Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najlepszy będzie ktoś z zewnątrz, żeby oczyścić atmosferę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łobejko też jest w zmowie to co się dziwić, że 'poprawia się atmosfera' - JASNE. A tak naprawdę w szkole jest beznadziejnie, panuje totalny harmider i nic się nie dzieje. Kolejna, która chce przejąc posadę naszej Pani dyrektor. Miejmy nadzieję, że Pani Elak szybko wróci do swoich obowiązków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani była Dyrektor : Śmieszy mnie pani dziecinna postawa odnośnie obrony własnej osoby za pośrednictwem internetu.Pisze pani komentarze pod artykułami dot. konfliktu w szkole podpisując się kilkunastoma różnymi nick-ami przykład powyżej "uczennica".Ma nas pani (czytających)za idiotów ? Od razu da się wyłapać z tekstów że to właśnie Pani je pisze bo Pani Stanowisko w tej sprawie wszystkie zainteresowane konfliktem osoby znają.Propaguje pani jaka to jest niewinna i zaszczuta.Biedna ofiara zmowy.W szkole jest burdel,harmider a w końcu pisze pani że nic się nie dzieje.Non stop przeplatają się te same sekwencje słowne w prawie każdym komentarzu pisze Pani że w szkole nic sie nie dzieje,nauczyciele są leniwi,nauczycielki czychają na pani stanowisko,a sprzątaczka niedokładnie sprząta i podburza nauczycieli...i to właśnie ona jest najbardziej winna.Zatrudniła ją pani a ta sieje dywersję...."oj nie taka była umowa pani konserwator powierzchni płaskich". Ja za całe larum bym winił konserwatora którego Pani doprowadziła drobnymi kroczkami do zażywania leków anty depresyjnych.Albo lepiej to ksiądz z ambony w niedziele pluł jadem że uprawiała Pani w szkole czynny mobbing.Ta która przyszła na Pani miejsce powinna smażyć się w piekle.Sprzątaczkę zaś spalmy go na stosie.A która albo który coś piśnie w sądzie złego dostanie bilet w jedną stronę na Madagaskar. Podsumowując wszyscy są winni tylko nie „główna oskarżona”. Proszę się nie ośmieszać i zająć stanowisko typu „przepraszam wszystkich ale tak przejęłam się rolą dyrektorki że nie pojmowałam że wyrządzam krzywdę uczniom i nauczycielom,chciałam żeby wszystko było tip-top nie przebierając w środkach ....to jedyna droga żeby wyjść z całej sytuacji z twarzą.A tak to tylko przybywa kolejnych wrogów których jeszcze Pani sama tworzy.Mimo wszystko życzę pokojowego rozwiązania sporu,pamiętajmy że dzieci i ich dobro są najważniesze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pani była Dyrektor : Śmieszy mnie pani dziecinna postawa odnośnie obrony własnej osoby za pośrednictwem internetu.Pisze pani komentarze pod artykułami dot. konfliktu w szkole podpisując się kilkunastoma różnymi nick-ami przykład powyżej "uczennica".Ma nas pani (czytających)za idiotów ? Od razu da się wyłapać z tekstów że to właśnie Pani je pisze bo Pani Stanowisko w tej sprawie wszystkie zainteresowane konfliktem osoby znają.Propaguje pani jaka to jest niewinna i zaszczuta.Biedna ofiara zmowy.W szkole jest burdel,harmider a w końcu pisze pani że nic się nie dzieje.Non stop przeplatają się te same sekwencje słowne w prawie każdym komentarzu pisze Pani że w szkole nic sie nie dzieje,nauczyciele są leniwi,nauczycielki czychają na pani stanowisko,a sprzątaczka niedokładnie sprząta i podburza nauczycieli...i to właśnie ona jest najbardziej winna.Zatrudniła ją pani a ta sieje dywersję...."oj nie taka była umowa pani konserwator powierzchni płaskich". Ja za całe larum bym winił konserwatora którego Pani doprowadziła drobnymi kroczkami do zażywania leków anty depresyjnych.Albo lepiej to ksiądz z ambony w niedziele pluł jadem że uprawiała Pani w szkole czynny mobbing.Ta która przyszła na Pani miejsce powinna smażyć się w piekle.Sprzątaczkę zaś spalmy go na stosie.A która albo który coś piśnie w sądzie złego dostanie bilet w jedną stronę na Madagaskar. Podsumowując wszyscy są winni tylko nie „główna oskarżona”. Proszę się nie ośmieszać i zająć stanowisko typu „przepraszam wszystkich ale tak przejęłam się rolą dyrektorki że nie pojmowałam że wyrządzam krzywdę uczniom i nauczycielom,chciałam żeby wszystko było tip-top nie przebierając w środkach ....to jedyna droga żeby wyjść z całej sytuacji z twarzą.A tak to tylko przybywa kolejnych wrogów których jeszcze Pani sama tworzy.Mimo wszystko życzę pokojowego rozwiązania sporu,pamiętajmy że dzieci i ich dobro są najważniesze.  
