Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta poroniła dziecko, a szpital wydał akt zgonu na matkę

Utworzony przez mosquito, 11 stycznia 2010 r. o 20:11
A mnie się wydaje, że Mariusz Brych, ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w szpitalu w Gorzowie nie powinien czekać na przyjście "tych Państwa" tylko ich odnaleźć, pojechać do nich i naprawić błąd. W dowód łaski być może oni nie zawiadomią Prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iii wyrazy współczucia ja z zona taką tragedie przeżyliśmy w ub. 2009, poronienie nastapiło w 22 tygodniu ciaży Dokładnie lekarze też nie chcieli wydać aktu urodzenia z adnotacją o dziecko martwo urodzone, tłumaczyli sie że to jest za niska ciąża tłumaczyli się terminami medycznymi i nadal nie chcieli wydac tego aktu. wtedy to znalazłem w necie list minister zdrowia do dyrektorów szpitali aby zdyscyplinować ordynatorów do wydawania dokumentacjii akt stanu cywilnego jakim podlega akt urodzenia dziecka martwego , przedstawiłem moje zdanie na pismie , jak zobaczył to ordynator. zbladł. wystraszył sie i odrazu kazał wypisać dokument sekretarce, bał sie prokuratora i dyrektoraszpitala. tak wiec nie ulegajcie niewiedzy naszych lekarzy z ciemnogrodu i wytłumaczcie im w fomie pisemnej o co chodzi , oczywiście niech wam potwierdza wpłyniecie pisma. a szybko sami wam wydzadzą akt. mało tego zona była pacjetką tego niby cenionego lekarza - ordynatora, jak sie później okazało to tylko ceniącego sie 180 zł wizyta z usg. a jak nastapił ten przykry incydent nie był dostepny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan na zdjęciu ma niebieska twarz czy to duch?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...