Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert Dla Małego Rycerza w Domu Chemika

Utworzony przez no mercy, 16 października 2014 r. o 21:09 Powrót do artykułu
Zdrowiej dziecinko! Szacunek dla rodziców i wszystkich, którzy wsparli tą rodzinę. Pytam: GDZIE JEST PAŃSTWO??? ARŁUKOWICZ CO ROBISZ ŻEBY POMÓC CHORYM DZIECIACZKOM???!!! Odpowieź jest jedna: NIC!!! Chore dziecko w tym kraju musi umrzeć bo jego wyzdrowienie za dużo kosztowałoby budżet. Szok!!! Po diabła nam cały ten NFZ i Ministerstwo Zdrowia? Zakamuflowani mordercy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przykre że nasze państwo tak mało robi dla dzieci chorych. Śledze od początku rozpaczliwą walke rodzców o Antosia i pomimo tychy wyssanych z palca negatywnych komentarzy jestem naprawdę pod wrażeniem jak zdeterminowani są rodzice i ludzie aby uratować Antosia. Życzę rodzicom, sobie a przedewszystkim Antosiowi aby lekarze z CDZ dali mu szansę jak się takowa nadaży. Rodzice jestem z Wami i z Antosiem.   PS. Wkońcu Kurier Lubelski napisał artykuł o Rycerzu Antosiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stało ze stroną Antosia na facebooku? Wie ktos??!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stalo że strona Antosia? Wie ktoś moze bo aż się boję pomyśleć......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przykre że nasze państwo tak mało robi dla dzieci chorych. Śledze od początku rozpaczliwą walke rodzców o Antosia i pomimo tychy wyssanych z palca negatywnych komentarzy jestem naprawdę pod wrażeniem jak zdeterminowani są rodzice i ludzie aby uratować Antosia. Życzę rodzicom, sobie a przedewszystkim Antosiowi aby lekarze z CDZ dali mu szansę jak się takowa nadaży. Rodzice jestem z Wami i z Antosiem.   PS. Wkońcu Kurier Lubelski napisał artykuł o Rycerzu Antosiu.
Czy te negatywne komentarze są wyssane z palca?Wątpliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego strona Antosia została usunięta??? :angry: Czyżby nie była już potrzebna???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice Antosia nie przej-mujcie się negatywnymi komentarzami-więcej jest ludzi życzliwych którzy są z wami całym sercem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie co sie stalo z strona na fb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice Antosia nie przej-mujcie się negatywnymi komentarzami-więcej jest ludzi życzliwych którzy są z wami całym sercem!!!
TO AKTORZY.ALE TYLKO JEDNEJ TRAGEDII. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nawidze ich nie uratowali antosia nigdy im tego nie wybacze kuzynka antosia julka wiem ze i tak mu to zycia nie zwruci ale słyszałam piosenke kturą nagrali jego rodzice tęsknie za nim kocham go .:( PRZYKRO MI ŻE GO NIE URATOWALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawidze ih tyh lekarzy bo mu niepomogli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...