Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kosiarki

Utworzony przez jola, 26 maja 2009 r. o 21:06
czy ktos korzystal z uslug serwisu kosiarek w Lublinie?-firma Irpol....czy jest godna polecenia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
czy ktos korzystal z uslug serwisu kosiarek w Lublinie?-firma Irpol....czy jest godna polecenia??
Przestrzegam przed tym serwisem drogo,brak wiedzy,upalone końcuwki przy stojanie traktuje jako spalony silnik.W innym serwisie naprawa na poczekaniu,koszt 15 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalny serwis. Mi ustawili zapłon w silniku tak, że po kilku koszeniach odkręciła się śrubka od tłoku i wyrwała dziurę w silniku. Dodam, że kosiarka była kupiona u nich nowa i miała nieco ponad rok. Naprawa kosztowała mnie aż 150 PLN a jej skutkiem był wybuch silnika kosiarki. Właściciel chamski i prostacki krzyczał że go to w ogóle nie interesuje, że kosiarka była u nich naprawiana. Zupełny brak kompetencji. Nie wydają paragonów za naprawę i zakupiony towar, aby nie było podstaw do reklamacji. Jak tam byłem innym razem, to byłem świadkiem awantury z innymi klientami. Nie polecam!!! Lepiej skorzystać z innego serwisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście polecam firmę AS-SERVICE.Firma mieści się w Lublinie przy ul.Morcinka10. Tanio biorą i solidnie naprawiają. Za naprawę kosiarki zapłaciłem 60 zł kosiarka pracuje bez zarzutu 3 lata po naprawie. Naprawiałem w tej firmie również pilarkę spalinową i też jestem zadowolony z naprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma IRPOL bardzo kiepska, pracownicy wspaniali, a właściciele chamscy i prostaccy, mili tylko przed sprzedaniem sprzętu i wciśnięciem bubla, z którym męcz sie później sam. Brak możliwości wymiany całości sprzętu, nawet samego elementu, ewentualnie negocjacji ceny, gdzie inne firmy przy takich zakupach szanują klientów. To nie pierwsza taka opinia w internecie, firma duża z dwoma punktami (warszawska i kraśnicka), co z tego jak właściciel de.il i krętacz ...Łatwo go poznać stary łysy dziad w spodniach w kant od garnituru... **Za to polecam z całym sumieniem i rzetelnością, razem ze znajomymi i nie tylko, firmę WÓJCIK-KARCHER z ul. Kunickiego w Lublinie. Duży asortyment, miły właściciel, który dba o klienta i wzorowy serwis ! Oby takich punktów więcej w Lublinie i okolicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także jestem niezadowolonym i oszukanym "byłym" klientem... Przy próbie reklamacji, sprzedawca dostaje szału i wszystkich wyklina... brak kultury... Irpol to taka typowa "firma erdol"...kup pan i się odpier..l ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak kompetencji, fachowego i rzetelnego sprzedawcy, z serwisem problem, zawiozłem kosiarkę którą od nich kupiłem i nie wiedzą co z nią zrobić, nastawieni na największy zysk. Nie polecam. Omijac z daleka, ceny jak z kosmosu.                                                                                                                                        Krzysztof Klient
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kilent kupuje nowe to chce nowe, a nie uszkodzone, porysowane, nadłamane, odklejone itp... Wszystko wygląda pięknie przed zapłatą, po zapłacie, firma IRPOL ma klienta gdzieś. To wszystko wina argonackiego i chamskiego WŁAŚCICIELA IRPOL - Leopolda Guściory i jego cwanej rodziny. Próbował zastraszyć krzykiem i nie tylko znajomych przy próbie reklamacji podkaszarki ale są prawnikami i poradzą sobie z nim :) Na szczęście, drogi właścicielu nie tylko Ty jeden masz sklep, a opinie masz kiepską, bo wiele osób tak twierdzi.   