Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejarze grożą strajkiem w Przewozach Regionalnych

Utworzony przez Marian F., 22 października 2014 r. o 06:32
taki jeden kulejarz kiedyś w szynobusie w trakcie dyskusji powiedział mi wprost, że jemu nie zależy by było więcej pasażerów. Od tamtej pory życzę im wszystkim i poniekąd sobie by upadli a na ich miejsce przyszedł Deutsche Bahn i wprowadził niemiecki Ordnung na kolei. Jak ten durnu naród nie potrafi się zorganizować to niech to zrobią lepsi od nas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes niech się pierwszy zwolni. ZA DUŻO ICH TAM SIEDZI W TYCH DYREKCJACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki jeden kulejarz kiedyś w szynobusie w trakcie dyskusji powiedział mi wprost, że jemu nie zależy by było więcej pasażerów. Od tamtej pory życzę im wszystkim i poniekąd sobie by upadli a na ich miejsce przyszedł Deutsche Bahn i wprowadził niemiecki Ordnung na kolei. Jak ten durnu naród nie potrafi się zorganizować to niech to zrobią lepsi od nas. 
mi tez się marzy DB na polskich torach, a infrastrukturę też trzeba by komuś oddać, bo Polacy sobie nie radzą. ten kolejarz był rudy może? bo mi taki rudy dał wykład i kłócił się o regulamin, którego sam nie przeczytał (podobno miałem niewłaściwy bilet).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...