Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec

Utworzony przez Pawlak, 17 listopada 2014 r. o 18:41
Dnia 16.11.2014 nastąpił koniec Leninizmu - Czapizmu w Białej Podlaskiej, co można już ogłosić z prawdopodobieństwem równym pewności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dnia 16.11.2014 nastąpił koniec Leninizmu - Czapizmu w Białej Podlaskiej, co można już ogłosić z prawdopodobieństwem równym pewności.
Chapsky i jego stare komuchy obsiadły wszystkie spółki komunalne (zarządy, rady nadzorcze) i stanowiska kierownicze w edukacji, kulturze, magistracie. Prawdziwy koniec będzie kiedy ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chapsky i jego stare komuchy obsiadły wszystkie spółki komunalne (zarządy, rady nadzorcze) i stanowiska kierownicze w edukacji, kulturze, magistracie. Prawdziwy koniec będzie kiedy ... .
    w Janowie podobnie, ale nie udalo tak, jak wam-u nas nadal pierdzi w stołek taki jeden,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dnia 16.11.2014 nastąpił koniec Leninizmu - Czapizmu w Białej Podlaskiej, co można już ogłosić z prawdopodobieństwem równym pewności.
Brak deratyzacji, dekomunizacji skutkuje brakiem cyfryzacji. W efekcie tego podstawowego braku higieny,  głosy wyborców na piechotę liczą krasnoludki z moskiewskim rodowodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak deratyzacji, dekomunizacji skutkuje brakiem cyfryzacji. W efekcie tego podstawowego braku higieny,  głosy wyborców na piechotę liczą krasnoludki z moskiewskim rodowodem.
Prawdziwy koniec nastąpi gdy: - czerwoni emeryci staną w kolejce po zapomogi na leki zamiast rządzić w Białej (za los jaki innym zgotowali), - znajdę pracę odpowiadającą moim kwalifikacjom, - ubek z Orzechowej zamiast 5000 dostanie koję na Prostej, - Czapski zostanie rozliczony za 16 lat zmarnowanych szans i budowania autostrad w polu oraz marketów od sprzedawania śmierdzących kurczaków, - zamiast fontanny w parku powstanie zakład pracy zatrudniający 1000 osób, - na lotnisku będą lądować f-16, - Stefaniuk zamiast włazidupów zatrudni ludzi uczciwych i kompetentnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy koniec nastąpi gdy: - czerwoni emeryci staną w kolejce po zapomogi na leki zamiast rządzić w Białej (za los jaki innym zgotowali), - znajdę pracę odpowiadającą moim kwalifikacjom, - ubek z Orzechowej zamiast 5000 dostanie koję na Prostej, - Czapski zostanie rozliczony za 16 lat zmarnowanych szans i budowania autostrad w polu oraz marketów od sprzedawania śmierdzących kurczaków, - zamiast fontanny w parku powstanie zakład pracy zatrudniający 1000 osób, - na lotnisku będą lądować f-16, - Stefaniuk zamiast włazidupów zatrudni ludzi uczciwych i kompetentnych.
To napisałem ja Pawlak Jan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To napisałem ja Pawlak Jan.
Serce rośnie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo kto wygra II turę. Myślę, że warto spróbować dać szansę komuś innemu na te 4 lata. Czy jest szansa, że to miasto kiedyś ożyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo kto wygra II turę. Myślę, że warto spróbować dać szansę komuś innemu na te 4 lata. Czy jest szansa, że to miasto kiedyś ożyje?
Bardzo zajmujący materiał - wystarczy otworzyć plik.   http://umbialapodlaska.bip.lubelskie.pl/index.php?id=260&p1=szczegoly&p2=914943
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec czapizmu, leninizmu w Białej. Zaprzyjaźniony biznes oraz mierni ale wierni urzędnicy dostali wzmożenia gastrycznego, czy ktokolwiek nosił kwiatki i bił pokłony w andrzejki? Tak czy owak trzeba wracać do korzeni, pewna epoka powoli odchodzi w przeszłość i dzięki Bogu.   Panie Nowy Prezydencie czy będzie nowa jakość czy jakoś ? Czapski lubił lać wodę w formie wodotrysków i obietnic bez pokrycia. Ja z pewnością na Dariusza z kwiatkami nie będę biegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemku O. co ty teraz zrobisz biedaku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemku O. co ty teraz zrobisz biedaku ?
Pujde do Pszemka B. lup Pszemka L. dr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...