Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komis Berbeć Krasnystaw. Przestroga.

Utworzony przez Tomasz, 9 listopada 2011 r. o 19:51
Witam! Przestrzegam przed komisem BERBEĆ w Krasnymstawie. Pozostawiłem tam kilka rzeczy do sprzedania. Niestety, mimo wielokrotnych wizyt, nie mogę odzyskać ani rzeczy ani pieniedzy. Włascicielka Agnieszka H. to oszustka i krętaczka. Nie dotrzymuje umówionych wczesniej terminów, ciagle coś jej stoi na przeszkodzie aby wydac mi pozostawione rzeczy albo wypłacić pieniądze. Mimo wcześniejszego umówienia się nie można jej zastać w komisie, a obecny pracownik nic nie wie o wydaniu pozostawionych rzeczy. Taka sytuacja trwa od miesięcy. Nie polecam pozostawienia tam czegokolwiek do sprzedania. Spotałem wiele osób oszukanych przez tą Panią, które pomimo sprzedania ich rzeczy nie moga odzyskać pieniędzy. Moim zdaniem należy omijać ten komis z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy powinno się zgłaszać na policje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Witam! Przestrzegam przed komisem BERBEĆ w Krasnymstawie. Pozostawiłem tam kilka rzeczy do sprzedania. Niestety, mimo wielokrotnych wizyt, nie mogę odzyskać ani rzeczy ani pieniedzy. Włascicielka Agnieszka H. to oszustka i krętaczka. Nie dotrzymuje umówionych wczesniej terminów, ciagle coś jej stoi na przeszkodzie aby wydac mi pozostawione rzeczy albo wypłacić pieniądze. Mimo wcześniejszego umówienia się nie można jej zastać w komisie, a obecny pracownik nic nie wie o wydaniu pozostawionych rzeczy. Taka sytuacja trwa od miesięcy. Nie polecam pozostawienia tam czegokolwiek do sprzedania. Spotałem wiele osób oszukanych przez tą Panią, które pomimo sprzedania ich rzeczy nie moga odzyskać pieniędzy. Moim zdaniem należy omijać ten komis z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Witam! Przestrzegam przed komisem BERBEĆ w Krasnymstawie. Pozostawiłem tam kilka rzeczy do sprzedania. Niestety, mimo wielokrotnych wizyt, nie mogę odzyskać ani rzeczy ani pieniedzy. Włascicielka Agnieszka H. to oszustka i krętaczka. Nie dotrzymuje umówionych wczesniej terminów, ciagle coś jej stoi na przeszkodzie aby wydac mi pozostawione rzeczy albo wypłacić pieniądze. Mimo wcześniejszego umówienia się nie można jej zastać w komisie, a obecny pracownik nic nie wie o wydaniu pozostawionych rzeczy. Taka sytuacja trwa od miesięcy. Nie polecam pozostawienia tam czegokolwiek do sprzedania. Spotałem wiele osób oszukanych przez tą Panią, które pomimo sprzedania ich rzeczy nie moga odzyskać pieniędzy. Moim zdaniem należy omijać ten komis z daleka.
Panie Tomku jak zakończyła się ta sprawa bo ja też miałam styczność z tym komisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam prosze niechudzcie do komisu berbec w krasnystawie dzisaj miał problem z wózkiem dla dziecka chciałm odebrac swuj wuzek i okazało sie ze sprzedano fotelik do tego wózka a wozek sam odebrałam ale z wielki hukiem ani pieniedzy ani fotelika naprawde tak sie nie roni z ludzmi wózek dałam na zamiane w czerwcu a okazło sie ze wrzesniu dopiero zapsała wózek w dukmety ale bez fotelika tam do berbecia trzeba wysłac urzod skarbowy niech ich sprawdzo i okaze sie niema kasy fiksalnej kupuje sie jak kota worku niekupujcie w berbeciu to oszusci sama sie przekonałam pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest ten komis? I jak się sprawy mają? Pozytywnie zakończone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także jestem ciekawy jak sprawa wygląda dzisiaj. Czy już po części zapomniano czy wręcz przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich sprawach trzeba zgłaszać sprawę policji, ja będe omijal ten komis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krowa jedna ludzi okrada oszustka!!!! Trzeba z tym skonczyc to juz tyle lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ponad roku jestem klientką sklepu berbeć w krasnystawie Kupuje tam bardzo dużo ubrań dla mojej córki i syna Są bardzo tanie i bardzo w dobrym stanie... Sprzedalam tam szybko swój wózek i szybko mi wypłacone zostały pieniądze Prowadzenie firmy jest bardzo poważną rzeczą uwaźam że nikt nikogo nie oszukuje Pracownik Kamil jest bardzo miłym chłopakiem smutnym ale zawsze wypłaca właściwie właścicielka też wypłaca... Więc proszę nie komentujcie źle tego sklepu ani właściciela ponieważ nikt nie jest temu winny.. Bo zawsze jest wypłacane na czas czasami trzeba poczekać... No nie stety pieniądze to nie wszystko trzeba mieć szacunku do drugiego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się zy Panią ja też tam Sprzedalam wózek i ubranka po córce i do dziś niemam pieniędzy a ni wowzka i ubranek niechodzcie tam czekolowiek sprzedać bo ani pieniędzy a rzeczy państwo nie odyzyskacie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę niewstawiac żadnych zeczy do komisu w berbeć teraz nosi ona nazwę buty proszę nie dawać wózków a nie ubrań dowiedziałam się że nawet nie odprowadza do urzędu skarbowego i na niewinnych ludzach zarabia pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może była pani znajomo ja tam dałam ciuszki po córce i wózek i do dziś niem kasy okłamuje ityle w temacie ludzie płaczą ja chcą odebrać pieniądze lub swoje rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...