Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec protestu plantatorów. Przekonał ich minister

Utworzony przez Przedsiębiorca, 23 lipca 2014 r. o 13:34
Policja powinna pałami rozpędzić tą całą zgraję nierobów. Nie to że zatrudniają ludzi na czarno do zbioru i nie płacą podatków to jeszcze nie dają żyć innym blokując drogę. Nie wiem dlaczego urząd skarbowy i inspekcja pracy nie weźmie za dupę tych nierobów?????? Przecież łamią prawo skarbowe i prawa pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posadź sobie 5 arów malin czy truskawek a być może zrozumiesz znaczenie słowa nierób.Popieram protest i ludzi ciężko pracujących na plantacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna pałami rozpędzić tą całą zgraję nierobów. Nie to że zatrudniają ludzi na czarno do zbioru i nie płacą podatków to jeszcze nie dają żyć innym blokując drogę. Nie wiem dlaczego urząd skarbowy i inspekcja pracy nie weźmie za dupę tych nierobów?????? Przecież łamią prawo skarbowe i prawa pracownika.
No właśnie. Zatrudniają ludzi do zbioru bez umowy i ubezpieczenia , wszyscy o tym wiedzą a dlaczego nie nakładają żadnych kar na tych plantatorów. Urzędasy zamiast jeździć po plantacjach i sprawdzać umowy o pracę wolą wcinać pączki i pic kawę. Typowa Polska niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robie w deweloperce, ostatnio drastycznei spadły ceny mieszkań. Może rząd dołoży mi para złotych do każdego sprzedanego mieszkania, bo sprzedaje poniżej kosztów wybudowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ten tym ludzi czyli plantatorów. To łakome i zachłanne pastuchy, dla nich zawsze będzie mało, jakby mogli toby gówno spod siebie zjedli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego krytyka zatrudnię w przyszłym roku na plantacji truskawek. Jeśli nie będzie sie obijał zarobi 150 - 200 zł dziennie. Gwarantuję nocleg i całodzienne, domowe ( nie z macdonalda) wyżywienie. Nie ukrywam, że liczę na chętnych, bo z nimi jest ostatnio problem. Głównie działają na forum w internecie. Nie ukrywam, że poważnie liczę na Adama i na Przedsiębiorcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna pałami rozpędzić tą całą zgraję nierobów. Nie to że zatrudniają ludzi na czarno do zbioru i nie płacą podatków to jeszcze nie dają żyć innym blokując drogę. Nie wiem dlaczego urząd skarbowy i inspekcja pracy nie weźmie za dupę tych nierobów?????? Przecież łamią prawo skarbowe i prawa pracownika.
Z ciebie przedsiebiorca jak z chuja mlotek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego krytyka zatrudnię w przyszłym roku na plantacji truskawek. Jeśli nie będzie sie obijał zarobi 150 - 200 zł dziennie. Gwarantuję nocleg i całodzienne, domowe ( nie z macdonalda) wyżywienie. Nie ukrywam, że liczę na chętnych, bo z nimi jest ostatnio problem. Głównie działają na forum w internecie. Nie ukrywam, że poważnie liczę na Adama i na Przedsiębiorcę.
Mnie zatrudnij!!! Umowa, ubezpieczenie, składki zdrowotne, urlop płatny i stawka 15 zł za godzinę. Jak się nie podoba to frajerze zapier***aj w filcach sam z rodziną na tych porzeczkach czy czymś innym. Pojadę sobie na Białoruś przywiozę parę kartonów fajek, gorzały , zatankuję auto i zarobię za jeden kurs tyle co u ciebie za 4 dni.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ten tym ludzi czyli plantatorów. To łakome i zachłanne pastuchy, dla nich zawsze będzie mało, jakby mogli toby gówno spod siebie zjedli.
