Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 ZERO AMBICJI! Kiedyś przynjamniej UMCS zapraszał jakieś zagraniczne gwiazdy, a teraz :( chłam jak wszędzie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipaaaaaa. Znowu to samo Coma,Hey, Jamal .Nic ciekawego no i Bednarek dla gimnazjum  masakra. Poza tym kto pójdzie na Rusałki. Wszystko wynieśli z Miasteczka . Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIBEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym Wy ludzi piszecie?! Pierwszy raz w Lublieni ktoś robi prawdziwy festiwal, a wam jak zawsze coś nie pasuje. Jedynek wydarzenia w ramach LDKS na które warto pójść. Politechnika, UP i KUL w tym roku mają skąd brać przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za zespoły znów to samo kto to wybiera brudasy pancury pi********************e smierdziuchy pchlarze t love czy akcent spoko ale jakies rocoke kto to daje takie coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super ze imprezy będą organizowane w samym centrum! To w Perłe będzie, później na miasto blisko :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam bednarka z przyjemnoscia zobaczę. już się nie mogę docekac tego koncertu. Fajnie ze w nowej scenerii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą narzekać - super koncert, dobre zespoły przy których zawsze jest fajna impreza, wjazd za free - czego tak naprawdę chcieć więcej? :) Ciekawe jak tym razem będzie w browarze - w sumie fajny pomysł żeby tam zrobić takią imprezę - już nie mogę się doczekać;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za zespoły znów to samo kto to wybiera brudasy pancury pi********************e smierdziuchy pchlarze t love czy akcent spoko ale jakies rocoke kto to daje takie coś
a co? pewnie chciales zobaczyc jakiegos lysego pajaca w kalesonach rymujacego jak mu zle pod warzywniakiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógłby ktoś kiedyś zaprosić Pokahontaz ale na to nikt raczej pewnie nie wpadnie a fanów jest na pewno bardzo wielu skromnie to ujmując.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...