Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś jeszcze z tym żałosnym człowiekiem chce się spotykać??? Poważnie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry kandydat, komu bliskie są takie sprawy jak: wolność, tradycja, szacunek do historii, sprawiedliwość, niskie podatki, wolny rynek, samodzielne myślenie, niezależne media, radykalne obniżenie biurokracji to powinien porzec ta kandydature. Jesli jednak nie Korwin-Mikke to jest jeszcze kilka osób spoza układu (PO/PiS/PSL/SLD) np. Wilk, Kukiz, Deska, Braun.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezmiennie popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłączcie telewizory, przestańcie uważać go za oszołoma po tym co media o nim kłamią i jak bardzo przekręcają jego wypowiedzi. Idźcie do źródła, idźcie na spotkanie, zadajcie pytanie - i zrozumcie jak jest naprawdę. To nie jest oszołom, to człowiek, który chce zmienić Polskę od kilkudziesięciu lat, ma prawie 73 lata - nie zależy mu na własnym interesie tylko na przyszłych pokoleniach, żeby mogły żyć w normalnym kraju! To jest prawdziwy polityk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś jeszcze z tym żałosnym człowiekiem chce się spotykać??? Poważnie???
codziennie tysiąc ludzi, czemu załosny? raczej konsekwentny kilkadziesiąt lat mówić to samo to jest wyczyn, oby sie udało, niech zapanuje jakieś sprawiedliwośc, dośc okradania Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zgadzam w 100% i twierdziłem tak od samego początku majdanu i innych wydarzeń. Angażowanie się w ten konflikt to pełnienie roli amerykańskiego dywersanta w Europie Wschodniej. Czemu akurat Polska pcha się tak w ten konflikt? Czechy, Słowacja, Węgry jakoś niespecjalnie machają szabelką. Tacy jesteśmy mocni, skoro cała nasza armia może się zmieśić na stadioni narodowym i to razem z eksponatami muzealnymi. A już oferta pomocy finansowej dla Ukrainy ze strony rządu polskiego to totalny skandal. Skoro nas nie stać na podniesienie kwoty wolnej od podatku dla własnych obywateli, to z całą pewnością nie stać nas na pomocy krajowi raczej nastawionemu do nas nieprzychylnie (ex. embargo na polskie mięso, duża rola banderowców w obecnych przewrotach). Proponuję, aby takie zrzutki, jak na Ukrainę, politcy, którzy to popierają, niech robią z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Natalio..  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz ufam Tobie ty jesteś ostatnią szansą żeby te państwo nie zbankrutowało jak nie wygrasz w wyborach prezydenckich lub parlamentarnych sprzedaje wszystko i wyjeżdżam z Ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę, szkoda, że nie wiedziałam o spotkaniu. Jak to jest, że śledzę profil na fb i yt a info o spotkaniu do mnie się nie przebiła? Może to celowe działanie określonych grup?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek tak logicznie argumentujacy swoje wypowiedzi jak JKM  jest postrzegany tak negatywnie przez mainstream, a krzykacze i gracze na emocjach z POPISu dostaja wysokie poparcie, Polacy - narod pożytecznych idiotów nie podchodzacych do polityki z logika i mozgiem, ale jak jak do seriali a la "M jak milosc". Nic dziwnego ze tak latwo dajemy sie manipulowac.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...im bardziej sobie życie ułatwiamy, tym bardziej jest ono prostsze. Obejrzałem sporo wypowiedzi JKM  i muszę przyznać, że jedynie on najbardziej mi imponuje. Propaguje całe mnóstwo zasad upraszczających nasze życie codzienne. Np.: leki bez recept -wiadomo, że mądry nie będzie nadużywał leków, a idiota: jeśli się otruje, to o jednego idiotę mniej (żadna to strata dla społeczeństwa!). Zalegalizować narkotyki: mądry narkotyków się nie czepi, a idiota jeśli "zdechnie" z powodu przedawkowania, to żadna strata dla społeczeństwa! Przy okazji: mafie narkotykowe by upadły, bo...nie miały by co robić. No i jedna podstawowa zasada ,ktorą "wyznaje" JK, : "jeśli Państwo chce nam pomóc, to wiadomo, że (tylnymi drzwiami) chce nam zaszkodzić albo solidnie na tym zarobić. Tyle w temacie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...im bardziej sobie życie ułatwiamy, tym bardziej jest ono prostsze. Obejrzałem sporo wypowiedzi JKM  i muszę przyznać, że jedynie on najbardziej mi imponuje. Propaguje całe mnóstwo zasad upraszczających nasze życie codzienne. Np.: leki bez recept -wiadomo, że mądry nie będzie nadużywał leków, a idiota: jeśli się otruje, to o jednego idiotę mniej (żadna to strata dla społeczeństwa!). Zalegalizować narkotyki: mądry narkotyków się nie czepi, a idiota jeśli "zdechnie" z powodu przedawkowania, to żadna strata dla społeczeństwa! Przy okazji: mafie narkotykowe by upadły, bo...nie miały by co robić. No i jedna podstawowa zasada ,ktorą "wyznaje" JK, : "jeśli Państwo chce nam pomóc, to wiadomo, że (tylnymi drzwiami) chce nam zaszkodzić albo solidnie na tym zarobić. Tyle w temacie !