Czy sądzisz po sobie?Ja nie mam ani jednej z wymienionych cech,a jadam same dobre rzeczy i chętnie dzielę się z innymi. :)Głupiutki Adamie życzę zdrowia bo o rozum za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie się wam a nie sadownikom. Jak ja bym mial cały rok dbać o uprawe (nawozic, pielić, pryskać, podcinać itp... wiadomo wszystko to kosztuje) i do dnia zbiorów nie znac ceny za owoc to bym się zastanawiał o co chodzi. No i do tego zaoferowana cena w skupie np porzeczek czarnych na poziomie 35gr (o ile ktos od ciebie skupi towar). Ludzi za to nie najmiesz traktor / kombajn na wodę tez nie pojedzie przez co owoc poszedł na ziemie. Tydzień po opadnięciu większości odmian pojawią się skupy i po 2,5zl za kilo dają bo magazyny puste mają. To co byś zrobił na miejscu sadonika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zatrudnij!!! Umowa, ubezpieczenie, składki zdrowotne, urlop płatny i stawka 15 zł za godzinę. Jak się nie podoba to frajerze zapier***aj w filcach sam z rodziną na tych porzeczkach czy czymś innym. Pojadę sobie na Białoruś przywiozę parę kartonów fajek, gorzały , zatankuję auto i zarobię za jeden kurs tyle co u ciebie za 4 dni.  :D
Gościu, właśnie obnażyłeś nasze państwo!. Ja nie chodzę w filcach, chcę i jeszcze mogę chodzić w obuwiu skórzanym. Chętnie Ci zapłacę nawet 30 zł, ale musisz pojąć, że ja na twoją zapłatę muszę zarobić. Nie zrobię tego jeśli mnie, plantatora oszukuje jakiś cwaniak, przy cichej aprobacie państwa. Ja będę dziadem, Ty będziesz dziadem, państwo będzie dziadem, a cwaniak będzie się ze wszystkich nas śmiał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jedne próżniaki siedzita w sobotę nad wodą i pijeta zimne piwo ,a my rolnicy cięzko pracujemy na polu na 40-stopniowym upale bez wody i nikt nie pyta się nas o zdanie. Jak wy śmiecie nas obrażać! Jakbyśmy nie siali zboża to wy byście umarli z głodu. Jakbyśmy nie uprawiali warzyw ani owoców byście nic nie jedli. Jak Putin wprowadził embargo powinniście jeść dziennie każdy z was skrzynkę jabłek. Idziecie rano do pracy siedzicie w klimatyzacji a my rolnicy pracujemy na polu. Potem przychodzicie do domu i leżycie jak świnie na łóżkach i nic nie robicie. Gdzie tu jest sprawiedliwość KTOŚ CIĘŻKO PRACUJE ,A WY NIE POTRAFICIE TEGO DOCENIĆ! WSTYDŹCIE SIĘ! NIE MACIE WSTYDU!     pozdrowienia nieroby śmierdzące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jedne próżniaki siedzita w sobotę nad wodą i pijeta zimne piwo ,a my rolnicy cięzko pracujemy na polu na 40-stopniowym upale bez wody i nikt nie pyta się nas o zdanie. Jak wy śmiecie nas obrażać! Jakbyśmy nie siali zboża to wy byście umarli z głodu. Jakbyśmy nie uprawiali warzyw ani owoców byście nic nie jedli. Jak Putin wprowadził embargo powinniście jeść dziennie każdy z was skrzynkę jabłek. Idziecie rano do pracy siedzicie w klimatyzacji a my rolnicy pracujemy na polu. Potem przychodzicie do domu i leżycie jak świnie na łóżkach i nic nie robicie. Gdzie tu jest sprawiedliwość KTOŚ CIĘŻKO PRACUJE ,A WY NIE POTRAFICIE TEGO DOCENIĆ! WSTYDŹCIE SIĘ! NIE MACIE WSTYDU!     pozdrowienia nieroby śmierdzące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jedne próżniaki siedzita w sobotę nad wodą i pijeta zimne piwo ,a my rolnicy cięzko pracujemy na polu na 40-stopniowym upale bez wody i nikt nie pyta się nas o zdanie. Jak wy śmiecie nas obrażać! Jakbyśmy nie siali zboża to wy byście umarli z głodu. Jakbyśmy nie uprawiali warzyw ani owoców byście nic nie jedli. Jak Putin wprowadził embargo powinniście jeść dziennie każdy z was skrzynkę jabłek. Idziecie rano do pracy siedzicie w klimatyzacji a my rolnicy pracujemy na polu. Potem przychodzicie do domu i leżycie jak świnie na łóżkach i nic nie robicie. Gdzie tu jest sprawiedliwość KTOŚ CIĘŻKO PRACUJE ,A WY NIE POTRAFICIE TEGO DOCENIĆ! WSTYDŹCIE SIĘ! NIE MACIE WSTYDU!     pozdrowienia nieroby śmierdzące!
