Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolory w kuchni, jakie wybrać ?

Utworzony przez katarzanna, 10 grudnia 2013 r. o 14:04
Co myślicie o takich kolorach w kuchni ? http://muratordom.pl/kuchnia/projekty-i-aranzacje/jak-urzadzic-mala-kuchnie-aranzacja-kuchni,123_11287.html      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno nie czerń - widać na niej każdy brud no i biały też odpada... najlepiej matowe kolory na których nie będzie widać odbitych palców, no chyba że kuchnia ma być tylko od parady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam portal http://www.kuchnie.pl/#pwid=52643c048294469590502d72c9004807  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolory w kuchni powinny być jasne! Beżowy kolor płytek na ścianie, np. ciemniejszy pomarańcz na podłodze, tak to powinno być dopasowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie. Niektórzy boja sie białego, a parwda jest taka że na nim najmniej widać zabrudzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi podobają się naturalne brązy i beże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma ma jedną ścianą w intensywnym, zielonym kolorze a resztę białe i wygląda to super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko zależy od tego jakiego koloru masz meble, sprzęt agd, podłogi? sama w kuchni zastosowałam trochę nie tuzinkowo, ale za to efektownie strukturę dekoracyjną Pergamento farb Magnat, efekt jest oszałamiający :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, musi to wyglądać ciekawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie. Niektórzy boja sie białego, a parwda jest taka że na nim najmniej widać zabrudzeń.
jak się jest ślepym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma ma jedną ścianą w intensywnym, zielonym kolorze a resztę białe i wygląda to super
W pokoju mamy jedną czekoladową ścianę,i trzy jasno beżowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podobają niektóre projekty, w których łączy się czerń i czerwień :) Chociaż sam czegoś takiego nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno ciepłe kolory ;) Kuchnia wtedy będzie bardziej przytulna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie sie takie bardzoooo podobają  http://alegratka.pl/ogloszenie/meble-na-wymiar-warszawa-meble-kuchenne-24049423.html?h=ca280eb2552621df Jasne, schludne, biale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi zawsze podobały się kuchnie w zieleni :) Ale to prawda też, o czym piszecie - ściany, dodatki itp. musza być dopasowane do mebli i sprzętu. Dobrze też uwzględnić ogólny wystrój mieszkania. Jeśli całe jest urządzone w stonowanych kolorach, to nie wiem czy jaskrawa kuchnia będzie się dobrze komponować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi kuchnia kojarzy się ze sterylnością dlatego preferuję jasne kolory, a najlepiej biel. Jedni mówią, że na białych powierzchniach widać od razu zabrudzenia, ale jak dla mnie w kuchni jest to jak najbardziej pozytywny aspekt, bo chcę żeby było czysto:) To co mi sie też bardzo podoba to akcenty industrialne we wnętrzu i idealnie też komponuje się to w kuchni na przykład betonowy blat albo biała, odsłonięta cegłówka na ścianach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam meble lekko kremowo brązowe. Płytki brązowe , ściany zielone takie soczyste. Dodatki w kolorze zieleni i żółci. Jest ciepło i przytulnie. Lubie takie klimaty. ___________ Najlepsze biuro nieruchomości sopot  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno bylem u znajomych, którzy mieli kuchnię w czerwonych kolorach , drewniane, surowe meble i dużo roślinności. Fajnie to wyglądało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kuchni raczej stosuje się jasne kolory. Myślę, że żółty słoneczny każdego będzie napawał optymizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żółty mi się nigdy nie podobał akurat, ale to już może kwestia gustu bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...