Trochę generalizujesz i wyjeżdżasz z najmniej istotnymi kwestiami które muszą być wprowadzone na już!! Są ważniejsze kwestie na które Korwin na logiczne rozwiązania, jednak pamietajmy Korwin ma tendencje do przesadzania i gloszenia bardzo prywatnych poglądów  więc nie popadajmy w skrajności  także ludzie WŁĄCZCIE MÓZGI i glosujcie na Korwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...im bardziej sobie życie ułatwiamy, tym bardziej jest ono prostsze. Obejrzałem sporo wypowiedzi JKM  i muszę przyznać, że jedynie on najbardziej mi imponuje. Propaguje całe mnóstwo zasad upraszczających nasze życie codzienne. Np.: leki bez recept -wiadomo, że mądry nie będzie nadużywał leków, a idiota: jeśli się otruje, to o jednego idiotę mniej (żadna to strata dla społeczeństwa!). Zalegalizować narkotyki: mądry narkotyków się nie czepi, a idiota jeśli "zdechnie" z powodu przedawkowania, to żadna strata dla społeczeństwa! Przy okazji: mafie narkotykowe by upadły, bo...nie miały by co robić. No i jedna podstawowa zasada ,ktorą "wyznaje" JK, : "jeśli Państwo chce nam pomóc, to wiadomo, że (tylnymi drzwiami) chce nam zaszkodzić albo solidnie na tym zarobić. Tyle w temacie !
Trochę generalizujesz i wyjeżdżasz z najmniej istotnymi kwestiami które muszą być wprowadzone na już!! Są ważniejsze kwestie na które Korwin na logiczne rozwiązania, jednak pamietajmy Korwin ma tendencje do przesadzania i gloszenia bardzo prywatnych poglądów  więc nie popadajmy w skrajności  także ludzie WŁĄCZCIE MÓZGI i glosujcie na Korwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZTABY MAJĄ CZAS DO 26 A NIE 16 MARCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10000000000000000000000000000000000% racja-przed Majdanem na Ukrainie odbyly się uroczystości wymarszu dywizji SS 70 Rocznica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę generalizujesz i wyjeżdżasz z najmniej istotnymi kwestiami które muszą być wprowadzone na już!! Są ważniejsze kwestie na które Korwin na logiczne rozwiązania, jednak pamietajmy Korwin ma tendencje do przesadzania i gloszenia bardzo prywatnych poglądów  więc nie popadajmy w skrajności  także ludzie WŁĄCZCIE MÓZGI i glosujcie na Korwina.
 
Trochę generalizujesz i wyjeżdżasz z najmniej istotnymi kwestiami które muszą być wprowadzone na już!! Są ważniejsze kwestie na które Korwin na logiczne rozwiązania, jednak pamietajmy Korwin ma tendencje do przesadzania i gloszenia bardzo prywatnych poglądów  więc nie popadajmy w skrajności  także ludzie WŁĄCZCIE MÓZGI i glosujcie na Korwina.
 
Trochę generalizujesz i wyjeżdżasz z najmniej istotnymi kwestiami które muszą być wprowadzone na już!! Są ważniejsze kwestie na które Korwin na logiczne rozwiązania, jednak pamietajmy Korwin ma tendencje do przesadzania i gloszenia bardzo prywatnych poglądów  więc nie popadajmy w skrajności  także ludzie WŁĄCZCIE MÓZGI i glosujcie na Korwina.
Zauważ, że w trzeciej "linijce" swojej wypowiedzi napisałem takie dwie literki z kropką: "Np." -a oznaczają one: "Na przykład". Więc nie generalizuję, lecz jedynie podałem przykłady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na tym spotkaniu i wszystkie uwagi były bardzo racjonalne. W tych wszystkich kwestiach, które poruszył zgadzam się z nim. Najciekawsze jest to podejście do konfliktu ukraińsko-rosyjskiego. To oczywiste, że gdy popieramy jedną ze stron stajemy się wrogiem drugiej, prawda? Dlaczego my to robimy, a nasi sąsiedzi, nie? Tak samo w mediach straszą nas, że jesteśmy zagrożeni rosyjską agresją, ale gdyby tak było to rzeczywiście nasze działania zbrojne byłyby prężniejsze i północna granica byłaby tematem nr 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...