Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazimierz Dolny: Burmistrzowi wyrasta silny konkurent

Utworzony przez Łucja, 17 września 2014 r. o 10:49 Powrót do artykułu
Z PiSu do powiatu będzie kandydował Ludwik Sikora to nowy człowiek w naszej powiatowej polityce, myśle ze będzie grożnym kontrkandydatem dla Suszka. Jak słucham Ludwika to myślę ze dobrze gada i chyba jeszcze chce coś robić. Sikora ma wizję, wyobraźnię i ludzi którzy są kompetentni i mają wiedzę... Mam wrażenie ze to dobry kandydat ale o Suszku nie mogę powiedzieć złego słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludwik a mówią Roman Sikora, może być czarnym koniem wyborów w powiecie, jeszcze nie wiadomo gdzie będzie startował... Podobno stara się o miejsce na liście do sejmiku. Niewątpliwie to ciekawa kandydatura, dość już mam tych samych nazwisk. Trzeba nowych ludzi i nowych pomysłów. Sikora to wywrotowiec z Gdańska, ze chce się babrać w politykę... Ja się dziwuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAn Suszek tylko gada i to kiepsko. Osiągnięć żadnych. Bezrobotny, stary chłop, który pcha się na urzędy, choć kompetencji brak. skoro jest dobry i ma niby tyle pomysłów, to dlaczego głupiej roboty sobie znaleźć nie umie? Myśli, ze całe zycie będzie żył z diet radnego? MAmy mnóstwo takich orłów, co chcą żyć wyłącznie na koszt podatników. Gminna dieta to już dla niego za mało. myśli, ze w powiecie dostanie 2 tys. zł diety i dalej będzie siedział na bezrobotnym tyłku i jadł za cudze. Ja też uważam, ze Sikora to dobry kandydat z Kazimierza. A nie koleś, co oprócz frazesów nie ma nic do pokazania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAn Suszek tylko gada i to kiepsko. Osiągnięć żadnych. Bezrobotny, stary chłop, który pcha się na urzędy, choć kompetencji brak. skoro jest dobry i ma niby tyle pomysłów, to dlaczego głupiej roboty sobie znaleźć nie umie? Myśli, ze całe zycie będzie żył z diet radnego? MAmy mnóstwo takich orłów, co chcą żyć wyłącznie na koszt podatników. Gminna dieta to już dla niego za mało. myśli, ze w powiecie dostanie 2 tys. zł diety i dalej będzie siedział na bezrobotnym tyłku i jadł za cudze. Ja też uważam, ze Sikora to dobry kandydat z Kazimierza. A nie koleś, co oprócz frazesów nie ma nic do pokazania
a to mało w radach takich asów, co żyją tylko z diet, czyli głupoty wyborców. Faktycznie, sprawdziłem oświadczenie majątkowe Suszka. Koleś jest bezrobotny. No to rzeczywiście as:)) Moim zdaniem w takich radach powinni zasiadać ludzie, którzy mają firmy, zajmują jakieś stanowiska, coś osiągnęli. No bo jak sam niczego nie osiagnąłeś, to co osiągnie gmina czy powiat pod rządami takich życiowych nieudaczników? Taki Andrzej Pisula ma się czym pochwalić. To ciekawy kandydat - trzymam kciuki i chyba dam mu swój głos. Ale Suszek to klapa. Mam nadzieję, że gmoina zaprop[onuje kogoś lepszego do powiatu. Kiedyś głosowałem na andrzeja Kozłowskiego. Super człowiek, pracowity, uczciwy, otworzył świetną restaurację. Może będzie kandydował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencji nigdy za wiele.. Będzie z kogo wybierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam nauczycielką Ludwika Sikory, zawsze wszędzie było go pełno a teraz wrócił do nas, może wesprze nas swoją pozytywną energią. Piszą na forach ze jest związany z senatorem Biereckim a jego powrót w rodzinne strony nie jest przypadkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy fakt, że ludzie zaczynają patrzeć na dotychczasowy dorobek kandydatów. Człowiek operatywny, mądry i przedsiębiorczy zarobi na siebie i da szansę innym. Takich ludzi nam potrzeba, a nie "ślizgaczy". Od lat takim radnym jest Marcin Pisula. Typowy nieudacznik, karierowicz.Niech w końcu się okresli co chce robić i z czego żyć. Jak dotychczas nic nie zrobił dla nas w powiecie. Najwyższa pora by trafiła tam osoba mądra, energiczna z dużym dorobkiem osobistych sukcesów i wykształcona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy fakt, że ludzie zaczynają patrzeć na dotychczasowy dorobek kandydatów. Człowiek operatywny, mądry i przedsiębiorczy zarobi na siebie i da szansę innym. Takich ludzi nam potrzeba, a nie "ślizgaczy". Od lat takim radnym jest Marcin Pisula. Typowy nieudacznik, karierowicz.Niech w końcu się okresli co chce robić i z czego żyć. Jak dotychczas nic nie zrobił dla nas w powiecie. Najwyższa pora by trafiła tam osoba mądra, energiczna z dużym dorobkiem osobistych sukcesów i wykształcona.
Pisula chociaż pracuje i jest lubiany przez dzieciaki. Mój syn za nim przepada. Karierowiczem to raczej nazwałbym suszka - facet nic nie robi tylko się lansuje w neci i gazetach. a w środku pustko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja swój głos w nadchodzących wyborach oddam na pana Marcina Pisulę. 16 lat zasiadania w Radzie Powiatu sprawia, że człowiek ma doświadczenie i zna problemy jak mało kto. A Pan Sikora? Nikomu nie znany na ziemi puławskiej. Zdaje się że przez szereg lat związany z Gdańskiem, gdzie robił karierę. Dlaczego zatem tam nie kandyduje? Nie słyszałam też aby zrobił coś dla naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba mylicie Marcina Pisulę z Andrzejem Piusulą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy, którym tak bardzo zależało na starcie w wyborach znaleźli się na listach wyborczych. Niby tacy mądrzy, wygadani, piękni i przystojni, mający wysokie mniemanie o sobie itd., a żaden komitet ich nie chce. Odtrącenie powoduje frustracje i plucie jadem... Mało monitorów nie pozapluwają... Porada-weźcie się za uczciwą robotę, zróbcie coś dla ludzi, to może za 4 lata ktoś zaproponuje wyborczy start...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Pisula to fajny facet, tylko ludzie, którzy go wspierają, nie wiem czy za jego aprobatą czy nie, zaczęli w Kazimierzu bardzo brudną kampanię. Wywieszają plakaty tłuczone na domowych drukarkach, z obraźliwymi epitetami na konkurenta. Myślę, ze andrzejowi to niepotrzebne. Oby nie ochlapał się przy okazji błotem nienawiści rzucanym przez tych ludzi, którzy mu zrobią więcej złego niż dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obyście się nie zdziwili .A nie mówił wam jak wyprowadził se SKOK Rodzina 65 000000 zł ?!! To dziwne !!! Razem zeswoim Piotrusiem Gołaszewkim .!!! Jak się dorobila na lokalach , które wynajmował jako prezes  Skok-*m.To treż dziwne !! Rzeczywiscie presiiorczy i pwełen zapału !!! Gratuluje kandydata !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...