Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
super pomysł, promujemy Lublin i Wrońskiego! Pisze bardzo ciekawie i mam nadzieję, że ekranizacja cyklu o ko. Maciejewskim będzie równie dobra:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super !!! :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no, Gajos i Więckiewicz to by było coś. Chyra może im buty czyścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"koszt jednego odcinka przekroczy pół miliona złotych" Pora zatem podnieść opłatę abonamentową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wroński ma jakieś dojścia , bo to zadziwiające, że wydawnictwo podpisuje umowę na 10 ( czy coś  ) tomów gniota normalnego, potem filmowcy biorą to na warsztat. w tej branży też są układy i znajomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna wiadomość! Jeżeli serial będzie tak dobry i utrzymany na tym samym poziomie, co book-trailer do "Haiti" , to nie mogę się już doczekać  :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wroński ma jakieś dojścia , bo to zadziwiające, że wydawnictwo podpisuje umowę na 10 ( czy coś  ) tomów gniota normalnego, potem filmowcy biorą to na warsztat. w tej branży też są układy i znajomości
Należy zauważyć, że 2 pierwsze tomy były wydane u innego wydawcy niż obecnie. A rynek retrokryminałów w Polsce jest popularny i ma dużo odbiorców. Dlatego taka umowa na  tak duży łącznie cykl powieści.  Nie wypada określać powieści mianem gniota, tylko dlatego, że Tobie nie podoba. Nie do każdego trafia ten typ literatury, a odrobina szacunku jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Wątpię w istnienie układów - scenariusz do serialu leżał w TV już kilka lat, a dopiero teraz podjęto konkretne działania w tym kierunku i złożono deklaracje od władz miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, no,  jeszcze trochę jadu, to takie polskie, lubelskie.... udupić, sponiewierać... po prostu dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinki tylko po 44 min., a więc szykuje się coś płyciutkiego w rodzaju Ojca Mateusza czy nie daj Boże Komisarza Aleksa . Zdecydowanie bardziej pasowałaby w tym przypadku ambitniejsza narracja w rodzaju szwedzkiego Wallandera .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
udało mi się przeczytać jedną trzecia 'Haiti"zanim dałem sobie spokój,to najgorsza książka Wrońskiego ,pozostałe to powiedzmy sobie szczerze-takie tam nędzne kopie i popłuczyny,dziwię się że ktoś wpadł na pomysł by to g...wno filmować,a że władze miasta dofinansują g...wno to mnie już nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przedwojennych seriali kryminalnych najlepszy był Bednarski, a tutaj to po obsadzie widać, że to raczej będzie niezła kicha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś wysłuchał moje modlitwy :-) A Więckiewicza jako Zygę to chyba mi wyczytali w myślach, hehe. Czekam z niecierpliwością - oby tylko TVP nie schrzaniło i nie zmarnowało potencjału, jaki drzemie w książkach Wrońskiego. A tym, którzy zrzędzą na jego prozę proponuję - sami napiszcie coś lepszego, może Wasza powieść też zostanie sfilmowana. Pozdrowienia z Radomia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...