Także radze uważać na firme IRPOL, w Lublinie i okolicach są znacznie lepsze tańsze i wzorowowe firmy ze sprzętem ogrodniczym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://najlepsifachowcy.pl/DodajOpinie.is.irpol-lublin.html Tutaj też kilka opinii na temat Irpolu... niestety negatywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://najlepsifachowcy.pl/DodajOpinie.is.irpol-lublin.html Tutaj też kilka opinii na temat Irpolu... niestety negatywne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel burak i cham !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpiłem w Firmie Wójcik glebogryzarkę ... pierwszy problem to wyciek oleju po 2 godzinach od zakupu. (zakup z osprzętem 3500) ... przyjechał technik i poprawił i było OK. Dzień drugi ... początek pracy ... maszyna gaśnie co 3-4 minuty i jest gówno nie praca. Dzwonie do serwisu przedstawiam problem w odpowiedzi słyszę ma Pan trudny grunt i maszyna się przesila. Przez klilka dni więcej czasu poświęcam na odpalanie niż na oranie. W końcu urywa się linka zapłonu ... jak zwykle dzwonie do sewisu a tam ... proszę dostarczyć maszynę i stwierdzimy czy to wina użytkownika czy też na gwarancji. Linka na sczęście trochę się skróciła ale działa bez zażutu bez serwisu. Nadal mam problemy z pracą ciągłą i uważam że takiej maszyny nie da sie wozić co chwila do serwisu autem osobowym. Serwis jest totalnie do dupy a Firma Wójcik nie jest w stanie sprostać klientom w ich problemach. Nie polecam sklepu a tym bardziej serwisu. Nie polecam tej firmy do zakupu sprzętu do ogrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalny serwis. Mi ustawili zapłon w silniku tak, że po kilku koszeniach odkręciła się śrubka od tłoku i wyrwała dziurę w silniku. Dodam, że kosiarka była kupiona u nich nowa i miała nieco ponad rok. Naprawa kosztowała mnie aż 150 PLN a jej skutkiem był wybuch silnika kosiarki. Właściciel chamski i prostacki krzyczał że go to w ogóle nie interesuje, że kosiarka była u nich naprawiana. Zupełny brak kompetencji. Nie wydają paragonów za naprawę i zakupiony towar, aby nie było podstaw do reklamacji. Jak tam byłem innym razem, to byłem świadkiem awantury z innymi klientami. Nie polecam!!! Lepiej skorzystać z innego serwisu.
SERWIS FIRMY IRPOL JEST NAJLEPSZY W LUBLINIE ZAŚ MASZYNY SĄ RENOMOWANE I SPRAWDZONE. W IRPOLU WSZYSTKO DA SIĘ ZAŁATWIĆ I NEGOCJOWAĆ CENĘ !!! PO ANALIZIE SŁOWOTWÓRZEJ MOŻNA STWIERDZIĆ ŻE OPINIE PISANE NA TYM FORUM PISZE JEDNA I TA SAMA OSOBA, NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYWODZĄCA SIĘ Z KONKURENCJI KTÓRA NIE MOŻE PRZEBOLEĆ ŻE FIRMY OGRODNICZE I KLIENCI INDYWIDUALNI SERWISUJĄ SIĘ TYLKO W IRPOLU. NA PEWNO ZAZDROSZCZĄ IM OBROTÓW KASY I KLIENTÓW !!!!!!!!!!! STAŁY KLIENT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma IRPOL bardzo kiepska, pracownicy wspaniali, a właściciele chamscy i prostaccy, mili tylko przed sprzedaniem sprzętu i wciśnięciem bubla, z którym męcz sie później sam. Brak możliwości wymiany całości sprzętu, nawet samego elementu, ewentualnie negocjacji ceny, gdzie inne firmy przy takich zakupach szanują klientów. To nie pierwsza taka opinia w internecie, firma duża z dwoma punktami (warszawska i kraśnicka), co z tego jak właściciel de.il i krętacz ...Łatwo go poznać stary łysy dziad w spodniach w kant od garnituru... **Za to polecam z całym sumieniem i rzetelnością, razem ze znajomymi i nie tylko, firmę WÓJCIK-KARCHER z ul. Kunickiego w Lublinie. Duży asortyment, miły właściciel, który dba o klienta i wzorowy serwis ! Oby takich punktów więcej w Lublinie i okolicach.
