Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komornik mnie okradł z zasiłku pielęgnacyjnego

Utworzony przez a, 6 czerwca 2014 r. o 17:47
Witam wszystkich!!! Przed wczoraj poszedłem do Pocztowego Banku aby wypłacić moje 153zł z świadczenia pielęgnacyjnego. Okazało się że komornik za ją mi mój rachunek konta pocztowego i zostawił mnie bez żadnych środków do życia. Należy również zaznaczyć,  iż komornicy nie mogą wszczynać postępowań egzekucyjnych z świadczeń pomocy społecznej, gdyż stoją temu na przeszkodzie zarówno przepis 831 § 1 pkt 6 k.p.c. , jak i art. 833 § 6 k.p.c.    .Na mocy art. 833 § 6 kpc, w treści nadanej przez ustawę o zmianie ustawy o pomocy społecznej i niektórych innych ustaw (Dz.U. Nr 40, poz. 229), nie podlegają egzekucji świadczenia alimentacyjne, świadczenia pieniężne wypłacane w przypadku bezskuteczności egzekucji alimentów, świadczenia rodzinne, dodatki rodzinne, pielęgnacyjne, porodowe, dla sierot zupełnych oraz świadczenia z pomocy społecznej.   Dowiedziałem się od prawnika abym poszedł do banku i powołał się też na art 54 PRAWO BANKOWE  oraz że złoże skargę do Arbitrażu Konsumenckiego  Nic nie zadziałało i się nie przestraszyli a swoje 153zł pielęgnacyjnego zasiłku nie odzyskałem. Na konto zasiłek pielęgnacyjny przekazywał mi Ośrodek Pomocy Społecznej  i nigdy nie miałem zaoszczędzonej kwoty 3 krotnego zasiłku. Zostałem okradziony przez BANK POCZTOWY I KOMORNIKA a moje należności nie zostały ochronione przez bank Jestem osobą niepełnosprawną i pozostawiony na bez prawie w naszej POLSCE . Co najgorsze nie wiem do kogo się zwrócić aby odzyskać swoje należności a mnie to kosztuje sporo wysiłku i nerwów   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dziwne i podejrzane działanie, normalnie komornicy działają w zgodzie z prawem. Ja ostatnio powierzyłem moje długi Komornikowi z Piaseczna i jestem bardzo zadowolony. Być może to faktycznie oszustwo, radzę Ci dobrze sprawdzić zanim kogoś oskarżysz.   komornik warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...