Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czarcia Łapa to przereklamowany żart. Danie dnia skończyło się ok. 14.00. W zamian zaserwowali nam niedopieczoną kaczkę. Córka zamiast makaronu farafalle, który bardzo lubi, dostała tagliatelle (w karcie widniał ten pierwszy). Nie należymy do ludzi, którzy się awanturują, ale więcej tego lokalu nie odwiedzimy. Nasi znajomi za naszą przestrogą również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się co do opinii na temat Czarciej Łapy. Definitywnie przereklamowane. Dania cholernie drogie, wiecznie czegoś nie ma a na dodatek czas oczekiwania jest ogromny. Obsługa jest chamska, mało pokorna i strasznie olewcza. Dziękuję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2/3 tych knajp sama wypełniła i wrzucila kupony do urn:))) wiem to z pierwszej ręki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarcia Łapa dawno by padła gdyby nie reklama w tvn z Geslerową. Pewnie tesciunio dyrektor szpitala też pomaga....ale tak to jest jak barzanty świdnickie biorą się za gastronomię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory za błąd bażanty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W większości wymienionych lokali przecenione dania skonczyly sie w połowie dnia a i ankiet nie rozdawali ciekawe dlaczego??? Tylko dziw bierze że makro sie pod tym posmiewiskiem podpisuje... kolejny rok te same historie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja lubie lubelskie sloki , przyjedzie ta takie do stolicy i zawsze ma problem w restauracjach , a to zbyt droga , zbyt malo a to kebab za malo polany sosem czosnkowym , itp. Maja pare dobrych restauracji na miejscu , w ktorych oczywiscie nigdy nie byli , bo tam trzeba umiec poslugiwac sie nozem i widelcem i tworza , ale pisanie opinii idzie calkiem dobrze , szkoda tylko , ze ,, stoluja sie ,, w wiekszosci w okolicach ul.Nadbystrzyckiej , znanej jako ,, kraina kebabow,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to trzeba sie zapytac ,, zelanego Zenona ,, co mu w Zabrzu w Makro ,, dmuchnieto pare groszy ;;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem w sobote w "Gospodzie u Kowalskich", około 15:00. Wszystkie trzy dania w promocji były, połowa restauracji była zajęta, czas oczekiwania 40 minut. Dania smaczne: chyba gulasz, zrazy wieprzowe i tarta. Naprawdę bardzo mi smakowało więc uważam pomimo tego czasu oczekiwania że warto było. W niedziele byłem w Wół i Stół. Porażka. Byliśmy po 13:00 i nie było już steka, tylko pizza i hamburger. Czas oczekiwania to 1 H !!! Na hamburgera !!! Później zamknęli kuchnie, goście co przyszli po nas rezygnowali. Wół i stół - nie było sensu tam iść. W żadnym lokalu nie dostaliśmy ankiety do wypełnienia. Ale "u Kowalskich" faktycznie były całe rodziny z dziećmi więc może zasłuzenie 3 miejsce w tej kategorii. Oprócz tego byliśmy my i jakiś gruby hiphopowiec z czapką tył naprzód i kuflem piwa :) Generalnie widać że ta korona smakosza to ściema nie z tej ziemi. Makro się kompromituje to organizując.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że nie ma w żadnej kategorii Czeskiej Piwnicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostoja na lunch? Dobre sobie, wszystko smierdzi tania frytura i najtańszym sosem w proszku. Wyrób seropodobny króluje:-) nic tylko tym g... żywić się codziennie i jeszcze za to płacić brrr....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A 16 stołów i Kardamon??  Dlaczego ich nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zajrzeć na stronę dobaru.pl. Sprawdzicie tam ranking barów w całej Polsce i do tego możecie wyszukać najbliższe w okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...