Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kierowca w cięzkim stanie, a policiant:  "– To mężczyzna urodzony w 1995 r. Mówi, że swojego pasażera zabrał spod dworca PKP – dodaje Fijołek".   Nie zrozumiałem, to co już go przesłuchali  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez taka glupia kobiete ktora prowadzila kode zginal mlody chlopak,od razu zabrac jej prawojazdy na dozywocie.jestem ciekawa co czuje ona teraz ze zabila tak mlodego chlopaka.kara wiezienia dozywocie.a dla rodzicow wielkiego wspolczucia oraz dla wszystkich jego znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swierzo odebrane prawo jazdy samochodz od tatusia szpan przed kolega takie sa skutki . Mlody kierowca powinien przez pol roku jezdzic z osoba doswiaczana a nie odrazu wsiadac  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło zasady ograniczonego zaufania? Teraz kierowcy jezdzą bardzo agresywnie ,nie wiedzą ze samochód to puszka konserwy, jeden drugiemu zajezdza drogę ,nie ustąpi . KIEROWCY MUSZĄ SIĘ NAUCZYĆ KUTLURY JAZDY IPRZESTRZEGANIA PODSTAOWYCH PRZEPSÓW . Teraz jest za dużo przepisów ,mało kto zatrzymuje się  na stopach,wyjezdzając na drogę główną,kiedys było mniej przepisów ale nie zatrzymanie się na stopie miałes pół roku na przemyslenie. SWIĘTA IDĄ A KIEROWCY CIĄGLE SIĘ SPIESZĄ NA DRUGI SWIAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czytajcie uważnie. ten chłopak co zgniął nie prowadzil auta tylko był pasażerem pechowym pasażerem zabranym z dworca.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna sprawa z chłopakiem. Gość go nie zna a zabrał z dworca. Może to jakiś pedofil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po uszkodzeniach nie widać zeby jechal 50-60km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdze codziennie tym odcinkiem wrotkowskiej i widze co robią debile jak ma już pary kucyków to zapier***a ile fabryka dała lewym pasem aż do samego  końca wpieprzajac się na chama bo pas się kończy.  Koleszka sie przeliczył, szkoda tylko chłopaka  no i kobiety ze skody bo pewnie będzie ją to gryzło już do końca życia że to jej wina. Kto tamtędy jeździ sam wie jak ciężko się wyjeżdża z inżynierskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swierzo odebrane prawo jazdy samochodz od tatusia szpan przed kolega takie sa skutki . Mlody kierowca powinien przez pol roku jezdzic z osoba doswiaczana a nie odrazu wsiadac
Szanowny Czytelniku skoro tak sie nazwales to powinienes troche posiedziec nad slownikiem ortograficznym przed wyslaniem komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło zasady ograniczonego zaufania? Teraz kierowcy jezdzą bardzo agresywnie ,nie wiedzą ze samochód to puszka konserwy, jeden drugiemu zajezdza drogę ,nie ustąpi . KIEROWCY MUSZĄ SIĘ NAUCZYĆ KUTLURY JAZDY IPRZESTRZEGANIA PODSTAOWYCH PRZEPSÓW . Teraz jest za dużo przepisów ,mało kto zatrzymuje się  na stopach,wyjezdzając na drogę główną,kiedys było mniej przepisów ale nie zatrzymanie się na stopie miałes pół roku na przemyslenie. SWIĘTA IDĄ A KIEROWCY CIĄGLE SIĘ SPIESZĄ NA DRUGI SWIAT.
Masz wiele racji ale też i sporo fantazjujesz... W dzisiejszych czasach znaczna cześć młodych ludzi i nie tylko żyje w wirtualnym świecie. Spędzają oni mnóstwo czasu przy komputerach, w tym na różnych gierkach imitujących jazdę samochodem. I nie było by w tym nic złego... tylko ta nieśmiertelność... bez względu jaką głupotę zrobimy, jedziemy dalej, chociaż w okolicy trup ściele się gęsto. O prędkości nie wspominam... nie ma optymalnej czyli bezpiecznej tylko gaz opór decha. Kierująca Skodą na pewno żle oceniła jego prędkość, a on? Na pewno trąbił, na pewno migał światłami, na pewno pukał się w głowę, na pewno na koniec z trzaskiem wyrżnął w słup i na pewno nie hamował, bo i po co? zresztą nie było kiedy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie rysopis tego pasażera,jak wyglądał,może ktoś na niego czeka albo szuka? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, znam chłopaka. Młody, zdolny sportowiec. Wiele przed nim było... Straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też go znałem, dopiero co szedł ze mną na lekcję, do szkoły.. najprawdopodbniej już wracał z Włoch z zawodów kartingowych, na święta. Gość 15 lat, wszystko przed nim.. a tu nagle wszystko się kończy.. nie do uwierzenia... przerażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też go znałem, dopiero co szedł ze mną na lekcję, do szkoły.. najprawdopodbniej już wracał z Włoch z zawodów kartingowych, na święta. Gość 15 lat, wszystko przed nim.. a tu nagle wszystko się kończy.. nie do uwierzenia... przerażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd był ten chłopak? jeśli wiecie - napiszcie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swierzo odebrane prawo jazdy samochodz od tatusia szpan przed kolega takie sa skutki . Mlody kierowca powinien przez pol roku jezdzic z osoba doswiaczana a nie odrazu wsiadac
A czego tu wymagać - nie znajo lódzie ortografi to i pżepisy za tródne do naóczenia  :) Może świeŻo po matuże ? (paniał ?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie rysopis tego pasażera,jak wyglądał,może ktoś na niego czeka albo szuka? :(
ja wiem kto to jest to mój brat cioteczny  :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez taka glupia kobiete ktora prowadzila kode zginal mlody chlopak,od razu zabrac jej prawojazdy na dozywocie.jestem ciekawa co czuje ona teraz ze zabila tak mlodego chlopaka.kara wiezienia dozywocie.a dla rodzicow wielkiego wspolczucia oraz dla wszystkich jego znajomych.
Do szkoły (podstawowej) niedouczony babonie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez taka glupia kobiete ktora prowadzila kode zginal mlody chlopak,od razu zabrac jej prawojazdy na dozywocie.jestem ciekawa co czuje ona teraz ze zabila tak mlodego chlopaka.kara wiezienia dozywocie.a dla rodzicow wielkiego wspolczucia oraz dla wszystkich jego znajomych.
sama jesteś głupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że znam obu chłopaków, obaj doświadczeni kierowcy - 19-latek o którym mowa nie pije, nigdy nie używał narkotyków, prawo jazdy stracił za głupoty, nieznaczne przekroczenia prędkości - z jednej strony zrobił źel, bo nie dostosował prędkości, z drugiej dobrze - mógł zabić siebie, chłopaka który z nim jechał i panią ze Skody. Pomijam fakt iż wszystkie "prawdomówne i posiadające rzetelne informacje" robią z tematu gównoburzę, nie trzymając się prawdy, faktów i jakiejkolwiek wiedzy o temacie, chłopakach i wcześniejszych problemach z policją i narkotykami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...