Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunikacja miejska z Lublina do Łęcznej?

Utworzony przez intelifgent, 11 września 2014 r. o 13:50 Powrót do artykułu
Do Krakowa jeszcze zróbcie. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to sie dzieje podatki mieszkańców Lublina defrałdowane a tabor miejski ma jeżdzić po Lublinie!!!! To może PKS I TRANSPED zacznie jeżdzić po lublinie i zabierać pasażerów !!! czy taka opcja jest możliwa.?  Ja bym prosił do HRUBIESZOWA jeżdzi dużo studentów osoby pracujące w Lublinie . MPK LUBLIN POWINNO JEŻDZIĆ TYLKO PO LUBLINIE A NIE JAK TERAZ DO ŚWIDNIKA. podoba mi sie stwierdzenie ŁĘCZNEJ o zdrowej konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo jest potrzene jest połączenie Łęcznej z Lublinem na zasadzie połączenia komunikacji miejskiej. Zakończyła by się kłótnia miedzy Komunikacją Piątka i Blachy. Co oni wyczyniają na przystankach to ludzkie pojęcie jeden drugiemu zajeżdza drogę!!!! Aż strach nie myślą o ludziach tylko który więćj nabierze pasażerów. Jakby była MPK Lublin zakończły by się przetargi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Lublina do Łęcznej ale przez Kijany ! wszystkim się przyda a zwłaszcza uczniom !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po Lublinie jeździ przecież PKS Zielona Góra, Meteor i AKL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Lublinie jeździ przecież PKS Zielona Góra, eteor i AKL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuje szynobus do łęcznej i dalej na bogdanke . na pewno górnicy by jeździli do pracy.pociagi do bogdanki jeżdżą  wystarczy dobudować je do łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to sie dzieje podatki mieszkańców Lublina defrałdowane a tabor miejski ma jeżdzić po Lublinie!!!! To może PKS I TRANSPED zacznie jeżdzić po lublinie i zabierać pasażerów !!! czy taka opcja jest możliwa.?  Ja bym prosił do HRUBIESZOWA jeżdzi dużo studentów osoby pracujące w Lublinie . MPK LUBLIN POWINNO JEŻDZIĆ TYLKO PO LUBLINIE A NIE JAK TERAZ DO ŚWIDNIKA. podoba mi sie stwierdzenie ŁĘCZNEJ o zdrowej konkurencji.
E tam Świdnik oni chociaż płacą te 500 tys., a ci mają za darmo jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to sie dzieje podatki mieszkańców Lublina defrałdowane a tabor miejski ma jeżdzić po Lublinie!!!! To może PKS I TRANSPED zacznie jeżdzić po lublinie i zabierać pasażerów !!! czy taka opcja jest możliwa.?  Ja bym prosił do HRUBIESZOWA jeżdzi dużo studentów osoby pracujące w Lublinie . MPK LUBLIN POWINNO JEŻDZIĆ TYLKO PO LUBLINIE A NIE JAK TERAZ DO ŚWIDNIKA. podoba mi sie stwierdzenie ŁĘCZNEJ o zdrowej konkurencji.
  Panie szoferze, tyle razy dziennie jesteś na dworcu w Lublinie i nie zauważyłeś że transpedu już dawno nie ma, a pks dogrywa pod przykrywką LLA. Ale cóż, jak liczą się złotówki, to pasażer jest ważny do puki nie wsiądzie do środka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Po Lublinie jeździ przecież PKS Zielona Góra, eteor i AKL.
PKS Zielona Góra, eteor i AKL wygrały przetargi ogłoszone przez ZTM, w których nie startowało MPK...   W Świdniku przetargu nie było - podobne przymiarki były zapewne również w/s Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat stary niczym odgrzewany kotlet przedwyborczy. Głosujmy na wspaniałych urzędników. Oni robią wszystko by żyło się lepiej.   "Jest super jest super więc o co ci chodzi?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było by pięknie. W końcu Pan Blacha dostał by po tyłku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało prawdopodobne. Weźmy pod uwagę: 1. Jakiej partii klakierem jest właściciel dominującej firmy - co dobrze było widać przed wyborami, jakimi plakatami obklejał tabor. 2. Jaka partia obsadza urząd gdzie wydaje się koncesje i gdzie ustalane są rozkłady. I znamy odpowiedź czy będzie komunikacja miejska z Lublina do Łęcznej. Nie wiem po co piszecie takie artykuły gdy tak mało konkretów w sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK na chwilę obecną odpada, ponieważ już w tej chwili ma za mało autobusów do obsługi linii, a co będzie od października, kiedy do Lublina "powrócą" studenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Blacha nie upadnie w przeciwienstwie do MPK. Pan Kuczynski chyba nigdy nie jeździl komunikacjąmiejska w Lublinie. Ani busami Blachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za. Pan Blacha może w końcu by zrozumiał co oznacza czysta konkurencja. Poza tym, myślę, że dużo osób z prywatnych przewoźników przeszłoby do MPK, więc byłoby to opłacalne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to sie dzieje podatki mieszkańców Lublina defrałdowane a tabor miejski ma jeżdzić po Lublinie!!!! To może PKS I TRANSPED zacznie jeżdzić po lublinie i zabierać pasażerów !!! czy taka opcja jest możliwa.?  Ja bym prosił do HRUBIESZOWA jeżdzi dużo studentów osoby pracujące w Lublinie . MPK LUBLIN POWINNO JEŻDZIĆ TYLKO PO LUBLINIE A NIE JAK TERAZ DO ŚWIDNIKA. podoba mi sie stwierdzenie ŁĘCZNEJ o zdrowej  co za buraczysko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Jakiej partii klakierem jest właściciel dominującej firmy
Jeśli jesteś pewien swojej wypowiedzi to dokończ o jaką partię chodzi a jak nie to nie zabieraj głosu i nie otwieraj chapy nadaremno i przedstaw sie bohaterze z nazwiska by można bylo zweryfikować twoje rewelację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to sie dzieje podatki mieszkańców Lublina defrałdowane 
jedna szara komórka pozwoliłaby przemysleć post zanim się napisze, ale gdzież tam...pisze bezmyśl;nuie i to publicznie.  kto ci powiedział że jeździłby za darmo. Przecież wiadomo,że bilet płaciliby wszyscy chętni i to pewnie więcej niż w Lbn, o jakiej defraudacji piszesz... Pewnie znasz to slowo tylko z wikipedii,a jesli gtak to czytaj co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK na chwilę obecną odpada, ponieważ już w tej chwili ma za mało autobusów do obsługi linii, a co będzie od października, kiedy do Lublina "powrócą" studenci.
 
MPK na chwilę obecną odpada, ponieważ już w tej chwili ma za mało autobusów do obsługi linii, a co będzie od października, kiedy do Lublina "powrócą" studenci.
Dzisiaj widziałem, że na linii 15 i 20 kursują trolejbusy "z opuszczonymi drągami" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...