Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca odebrał poród w autobusie PKS, dostanie nagrodę

Utworzony przez Kierowca, 28 października 2014 r. o 09:54 Powrót do artykułu
"Chłopczyk urodził się nóżkami"...nie mam pytań jeśli chodzi o poziom znajomości poprawnego składania zdań u autora tego artykułu. Co do kierowcy: brawo! Oby więcej takich pomocnych zachowujących zimną krew w ekstremalnych sytuacjach ludzi! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun i wielkie brawa!!! Mało kto zachowałby się w ten sposób!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich Ludzi jak ten Pan Kierowca można tylko mega mocno kochać i podiwiać i starać się być takim jak Oni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Brwo Za odwagę!:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA ZACHOWAŁ SIĘ SUPER ZA TO PASAŻEROWIE SZKODA GADAĆ UCIEĆ Z AUTOBUSU I NIE POMÓC DO ZNIECZULICA I TYLE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam dość często  z usług tego przewoźnika. To kiedyś była wiądąca firma przewozowa w tej części Polski. Szkoda, że jest jej co raz trudniej. Tako postawą swoich kierowców zyskają napewno na nowo pasażerów. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super facet.Powinien zostać ojcem chrzestnym maleństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kierowca może się cieszyć w końcu dostanie jakieś pieniądze, bo z tego co wiem z wypłatami w pks biłgoraj cienko, a Patro nie garnie się żeby to zmienić :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super facet.Powinien zostać ojcem chrzestnym maleństwa.
nie dość, że przeżył traumę, to jeszcze chcesz wpędzić go w problemy finansowe?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA ZACHOWAŁ SIĘ SUPER ZA TO PASAŻEROWIE SZKODA GADAĆ UCIEĆ Z AUTOBUSU I NIE POMÓC DO ZNIECZULICA I TYLE 
A skąd wiesz, że pasażerowie uciekli? Byłaś na miejscu zdarzenia? Wyobraź sobie, że kupujesz bilet - Biłgoraj - Lubaczów. Nagle autobus zatrzymuje się w Łukowej. Jest ciemno. Kobieta zaczyna krzyczeć, kierowca dzwoni po pogotowie. Zaczyna się poród na drugim siedzeniu. W którym momencie pasażerowie mieli uciec i dokąd? W szczere pole z krzykiem że kobieta rodzi??? Gdzie tu logika. Byłam na miejscu zdarzenia. Siedziałam w autobusie i modliłam się, aby wszystko poszło dobrze, a po porodzie aby mały zaczął oddychać. Więc proszę - jesli nie nasz,a  tym bardziej nie byłas na mniejscu zdarzenia to nie gadaj taki głupot, bo to wstyd! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA ZACHOWAŁ SIĘ SUPER ZA TO PASAŻEROWIE SZKODA GADAĆ UCIEĆ Z AUTOBUSU I NIE POMÓC DO ZNIECZULICA I TYLE 
A skąd wiesz, że pasażerowie uciekli? Byłaś na miejscu zdarzenia? Wyobraź sobie, że kupujesz bilet - Biłgoraj - Lubaczów. Nagle autobus zatrzymuje się w Łukowej. Jest ciemno. Kobieta zaczyna krzyczeć, kierowca dzwoni po pogotowie. Zaczyna się poród na drugim siedzeniu. W którym momencie pasażerowie mieli uciec i dokąd? W szczere pole z krzykiem że kobieta rodzi??? Gdzie tu logika. Byłam na miejscu zdarzenia. Siedziałam w autobusie i modliłam się, aby wszystko poszło dobrze, a po porodzie aby mały zaczął oddychać. Więc proszę - jesli nie nasz,a  tym bardziej nie byłas na mniejscu zdarzenia to nie gadaj taki głupot, bo to wstyd! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo pan kierowca teraz wszyscy będą chcieli siedzieć koło kierowcy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Pan kierowca spisał się dzielnie, powinien otworzyć PPP - Punkt Przyjmowania Porodów i poza godzinami pracy odbierać porody maluchów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościo ma jaja i tyle w temacie :-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...