Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Konkubinat to grzech - nie cudzołóż". Billboardy w Lublinie

Utworzony przez głosuj na KORWiN, 3 marca 2015 r. o 18:38 Powrót do artykułu
Mogą sobie wieszać jakie chcą bilbordy, ich sprawa. Tak samo jak prywatna sprawą jest życie osobiste i nie powinno to nikogo obchodzić, czy żyje się z jedna czy z pięcioma kobietami, czy bierze się sluby katolickie, prawosławne, indyjskie czy nie bierze się ich wcale. Wolność, właśność, sprawiedliwość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pedofilia prosze księdza o GRZECH ŚMIERTELNY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto robi ze mną bilbord skierowany do księży  z hasłem   "Pedofilia to grzech" Nie krzywdź   i w tle damy fragment sutanny i koloratki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech najpierw klechy wypiorą swoje brudy zwiazane z pedofilją :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkubinat to grzech? To niech mi episkopat teraz nazwie takie zjawisko; Państwo płaci subwencje za mienie utracone klerowi choć, mienie dawno już oddano. Jak to nazwać? Wyłudzanie świadczeń! Nie płacenie podatków od tego "co łaska" to co? Jak to nazwać? Prawo podatkowe dla wybranych!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pieprzenie ministrantów to nie grzech, pany w sutannach? Ludziom pod kołdry będzie taki zaglądał! Jak wam fiskus do kieszeni zajrzy to będzie gorzej. Czarna mafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzący chodzą do kościoła i wiedzą co to grzech, a co nie i powinni tego przestrzegać. Niewierzący nie mają żadnego powodu by brać ślub w kościele by móc "bezgrzesznie" żyć razem. Przykre, ale te plakaty trącą sekciarstwem w najgorszym stylu. Pan Jezus mówił: co Bóg złączył człowiek niech nie rozłącza, ale wątpię żeby miał na myśli opłacane śluby, które można unieważniać z różnych powodów, akceptowanych przez sądy kościelne. Nie wiem kto jest autorem tych plakatów, ale proponuję pomyśleć zamiast działać w ten sposób: dobry przykład więcej daje niż straszenie grzechem. Żałosne metody jak na religię o ponad 2000-letniej tradycji. Chyba, że to kolejni fałszywi prorocy, przed którymi przestrzegał Chrystus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny bilbord, trafia w sedno problemu...!   Gratuluje autorom!!!   Dzisiaj ta, jutro kolejna i następna jak mi się zachce....   VI-te, nie cudzołóż... od wieków nic się nie zmieniło w tej materii...   Krzyczą tylko ci, którym brak w życiu odpowiedzialności  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...   Pedofilia, to GRZECH.... dla wszystkich którzy go popełniają: świeckich, księży, policjantow i kominiarzy...   Tak samo jest z KONKUBINATEM... dla wszystkich którzy w niego wchodzą i popełniają: świeckich, księży, aktorów, kominiarzy, a nawet prostytutki męskie i żeńskie...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto robi ze mną bilbord skierowany do księży  z hasłem   "Pedofilia to grzech" Nie krzywdź   i w tle damy fragment sutanny i koloratki...
      daje 100zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Świetny bilbord, trafia w sedno problemu...!   Gratuluje autorom!!!   Dzisiaj ta, jutro kolejna i następna jak mi się zachce....   VI-te, nie cudzołóż... od wieków nic się nie zmieniło w tej materii...   Krzyczą tylko ci, którym brak w życiu odpowiedzialności  
Gratuluję Tobie bezkrytycyzmu! Mieszkam przy lesie gdzie stoją zużyte dziwki i ich klienci to głównie szacowni małżonkowie, a nie konkubenci. Ale widać w lesie, co drugi dzień z inną (a nie w łóżku ze stałą partnerką),  to nie cudzołóstywo. Gratuluję hipokryzji i głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno to kogo powinno obchodzić czy mieszkamy po ślubie, czy bez ślubu - nikt mi jeść nie daje i nie utrzymuje mnie żeby miał mi mówić jak mam żyć. A szczególnie kościół i księżą , którzy więcej wydają na dziwki i nieślubne dzieci niż ja zarabiam. Kościół to dla mnie żaden przykład do życia. Między innymi dlatego moje wizyty w kościele ograniczają się do ślubów i pogrzebów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą obroną jest atak? Czy tak Panowie? chyba bilboard trafił w sedno dlatego takie zjadliwe komentarze. Owszem, katolicy znają Dekalog, ale przypominanie o nim nie zaszkodzi. Grzech to nieodłączna część życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą obroną jest atak? Czy tak Panowie? chyba bilboard trafił w sedno dlatego takie zjadliwe komentarze. Owszem, katolicy znają Dekalog, ale przypominanie o nim nie zaszkodzi. Grzech to nieodłączna część życia...
W Piśmie Świętym jest taki tekst:"lepiej byście milczeli żeby was mieli za mądrych" - i to powinna być nauka dla Ciebie "czytelniczko"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkubinat w niczym w życiu nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT MI DO ŁÓŻKA ZAGLĄDAĆ NIE BĘDZIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daje 100zł
dołożę kplejną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dołożę kplejną
Klepie się na kolejną , czarne same się proszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma konkubinat do cudzołóstwa? czy komuś pod moherowym bertem się coś nie poj,,, ło? nie wierzę że czarni wymyślili takie debilne hało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..podaj nr konta i także dołożę swoją "cegiełkę" na pohybel czarnym zboczeńcom ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...