Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy otwarcie stadionu w Lublinie? Nie ma jeszcze umowy z TVN

Utworzony przez Gość, 27 sierpnia 2014 r. o 10:58 Powrót do artykułu
Liczyłem na Rydzyka na eterze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście pospiech potrzebny bo jeszcze nie daj Boże nie zdążą przed wyborami i co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha śmiać mi sie chce z tego podniecenia tym gównem - stadionem, jakieś lipne imprezki z TvN-nem na otwarcie, jakiś idiotyczny meczyk gówniarstwa na którym nic sie nie dzieje (bywałem na takich), jakiś festyn nauki który jest i tak co roku i jest nudny (byłem na kilku), a potem długo długo nic i generacja długów, Przyjdą kibice motoru albo jakiejs innej 10 ligowej gównianej pseudo drużyny (jebać motor,avie i całą reszte tego gówna) i zdemoluja ten stadion i tak powinno byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moge sie doczekac otwarcia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha śmiać mi sie chce z tego podniecenia tym gównem - stadionem, jakieś lipne imprezki z TvN-nem na otwarcie, jakiś idiotyczny meczyk gówniarstwa na którym nic sie nie dzieje (bywałem na takich), jakiś festyn nauki który jest i tak co roku i jest nudny (byłem na kilku), a potem długo długo nic i generacja długów, Przyjdą kibice motoru albo jakiejs innej 10 ligowej gównianej pseudo drużyny (jebać motor,avie i całą reszte tego gówna) i zdemoluja ten stadion i tak powinno byc.
  wszędzie byłeś wszystko widziałeś tylko pytanie skąd u ciebie przeświadczenie że przeciętny kibic od razu musi zdewastować stadion, już nawet nie komentuję tego twojego prymitywnego języka bo to się do komentarza nie nadaje, laurkę wystawiasz sobie i swoim rodzicom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super stadion bardzo się cieszę że Lublin ma w końcu znakomity obiekt sportowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha śmiać mi sie chce z tego podniecenia tym gównem - stadionem, jakieś lipne imprezki z TvN-nem na otwarcie, jakiś idiotyczny meczyk gówniarstwa na którym nic sie nie dzieje (bywałem na takich), jakiś festyn nauki który jest i tak co roku i jest nudny (byłem na kilku), a potem długo długo nic i generacja długów, Przyjdą kibice motoru albo jakiejs innej 10 ligowej gównianej pseudo drużyny (jebać motor,avie i całą reszte tego gówna) i zdemoluja ten stadion i tak powinno byc.
Prymityw, nauczyciel który nauczył cię pisać był ganiuszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze nie ma się co śpieszyć lepiej żeby wszystko było zrobione pożądnie a nie na odpier... Czekam na jakieś mecze:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile mi wiadomo konieczne jest pozwolenie na użytkowanie stadionu, a Pan Prezydent jeszcze takiego nie posiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szykuje sie piekny objekt trzeba bedzie się wybrać z dzieciakami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie drogi do tego stadionu? A może taczkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile Lublin z naszych podatków będzie rocznie opłacał ten bubel POwski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekny stadion super za taki mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na oficjalne info kiedy otwarcie bo trzeba bilety kupić:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to musi te imprezę obsługiwać ta kłamliwa stronnicza telewizja? Ja już tvn oglądam tylko po to żeby zobaczyć co znowu nakłamali albo poprzekręcali w swoich "faktach", stronnicze komentarze, pseudoobiektywne opnie, zastanawiam się ilu w Polsce jest idiotów którzy tego nie widzą i wierzą w te ich bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie kajakami bo blisko rzeki Bystrzycy !!  :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...