Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
UWAGA! Ten artykuł to ściema, garstka rowerzystów robi sztuczny zamęt z LRM. Pod publike wymyślaja temat aby oscentacyjnie pokazać jak to ZUK idzie na ręke obywatelom. Czyli 21 marca mamy rowery na stojakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką bzdurę mógł wymyślić człowiek wybitnie upośledzony. Kaziu zalecam jak najszybszą wizytę w Abramowicach. Tam mogą ci pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przed pierwszym kwietnia rowery będą na stanowiskach to kazio nie będzie musiał jechać do Abramowic, pożyjemy-zobaczymy czyja racja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! Ten artykuł to ściema, garstka rowerzystów robi sztuczny zamęt z LRM. Pod publike wymyślaja temat aby oscentacyjnie pokazać jak to ZUK idzie na ręke obywatelom. Czyli 21 marca mamy rowery na stojakach.
Zgadza się. Ale co zrobisz. Debilizm ciężko przekrzyczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przed pierwszym kwietnia rowery będą na stanowiskach to kazio nie będzie musiał jechać do Abramowic, pożyjemy-zobaczymy czyja racja...
  Kazio sobie może dorabiać ideologię jaką chce do daty otwarcia LRM co nie znaczy wcale, że jak "trafi" to z powodu szeroko zakrojonego sPISku prezydenta, grupy mieszkańców, firmy Nextbike i Bóg jeden wie kogo jeszcze. Takie sPISkowanie jest poprostu śmieszne i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by te święte krowy zdecydowały się, czy jeżdżą po chodniku czy po jezdni, bo chciałabym bzpicznie dojść do domu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by te święte krowy zdecydowały się, czy jeżdżą po chodniku czy po jezdni, bo chciałabym bzpicznie dojść do domu
  Nie pij tyle to wrócisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petycja wnosi o jak NAJSZYBSZE otwarcie LRM - 1 dzień wiosny to tylko tytuł petycji. W petycji są przykłady: Warszawy, która otworzyła 1 marca, Gdańska, który otworzy 15 marca, Opola, który otworzy system w JEDEN dzień.   Osobiście uważam, że każdy dzień otwarcia LRM później niż Warszawa to kompromitacja Prezydenta, który obiecał, że system ruszy wcześniej. Otwarcie na 1 dzień wiosny to ze strony Prezydenta nie będzie akt dobrej woli, ale kwestia techniczna.   Petycję można podpisać na lublinrowerem.pl/   Ja już nie jeżdżę chodnikiem - dzięki zajęciom z edukacji PRAKTYCZNEJ, które w 2014 roku organizowało Porozumienie. Przyznam, że pierwsze 3 miesiące miałem stracha - wielu kierowcom powinni odebrać prawko za wyprzedzanie rowerzystów na gazetę! Zachęcam też wszystkich rodziców, by zapisywali dzieci na edukację rowerową - moje dzieci w zeszłym roku brały w tym udział. Z tego co wiem, rok temu robiło to Porozumienie Rowerowe, ale w tym roku też zamierza. Nie wiem czemu te zajęcia edukacyjne to nie jest norma w Polskich szkołach, tylko wymysł "rowerów oszołomów". Wychowanie Komunikacyjne to żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by te święte krowy zdecydowały się, czy jeżdżą po chodniku czy po jezdni, bo chciałabym bzpicznie dojść do domu
Problem jest. Takich to tylko policji zgłaszać albo zwalać z rowerka - potłucze się to i pomyśli. Inaczej z takimi się nie da gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...