Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca pokazał środkowy palec. Dostał w twarz

Utworzony przez abdul wisimulacha, 30 lipca 2014 r. o 09:49 Powrót do artykułu
"Chamstwu w życiu, należy się przeciwstawiać siłom, i godnościom osobistom"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obaj siebie warci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafił cham na chama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dał mu w morde i od razu zadzwonił na psy - poważni ludzie tak się nie zachowują, to najwyżej małe dzieci skarżą do pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze zrobił, jak kut*s się wcina, a później faka pokazuje to należało sie mu. Burak z audi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb-any cha-mak z audi ... najlepiej wpierdzielic sie przed maske i potem hamować inne pojazdy, po za tym wieśniak zapewne nie wie, ze na zółte radary jest tolerancja i robia zdjecia dopiero powyżej 70km/h. Typowy tuman ze wsi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze w to że czytam takie komentarze...co z tego że tolerancja jest do 70, przepis mówi 50 a kierowca tira niech spada na drzewo, jeśli nie potrafi zachować odpowiedniej prędkości. Tyle. A jak ktoś się będzie za długo czaił na rondzie to też mam wysiąść i dać plaskacza. Dzicz, zwięrzęta i buractwo tyle o komentarzach i kierowcy tira
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dał mu w morde i od razu zadzwonił na psy - poważni ludzie tak się nie zachowują, to najwyżej małe dzieci skarżą do pani.
Nie no powinien podziękować czy wdać się z burakiem w bójkę jak prawdziwy mężczyzna, do lasu buszmeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb-any cha-mak z audi ... najlepiej wpierdzielic sie przed maske i potem hamować inne pojazdy, po za tym wieśniak zapewne nie wie, ze na zółte radary jest tolerancja i robia zdjecia dopiero powyżej 70km/h. Typowy tuman ze wsi....
O miastowy - czyli w zasadzie jak jest 50 to można śmigać 70, co tam przepisy, co tam kultura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie jest napisane, że kierowca Audi wciął się przed tę ciężarówkę. Nie ma też informacji do ilu zwolnił w zabudowanym. Jeśli to było "dziadkowe" 30 km/h, to ten z ciężarówki może i miał słuszność trąbiąc, ale obicie to już znaczna przesada, gość z osobówki słusznie zrobił dzwoniąc po niebieskich. Jeśli natomiast jechał po prostu 50-tką... Cóż, od przepisowej jazdy korona z głowy nikomu nie spadnie. Poprzednicy słusznie napisali - obaj siebie warci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napluj skinowi w twarz i natychmiast dzwoń na policję, że ci w mordę dał i że jesteś zdziwiony chamstwem. "Gdzie ci mężczyźni?" To nie kierowca z audi, tylko nadęta ciota napinająca się w komentarzach pod artykułami, z ciepłego fotelika w domu. Powinien mu tego środkowego palca zasadzić w dupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autor tego tekstu nie wkleił go do "worda", aby sprawdzić go pod kątem błędów i literówek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze w to że czytam takie komentarze...co z tego że tolerancja jest do 70, przepis mówi 50 a kierowca tira niech spada na drzewo, jeśli nie potrafi zachować odpowiedniej prędkości. Tyle. A jak ktoś się będzie za długo czaił na rondzie to też mam wysiąść i dać plaskacza. Dzicz, zwięrzęta i buractwo tyle o komentarzach i kierowcy tira
Masz 100% racji. Czytając komentarze w lubelskich gazetach można stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że mieszkaja tu juz tylku dzieci i wnuki fornali i ratajow, uwłaszczonych przez władzę ludową na zagrabionym. To chamstwo, presiadlszy się z kobyl do samochodow, zachowuje sie tak jak za własna stodołą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie terz kiedyś obtrąbił to wywaliłem mu wszystkie szyby pałą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaatakowany 57-latek trafił do szpitala na obserwację do szpitala.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kilka kilometrów wcześniej włączając się do ruchu zmusił kierowcę ciężarówki do hamowania ( wymusił pierwszeństwo ), a zwalaniając przed fotoradarem do 40 km/h "dziadzia" dostał po twarzy zasłużenie ! Nie, nie jestem kierowcą TIRa, ale podróżuję bardzo dużo i takich sytuacji jest mnóstwo. Wczoraj wjeżdżając do Ryk jakiś młodziak wymusił pierwszeństwo na mnie, ja tylko ostro trąbiłem, po to, żeby następnym razem zastanowił się 2 razy, przed wyjazdem na główną drogę przed innym pojazdem. Używajcie wyobraźni na drodze ! Bezpiecznej podróży  !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za coś takiego 5 lat powinno byc minimum. Chamów trzeba eliminowąć z dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kilka kilometrów wcześniej włączając się do ruchu zmusił kierowcę ciężarówki do hamowania ( wymusił pierwszeństwo ), a zwalaniając przed fotoradarem do 40 km/h "dziadzia" dostał po twarzy zasłużenie ! Nie, nie jestem kierowcą TIRa, ale podróżuję bardzo dużo i takich sytuacji jest mnóstwo. Wczoraj wjeżdżając do Ryk jakiś młodziak wymusił pierwszeństwo na mnie, ja tylko ostro trąbiłem, po to, żeby następnym razem zastanowił się 2 razy, przed wyjazdem na główną drogę przed innym pojazdem. Używajcie wyobraźni na drodze ! Bezpiecznej podróży  !
Święta prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i to są własnie lubelscy kierowcy LKR LLB LLEznane w całej Polsce wieśniactwo na drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za imbecyle się tu wypowiadają, ubliżając kierowcy audi?? Gdzie jest napisane, że on zajechał komuś drogę wyjeżdżając na główną? Nic takiego nie ma!! To burak z ciężarówki trąbił, bo ktoś zwolnił w zabudowanym, a król szosy pewnie miał zamiar gnać stówką... dobrze wiem jak to jest na trasie w miejscowościach, wielcy kozacy obtrąbią każdego kto zwolni do 60 km/h żeby nie dostać fotki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...