czytając twoje wypociny można się popłakać że tacy debile chodzą po ziemi i ją zasmradzają.Aby kogoś przepraszać,trzeba mieć za co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając twoje wypociny można się popłakać że tacy debile chodzą po ziemi i ją zasmradzają.Aby kogoś przepraszać,trzeba mieć za co.
Nooo, to idąc twóim tokiem myślenia pani Elak ma roboty na lata - przepraszając wszystkich wokół. Bo ona to akurat ma za co :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się swoimi sprawami prywatnymi... W tej szkole to same rozwódki i panny z dzieckiem... Zazdroszczą ludziom normalnej rodziny... Jak można spać z kopciuchem po 2 paczkach fajek... Ale to takie grono ... Malych ludzi z ambicjami prezydenta... Pani Jur... Obcasy wyższe ja mali ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się swoimi sprawami prywatnymi... W tej szkole to same rozwódki i panny z dzieckiem... Zazdroszczą ludziom normalnej rodziny... Jak można spać z kopciuchem po 2 paczkach fajek... Ale to takie grono ... Malych ludzi z ambicjami prezydenta... Pani Jur... Obcasy wyższe ja mali ludzie
Jak widać na przykładzie pani Elak to, że ktos ma pełną rodzinę nie znaczy, że ta rodzina jest normalna :)   A twój poziom myślenia chłystku, który czepia się tego, czy ktoś jest panną z dzieckiem, czy rozwodnikiem - pokazuje tylko, jakim płytkim człowiekiem jesteś ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barczynski proponuje wziac sie za hebel! Wraz z naszymi pieknymi inaczej nauczycielkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę jedna osoba pod różnymi nickami pisze te same bzdury. Za kogo następnego sie weźmiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę jedna osoba pod różnymi nickami pisze te same bzdury. Za kogo następnego sie weźmiesz?
Bakun napraw mi laptopa lepiej, a nie sie udzielasz na sprawie za wysokirj rangi dla ciebie. Moze jakis dzieciak na ciebie w kiblu czeka, idz zobacz BAKUN. Tylko nie bij go tak mocno tym razem BAKUN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bakun napraw mi laptopa lepiej, a nie sie udzielasz na sprawie za wysokirj rangi dla ciebie. Moze jakis dzieciak na ciebie w kiblu czeka, idz zobacz BAKUN. Tylko nie bij go tak mocno tym razem BAKUN
Jam nie Pan Bakun, na komputerach się nie znam :) Znam się za to na takich półgłówkach jak ty i uważam, że przydałoby ci się dobre, długotrwałe leczenie psychiatryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDZIWA HISTRIA!!!!!:Udało się, zakończyła moją pierwszą nowennę. Ilość otrzymanych łask jest wielka, że zaraz zaczynam kolejną. O nowennie słyszałam już dawno, ale nie wyobrażałam sobie, że dam radę tyle wytrwać odmawiając trzy różańce dziennie. Jednak wytrwałam i otrzymałam wszystko o co prosiłam, co więcej teraz nie wyobrażam sobie zaprzestać na jednej nowennie. Może od początku. Moi rodzice oboje są na stanowiskach kierowniczych w jednostkach samorządowych. W listopadzie po wyborach i całkowitej zmianie władzy zaczęły się kłopoty, cięcia budżetowe, do tego zupełnie niespodziewane kroki ze strony władz. Niestety uderzyło ta bardzo w psychikę moich rodziców, ciągły stres, niepewność jutro sprawiły, że mój tata chory na serce na początku grudnia trafił do szpitala, a i u mojej mamy zaczęły się duże problemy zdrowotne. Nie mieszkam z rodzicami, wiedziałam, że jest im ciężko, ale dopiero będąc na Święta Bożego Narodzenia w domu zobaczyłam, że sytuacja wygląda bardzo źle. Mój tata była bardzo