Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech to będzie wyróżnik tylko tej imprezy bo jak edzie na stałe to spowszednieje! A tak wiadomo, że to Carnaval.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Całe oświetlenie zużywało tyle prądu, co dwa czajniki elektryczne – podlicza architekt.'' - typowy architekt. Dwa czajniki ale w jakim czasie i cy pracujące na okrągło czy nie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech to będzie wyróżnik tylko tej imprezy bo jak edzie na stałe to spowszednieje! A tak wiadomo, że to Carnaval.
przyjdzie pis borach samorządowych po to będziesz widział Carnaval. Już teraz czytam komentarze, że to "lewackie święto" itp....   Także lepiej niech zostawią te światła teraz, bo jest szansa, że wtedy pis ich nie zdejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjdzie pis borach samorządowych po to będziesz widział Carnaval. Już teraz czytam komentarze, że to "lewackie święto" itp....   Także lepiej niech zostawią te światła teraz, bo jest szansa, że wtedy pis ich nie zdejmie.
edit: *po wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Całe oświetlenie zużywało tyle prądu, co dwa czajniki elektryczne – podlicza architekt.'' - typowy architekt. Dwa czajniki ale w jakim czasie i cy pracujące na okrągło czy nie...
Widać że z ciebie taki elektryk jak ze mnie tancerz. Zużycie prądu zawsze podaje się w kWh i nie ważne czy to jest czajnik czy świetlówka. Jak na żarówce jest napisane 40W to w sklepie pytasz się w jakim czasie i czy pracuje na okrągło?? Brak wiedzy poraża a wypowiadanie się bez znajomości podstawowych zagadnień jeszcze bardziej. Dla twojej wiedzy napiszę. 2 czajniki pobierają ok 3-4 kW na godzinę przy pracy ciągłej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iluminacja wyglądała znakomicie. Myślę że miasto stać żeby takie oświetlenie zostało na stałe. Sterowanie oświetleniem RGBW dziś to podstawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,Całe oświetlenie zużywało tyle prądu, co dwa czajniki elektryczne – podlicza architekt.'' - typowy architekt. Dwa czajniki ale w jakim czasie i cy pracujące na okrągło czy nie...
Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj głupolu!!! A czajniekiem to raczej ty jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oświetlenie doskonale nawiązuje do historii Starego Miasta, nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też myślę, że jakby było włączone co noc, to by wszystkim spowszedniało. Byłoby to tylko kolejne źródło zanieczyszczenia świetlnego. W dodatku światło przyciąga owady, które po pewnym czasie pobrudziłyby zabytkowe ściany kamienic. Polecam stronę ciemneniebo.pl. Czy to ciemne niebo, które dawno straciliśmy, nie jest piękniejsze od nawet najlepszych iluminacji?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech to będzie wyróżnik tylko tej imprezy bo jak edzie na stałe to spowszednieje! A tak wiadomo, że to Carnaval.
Równie dobrze możnaby przez cały rok mieć ubraną choinkę bożonarodzeniową :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to jest "Carnaval", a nie po prostu po polsku "Karnawał"?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STARE MIASTO !!!!! A JAK ZWYKLE NASI KOCHANI URZĘDNICY ZAPOMNIELI O DEPTAKU !!!!! NIEDŁUGO ZOSTANIE TYLKO HABBYBY A RESZTA KAMIENIC BEDZIE STAŁA PUSTA I TAKA BĘDZIE NASZA WIZYTÓWKA W CENTRUM MIASTA PANIE PREZYDENIE  BĄDZMY RÓWNI TO PRZECIEŻ NASZ WSPÓLNY INTERES !!!!!!!!!!!!!!!CHYBA ŻE JEST TAKA POLITYKA " KORYTEM SIE NIE PODZIELICIE I WSZYSTKO ZABIERZECIE" .....................     ps. a do dziennika powiem tylko jedno słowo macie Z*******e łamigłówki na wiarygodność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjdzie pis borach samorządowych po to będziesz widział Carnaval. Już teraz czytam komentarze, że to "lewackie święto" itp....   Także lepiej niech zostawią te światła teraz, bo jest szansa, że wtedy pis ich nie zdejmie.
Znowu straszenie PIS-em :P Nie popieram tej partii, ale jedyne, co PO może powiedzieć wyborcom, to nastraszyć ich PIS-em. Ogólnie nie widzę w tym święcie nic lewackiego, ale nie podobają mi się trzy rzeczy: -Większość artystów, których widziałem, to obcokrajowcy. Nie jestem nietolerancyjny wobec innych narodów, a nawet ich występy mi się podobały, ale "cudze chwalicie, swego nie znacie". Powinniśmy następnym razem postarać się, żeby wystąpiło więcej Polaków. -Nie rozumiem, czemu to jest "Carnaval", a nie "Karnawał". Nie mamy powodu, żeby wstydzić się swojego języka. -Wszędzie powiewały flagi TVN-u, który jest chyba najbardziej propagandową i ogłupiającą stacją w naszej telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...