Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa śmigłowca Mi-2 (WIDEO)

Utworzony przez ~xxxxx~, 29 października 2008 r. o 21:49 Powrót do artykułu
katastrofa a Ci zajeli sie myciem wraku (piana na kadłubie), co za ludzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piana nie służyła do mycia wraku, tylko do stłumienia ewentualnego pożaru, a co za tym idzie wybuchu. Jest napisane w tekście: "Istniała realna groźba wybuchu, dlatego przez cały czas polewaliśmy wrak śmigłowca pianą." Troszkę zastanowienia, ~xxxxx~.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kermit napisał:
Piana nie służyła do mycia wraku, tylko do stłumienia ewentualnego pożaru, a co za tym idzie wybuchu. Jest napisane w tekście: "Istniała realna groźba wybuchu, dlatego przez cały czas polewaliśmy wrak śmigłowca pianą." Troszkę zastanowienia, ~xxxxx~.
http://emoty.blox.pl/resource/laughing2.gif No właśnie , zastanowienia. Dziwię się, że pierwsza osoba w tym poście walnęła taką skuchę (blondynka chyba jakaś)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi zachowanie załogi drugiej maszyny, która odleciała.Załoga mogła udzielić pomocy rannym kolegom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znawcy" dalej swoje - wybuch paliwa. Szanse na wybuch tego paliwa (nafta) są prawie zerowe. Przy takiej temperaturze jak wczoraj śmiało można nalać do wiadra i włożyć zapaloną zapałkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Felek napisał:
"Znawcy" dalej swoje - wybuch paliwa. Szanse na wybuch tego paliwa (nafta) są prawie zerowe. Przy takiej temperaturze jak wczoraj śmiało można nalać do wiadra i włożyć zapaloną zapałkę.
Znawco? wybuch był prawdopodobny w sytuacji gdy paliwo spływało po rozgrzanych elementach silnika, więc nie wydawaj pochopnych opinii. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do załogi drugiej maszyny to pewnie dostali taki rozkaz przez radio, to w końcu wojsko i procedury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a swoją drogą to co innego dziwi Mi-2 spokojnie może kontynuować lot na jednym silniku i jeszcze pozostaje autorotacja przy zgaszonych silnikach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stalker napisał:
Dziwi zachowanie załogi drugiej maszyny, która odleciała.Załoga mogła udzielić pomocy rannym kolegom.
Też mnie to bardzo zastanawia. Czy aby na pewno wszystko było zgodnie z regulamienem a piloci trzeźwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jełopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktos z Was drodzy czytelnicy wie morze w jakim wieku byli piloci i jaki jest obecnie ich stan zdrowia ?? trzymam za Was chłopaki kciuki, oby sie wszytko dobrze ułożyło... życze szybkiego powrotu do zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie macie pojęcia w większości o lotnictwie a sie wypowiadaćie. pytasz sie o trzeżwość pilotów? ty wiesz jakie są rygory w lotnictwie? odrazu ich oskarżasz. poszekajmy na diagnostyków. oni niech powiędzą co jest grane a nie tak pier........ pamietajcie latanie to nie jazda autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego oni go zaczeli odrazu myc płynem jakims zamiast odrazu pomuc tym ludziom którzy sie no tam lecieli a ten gosc co sie wypowiadał to jest troche stukniety to go nie suchajta bo ja gu znum a co niech wiedzo ze zewsi jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie obecnie dzieje z pilotami ? czy ktos moglby napisac jakas informacje jak przebiega dalej sprawa zwiazana z incydentem ? sa znane juz jakies oficjalne komunikaty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...