nerwowy, denerwowało go dosłownie wszystko. Moja mama też była bardzo niespokojna, zaczęła się bezsenność, leki uspokajające. Sama zaczęłam to bardzo przeżywać i wtedy tuż przed wyjazdem uznałam, że jedynym sposobem w jaki mogę im pomoc jest modlitwa. Zaczęłam więc Nowennę nie do odparcia, bo uznałam, że jak to nie pomoże to chyba nic. Pomogła, już po tygodniu okazało się, że w sprawie mojej mamy sytuacja jest dobra i pierwszy raz od ponad miesiąca usłyszałam szczęśliwy głos mojej mamy. Patrzyłam tylko w niebo i dziękowałam Maryi, że tak szybko wysłuchała moich próśb. Potem okazało się, że powód wizyty w szpitalu taty jest dużo miej poważny niż się wydawało. To tylko wzmocniło moją modlitwę i wytrwałość w niej. Zaczęłam otwierać się na nowe modlitwy szukać więcej i więcej informacji o tym jak się modlić i to naprawdę pomogło. Otrzymałam wiele łask „dodatkowych”, które były mi tak potrzebne. Nie powiem, że było łatwo, miewała chwile zwątpienia, zmęczenia, czytałam, Wasze świadectwa, jak zły wam przeszkadza. Mi też przeszkadzał, przez pierwszą część błagalna ciągle podczas odmawiania modlitwy, ktoś do mnie dzwonił jak zazwyczaj telefon milczał, Ale się nie poddałam, wytrwałam. I chyba nigdy już się nie poddam i będę trwała dalej. Zrobiłam sobie dwa dni przerwy i od jutra zaczynam nową Nowennę. Dziękuję, Matce Boskiej, że mnie wysłuchała, i szczerze wierze, że pomoże też w następnej intencji, w końcu to Nowenna nie do Odparcia.Życzę wszystkim otrzymania tak wielu łask jak ja otrzymałam. Modlitwa, która uzależnia, tak naprawdę, bo jak się zacznie to nie można przestać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gotów służyć Polakom - Jestem gotów służyć Polakom. Niech zwycięży głos rozsądku, którego oczekują Polacy. Niech najbliższe wybory nie będą głosowaniem przeciwko komuś. Niech będą głosowaniem za: za rozumem, za zgodą, za Polską. Niech będą głosowaniem za należnym nam miejscem w Europie, za należnym nam miejscem w świecie, za bezpieczeństwem i rozwojem. Mój program, te 10 punków nie powstał w gabinecie prezesa, ani w wyniku analizy słupków sondażowych. Został konsultowany przez ostatnie dwa miesiące podczas kilkudziesięciu spotkań z ludźmi. Polacy mówili jakie mają oczekiwania, które skonfrontowałem z ekspertami. Proponuję to na co nas stać, na co stać Państwo Polskie, to co możemy zrobić przez najbliższe 5 lat – mówił w sobotę 28 marca na Ogólnopolskiej Konwencji Programowej w Opocznie kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nauczyciel szulce coś laczy z cisllo tttt. Zdrady pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łączy ... do pracy nie chodziła... tylko do niego... do Boba Budowniczego. Nawet rodzina nie wiedziała, że ją organ prowadzący zawiesił....Pisali wtedy pismo do Komendy Głównej ZHP i pismo w imieniu męskiego grona Rady Rodziców, które CI... zaniósł do prasy. wstyd tak kłamać Panie Cisł.... ale szul... pomogła w podjęciu decyzji. Gratualce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wróci pani Elak w końcu będą zajęcia pozalekcyjne i lekcje z przyrody będą spokojne a nie szarpanie zeszytów. Co tam robi pedagog...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pedagog...chyba bez kwalifikacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagać umiała w kradzieży....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor niewinna. A wy chcieliście ją zniszczyć i upodlić wstrętny Janów i Barczyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...