Wal na ryj bucu. Poradzimy sobie bez was zasrani przedsiębiorcy. Sami  i z rodzinami sobie żryjcie wasze owoce . Wszystko przecież można ściągnąć z unii europejskiej i tak też się robi. Także pajacu nie kozacz bo dzięki unii poradzimy sobie bez was przedsiębiorców plantatorów ha ha ha. Nie umrzemy też z głodu i w du*** mamy wasze owoce, w każdym markecie dostanie się zagraniczne.  Ha ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie. Zatrudniają ludzi do zbioru bez umowy i ubezpieczenia , wszyscy o tym wiedzą a dlaczego nie nakładają żadnych kar na tych plantatorów. Urzędasy zamiast jeździć po plantacjach i sprawdzać umowy o pracę wolą wcinać pączki i pic kawę. Typowa Polska niestety.
na platacje przychodzą bardzo rożni ludzie (na urlopach -dorabiją, na rentach chorobowych -dorabija, na emeryturach dorabiają, etatowcy z Mopsu- dorabiają. puknij się w łepetyną jaki jest sens zatrudniać (jeśli wiesz na czym ta procedura polega) "tłuku" i jaki może zaferować zarobek plantator przy cenie jaką mu oferuje Skup. tak zazdrościsz: kup pole i stań się plantatorem. jestem za protestem dlaczego mówi się,że jabłka są tanie ale tylko dla sadownika, a na rynku czy w markecie po 3,50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wal na ryj bucu. Poradzimy sobie bez was zasrani przedsiębiorcy. Sami  i z rodzinami sobie żryjcie wasze owoce . Wszystko przecież można ściągnąć z unii europejskiej i tak też się robi. Także pajacu nie kozacz bo dzięki unii poradzimy sobie bez was przedsiębiorców plantatorów ha ha ha. Nie umrzemy też z głodu i w du*** mamy wasze owoce, w każdym markecie dostanie się zagraniczne.  Ha ha ha ha 
tumanie zapchaj się zagranicznym gównem ślicznym ciekawe za co kupisz ciemnoto... przedsiębiorczość i geopolityka są dla ciebie nie do przyswojenia jak rolnik nie bedzie miał kasy to nie wyda, jak on nie wyda to ty się w MOPSI-e w kolejce nie doczekasz jałmużny kmiocie    Jabłka uwielbiam .   jak nie pojmujesz,że gospodarka własna jest skarbem narodu to fakt masz problem, Unia takich nie ignorantów przyjmie i będzie dyktować cene w markecie , w kazdym markecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zatrudnij!!! Umowa, ubezpieczenie, składki zdrowotne, urlop płatny i stawka 15 zł za godzinę. Jak się nie podoba to frajerze zapier***aj w filcach sam z rodziną na tych porzeczkach czy czymś innym. Pojadę sobie na Białoruś przywiozę parę kartonów fajek, gorzały , zatankuję auto i zarobię za jeden kurs tyle co u ciebie za 4 dni.  :D
za powolny jesteś do roboty klas masz za mało no i na prawie pracy ciennko się znasz .. matematyka u ciebie kuleje zostań przy swoim rozwojowym zajęciu  .....  sam się ubezpiecz - przemytnik - dumnie brzmi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robie w deweloperce, ostatnio drastycznei spadły ceny mieszkań. Może rząd dołoży mi para złotych do każdego sprzedanego mieszkania, bo sprzedaje poniżej kosztów wybudowania. 
przekwalifikuj się na ogrodnika i staniesz w na czele protestu będziesz zadwolony ja tak zrobiłem i opływam w dostatek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robie w deweloperce, ostatnio drastycznei spadły ceny mieszkań. Może rząd dołoży mi para złotych do każdego sprzedanego mieszkania, bo sprzedaje poniżej kosztów wybudowania. 
Do tuska napisz,na pewno cię wysłucha !!!  gumofilce i tuskojeby  POmogą  bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...