Właściciele firmy Irpol to wspaniali ludzie. Życzliwi, pogodni względem klientów. Znają się na zagadnieniach technicznych i potrafią trafnie dopasować sprzęt pod konkretne potrzeby. Inne potrzeby ma klient indywidualny a inne prowadzący usługową działalność ogrodniczą. Nigdy mnie jeszcze nie oszukali, a ich promocje i upusty cenowe zachęcają mnie do dalszych zakupów. To co pisze ten zdesperowany człowiek o  Iwonce, Irenie i Polku to istna bzdura !!! Najprawdopodobniej to ktoś z konkurencji któremu komornik już wszedł na konto. Niestety w Lublinie zostaną tylko najlepsi a firma Irpol ma ugruntowaną pozycję rynkową. W firmie Irpol kupuje sprzęt i go serwisuje od ponad 6 lat !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezgadzam się z negatywnymi opiniami na temat firmy Irpol. Od kilku lat korzystam z jej usług i nie miałem nigdy żadnych problemów przy zakupie i z póżniejszym serwisem zakupionego sprzętu. Wszystko jest solidnie zrobine i miła, fachowa obsługa.                                                                                           Zadowolony klient
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście polecam firmę AS-SERVICE.Firma mieści się w Lublinie przy ul.Morcinka10. Tanio biorą i solidnie naprawiają. Za naprawę kosiarki zapłaciłem 60 zł kosiarka pracuje bez zarzutu 3 lata po naprawie. Naprawiałem w tej firmie również pilarkę spalinową i też jestem zadowolony z naprawy.
Naprawiałem tam kosiarkę. Miała być gotowaa po tygodniu, była po 12 dniach. Zero wyjaśnienia, zero paragonu, zapłaciłem ponad 130 zł - niby nie majątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kosiarka dalej nie działa, a cwany WŁAŚCICIEL-CEBULAK zrzuca winę na użytkoiwnika. IRPOL TO OSZUŚCI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma może i z tradycjami ale rządzi "Pani Babcia" bo szef to alkoholik i pantoflarz, wielki bogacz co siedział pare lat w USA i chlał Bacardi....Dla kierowcy,który bedzie jeżdził po Lublinie, szef ma urojenia że z miasta przywozi sie 3 tys. utargu...........to nie te czasy i szukaj gościu innych ogłoszeń o pracę bo popracujesz na próbnym bez rejestracji miesiąc i tak wylecisz bez niczego....to moja rada.   OMIJAĆ firme IRPOL SZEROKIM ŁUKIEM ! jako klienci i jako przyszli pracownicy !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam ten sklep i sprzedawca to prawdziwa porażka.   To że jeszcze funkcjonuje to chyba zasługa ogromnego cwaniactwa rodem z KOMUNY. Owszem jest miły ale tylko do momentu uiszczenia zapłaty. Już na drugi dzień jak zobaczy klienta niezadowolonego bo sprzęt jest wadliwy - z daleka się wydziera - mysli, że krzykiem wszystkich zastraszy.   Omijajcie ten sklep szerokim łukiem - nie ignorujcie tych opinii tak jak ja to zrobiłem - pluje sobie w przysłwiową brodę do dziś.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam w 100% Firmę AS-SERVICE. Sprzedają dobry jakościowo sprzęt w konkurencyjnych cenach. Prowadzę Firmę zajmującą się architekturą i pielęgnacją terenów zielonych od kilku lat zaopatruję się w Firmie AS-SERVICE. Korzystam również z ich serwisu naprawy wykonywane są na najwyższym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...