Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
super. świetna wiadomość :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że będzie remont. Niestety, ale nie zmieniło się nic w kwestii wyświetlania filmów, ja rozumiem, że licencja na film kosztuje, tylko jak się jedzie i okazuje, że nie wyświetlą filmu to po co jechać. Wolę pojechać do Lublina i mieć pewność, że obejrzę film, a nie przyjadę będzie kilka osób i nie obejrzy się nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to kraśnickie kino "Pola" były burmistrz zgnoił, i doprowadził do ruiny - był czas, że trzeba było go remontować, a nie sprzedawać PO kawałku, a resztę przeznaczyć na speluny (Miami club, Strefa). Istniał KOK - gdzie on teraz jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że będzie remont. Niestety, ale nie zmieniło się nic w kwestii wyświetlania filmów, ja rozumiem, że licencja na film kosztuje, tylko jak się jedzie i okazuje, że nie wyświetlą filmu to po co jechać. Wolę pojechać do Lublina i mieć pewność, że obejrzę film, a nie przyjadę będzie kilka osób i nie obejrzy się nic.
i dlatego właśnie ty możesz a nawet powinieneś jeździć do lublina. Przy takim podejściu nikt nie będzie się martwił, że nie dołączysz do nas - widzów "Metalowca". Odnośnie licencji czy kosztów to najlepiej wiedzą o takich rzeczach pracownicy i ich trzeba się pytać dlaczego jest tak a nie inaczej.  Mnie jeszcze się nie zdarzyło bym nie obejrzała filmu na który się wybrałam ze znajomymi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok, myślałem że Zarządca nic nie zrobi, że jest tylko po to by brać podwójną pensję a tu miłe zaskoczenie jednk coś się chłop zna i chce ściagać kasę do LKR. Oby tak dalej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety już kilka razy musiałem wracać i zmieniać plany gdyż film nie był wyświetlany ze wzgędu na małą frekwencję......  Odnoście odnowy kina ... elegancko.. rok wyborczy wszystko ruszyło po 4 latach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No oczywiście, że musi byc wykonane w tym roku. w końcu wybory na jesieni, to się cuda w mieście dzieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Być może ze względu na remont w sierpniu kino będzie zamknięte –przypuszcza Mulawa"   Kino rzeczywiście zamknięte ale wewnątrz nic kompletnie się nie dzieje - zero remontu i zero projekcji kinowych. Ktoś źle zaplanował i w wakacje, drugą ich część, kino nie funkcjonuje. Po raz kolejny wychodzi brak organizacji i kompetencji.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Być może ze względu na remont w sierpniu kino będzie zamknięte –przypuszcza Mulawa"   Kino rzeczywiście zamknięte ale wewnątrz nic kompletnie się nie dzieje - zero remontu i zero projekcji kinowych. Ktoś źle zaplanował i w wakacje, drugą ich część, kino nie funkcjonuje. Po raz kolejny wychodzi brak organizacji i kompetencji.
Może wypadałoby, gdy sierpień - rzeczony miesiąc remontu zbliża się ku końcowi - powiedzieć jak wygląda sytuacja i postępy w "remoncie" a przede wszystkim kiedy kino "Metalowiec" zostanie ponownie otwarte!!! Szumnie ogłaszana modernizacja, wizualizacja, wypowiedzi itd. a teraz cisza i zero informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest odpowiedź na Twoje pytania na stronie krasnik.naszemiasto.pl   Wychodzi na to, że dyrekcja niekoniecznie orientuje się jak przebiegają przetragi i zamknięcie kina na miesiąc wcześniej niż ruszy remont jest wielką skuchą :( Przykre ponieważ to wakacje i oprócz kina ckip, każdego dnia, kompletnie nic nie oferował w temacie kultury czy rozrywki - nie licząc oczywiście imprez plenerowych. Poza tym najpierw podłoga i siedzenia a później ściany - to tak od dup. strony. Jaki plan inwestycji takie i wykonanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś kiedy doczekamy remontu kina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...