Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie - no większej durnoty nie mogli wymyślić. Angażować dzieci do malowania katastrofy smoleńsjkiej.... bzdura. Teraz wymyślili aby dzieci malowały, a potem będą maglowac młode umysły że zamach... PIS wiecznie działa w temacie - i wszędzie na każdym polu - nawet w głowach dzieci.... makabra......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co jeszcze ta durnota PiSowska wymyśli. Może obowiązkowe wycieczki do smoleńska dla dzieci. Zamiast np. wiosennej wycieczki do Zakopanego, wycieczka do smoleńska żeby brzozę pancerną zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciał żeby zamiast brzozy, dzieciaki narysowały Brunka i Donalda jak szczerzą zęby nad trumnami poległych w katastrofie.A tak ogólnie to widzę że forum opanowali miłośnicy biłgorajskiego knura,kto z knurem staje takim samym zostaje.TYLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore..... co za niezrównoważona osoba nakazała robić to dzieciom ! rozumiem lekcja historii o smoleńsku ogólnie i wspomnienie wypadku lotniczego .. ale takie coś?? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna "rocznica"w tym roku dzieci ze szkół a za rok będą dzieci w przedszkolach będą rysować "katastrofę..."a w następnym może wezmą się za żłobek nagroda mogłaby być wyjazd do smoleńska w telewizji dziś też trują od samego rana każdy przecież umrze w czy to w samolocie czy gdzie indziej po co co roczne rocznice chcą rodziny ofiar uczcić to w swoim gronie a nie przed kamerami czy ofiary były innymi ludźmi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik wyrasta na krajową stolicę głupoty. Wycięli lipy i zrobią pomniki JPII, zamkną pizzerię, bo stoi w parku JPII, teraz konkurs o Smoleńsku... Czekamy zatem na pomnik samolotu prezydenckiego! Na pewno jest jakiś jeszcze plac w Kraśniku i jakiś biznes do zamknięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz poprosimy dzieci o napisanie wypracowania. Temat: "Uzasadnij dlaczego Lech Kaczyński był najlepszym polskim Prezydentem. Czy Putin nie miał innego wyjścia niż Go zamordować."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm...artykuł godny Gazety Wyborczej, tam nie zaglądam. Myślałem, że chociaz Dziennik zdobędzie sie na minimum obiektywizmy i zdrowego rozsądku. To, że komentarze prezentują określony , denny pozoim -poziom bezrefleksyjnego , bezmyślnego , konsumcyjnego żołądka , przy tym niewrażliwego buraka...to norma, ale że redakcja wrzuca tak tendencyjnie temat,w roczniće tragedii -śmierci 96 osób - przedstwicieli wszystkich środowisk politycznych to już troche mnie przeraża....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mac   A nie przeraża Cię, że dzieci zajmują się takimi rzeczami? Przecież tu kwalifikowałby się ulepiony z plasteliny korpus bez głowy - pasowałby przecież podobnie jak szczątki samolotu i rysunek pokazujący jak samolot wpada w drzewa.   Co tu jest godne GW? To po prostu krótkowzroczność organizatorów takiego konkursu i dobrze, że w DW o takiej głupocie piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genezą wypadku -czyli początkiem ciągu zdarzeń , było opóźnienie "wylotu "samolotu. Wszystko co było potem , to już tylko konsekwencja błędnego początku. Czy kogokolwiek stać na odwagę , by powiedział tę oczywistą prawdę i kto bezpośrednio podjął taką fatalną w skutkach decyzję. Na nauczycieli nie liczę, bo oni zawsze "idą po linii". Teraz "linii kościoła"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik chce się wyróżnić za wszelką cenę, cenę totalnej głupoty, brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm...artykuł godny Gazety Wyborczej, tam nie zaglądam. Myślałem, że chociaz Dziennik zdobędzie sie na minimum obiektywizmy i zdrowego rozsądku. To, że komentarze prezentują określony , denny pozoim -poziom bezrefleksyjnego , bezmyślnego , konsumcyjnego żołądka , przy tym niewrażliwego buraka...to norma, ale że redakcja wrzuca tak tendencyjnie temat,w roczniće tragedii -śmierci 96 osób - przedstwicieli wszystkich środowisk politycznych to już troche mnie przeraża....  
jestem szkolnym pedagigiem z gimnazjum w Lublinie - dla mnie to szok, wręcz niedorzeczność by dzieci ze szkoły podstawowej angażować w konkurs o takiej tematyce!!! To manipulacja tymi małymi umysłami a pisanie o szacunku do osób zmarłych to już herezja. Czy pani dyrektorka konsultowała to wydarzenie z kimkolwiek, oprócz oczywiście swoich przełożonych z um kraśnik, kto jest odpowiednio wykształcony pod katem psychologii i doświadczony w pracy z dziećmi? Wątpię! Jak tak można. Zdziwienie natomiast, że żaden z rodziców nie dzwonilł w tej sprawie to już kompletna obłuda - rodzice nie chcą problemów z nauczycielami, boją się o późniejsze relacje ich dzieci z "ciałem pedagogicznym". Kuratorium powinno wyciągnąć konsekwencje wobec organizatorów tej inicjatywy zatrudnionych w szkole. Jestem ciekaw czy członkowie tego komitetu swoim dzieciom zaproponowali udział w konkursie o takim temacie. Litości! Chociaż dzieci zostawcie w spokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz poprosimy dzieci o napisanie wypracowania. Temat: "Uzasadnij dlaczego Lech Kaczyński był najlepszym polskim Prezydentem. Czy Putin nie miał innego wyjścia niż Go zamordować."
On był nikim, dlatego nikt go nie zamordował. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On był nikim, dlatego nikt go nie zamordował. :)
No to ty CYCU nawet nie wiesz do czego putin,ten bękart Stalina jest jeszcze zdolny, Krym,Ukraina a zdziwisz się jak pójdzie kacap [ jak nie będzie odpowiedzi na to ]  upomni się o Alaskę, taki zamach Smoleński jeszcze przy udziale  naszych pachołków Moskwy to dla niego bułka z masłem. Jak nasz kaszubski żyd złapie się bardziej za bary z tym sovieckim kacapem to sprawa zamachu szybko wyjdzie na jaw, nie będzie trzeba tak długo czekać jak na wyjaśnienie innego ,bardziej tragicznego  MORDU  KATYŃSKIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Makabra  ,  ktos  powinien  za to beknac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Makabra  ,  ktos  powinien  za to beknac .
Nie ktoś !!  tylko tusk , komorowski i cała ta czerwona,konfidencka, banda pachołków Moskwy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom już totalnie odwala ! Po co dzieci szkolne już indokrynować i mącić im w głowach, burzyć ich spokój? Niech nadgorliwcy zostaną ukarani za ten poroniony pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł Mulawy ?  Można się było spodziewać, że wypoci kolejnego knota. Panu już dziękujemy, może Pan wracać tam skąd Pan przyszedł. Już dosyć Pana wymysłów, klakierstwa i pokazów beztalencia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom już totalnie odwala ! Po co dzieci szkolne już indokrynować i mącić im w głowach, burzyć ich spokój? Niech nadgorliwcy zostaną ukarani za ten poroniony pomysł.
Też tak uważam,dlatego tusk razem z tym całym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść !!! muszą za to wszystko zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ryjcie im banie PISiory jedne, wszystko byle by do władzy znów dojść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...