Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantory w Lublinie

Utworzony przez róża, 11 czerwca 2013 r. o 22:01
Jeżeli ktoś z Was szuka dobrego kantoru - polecam te z listy: strefawalut.pl/kantory/lublin  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki, fajna stronka ale bardziej do porównywania kantorów internetowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś z Was szuka dobrego kantoru - polecam te z listy: strefawalut.pl/kantory/lublin
Znalazłem też to http://quantor.pl/kantory/lublin.html - chyba bardziej czytelne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zwracam uwagi na kantory w Lublinie, bo wymieniam tylko w kantorach internetowych. To jedyna rozsądna opcja i najbardziej korzystan cenowo. Głównie korzystam z Amronet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też uwielbiam Amronet za świetne kursy, zwłaszcza, że pochodzę z Wrocławia, tak jak i ta firma, więc tym bardziej im zaufałem :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda z Wrocławia nie jestem, nawet tam nie byłem, ale Amronet.pl bardzo cenię, po prostu wygodny, pewny i tani kantor internetowy. Szczerze polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o lubelskie kantory, to apeluje, w nadziei, ze moze ktoś odpowiedni to przeczyta. Niech będzie otwarty w niedziele, chociaż jeden kantor w centrum, jakiś dyżurny, co tydzień inny. Ułatwiłoby to życie turystom. Pare razy spotkałam sie z sytuacja, ze nie mieli gdzie wymienić gotówki, bo akurat była niedziela, a nie mieli czasu, by iść do Plazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda. Dlatego ja wolę korzystać z internetowej wymiany walut- nie ograniczają mnie dni ani godziny otwarcia. Polecam Wam Amronet.pl, 24/7 funkcjonuje, księgowanie automatyczne, szybki przelew środków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie obydwoje rację. Istotną zaletą kantorów internetowych jest właśnie brak ograniczeń względem godzin czy dni otwarcia, przynajmniej Amronet obsługuje klientów non stop i to bardzo cenię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo wygodny i łatwy w obsłudze ten kantor:) Platforma Amronet to 100% funkcjonalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to właśnie uwielbiam e-kantory! Brak ograniczeń godzinami otwarcia, brak kolejek...A Amronet ma też korzystne kursy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skorzystałem i przyznać muszę, że opłaciło się bardzo. Sądzę, że jeszcze nieraz odwiedzę serwis amronet.pl.  Stacjonarne kantoru już mnie nie interesują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta kalkulacja: wybieram bardziej korzystną opcję, a w przypadku wymiany walut jest nią kantor internetowy. Amronet.pl ma sporo zalet, więc czemu nie? Kursy są atrakcyjne, wymiana online, bez zbędnych formalności, szybko i łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden inny kantor nie przelał mi tak szybko kasy jak Amronet, a to naprawdę duży atut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, dokładnie. Amronet jest demonem prędkości, a że kursy ma też super, to nie korzystam z porównywarek. Sorka :P    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To porządny kantor, spełnia moje oczekiwania i chyba każdego klienta zresztą. W  wielu porównywarkach Amronet ma bardzo pozytywne oceny, choć ja wyszukałem na własną rękę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo czytałam ostatnio o platformie Amronet i brzmi to zachęcająco. Jestem pod wrażeniem, że można z nimi negocjować kurs, a prowizja jest tani znikoma. Myślę, że wkrótce skorzystam, nie widzę na horyzoncie lepszej ofert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile wynosi prowizja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już dawno zrezygnowałem z kantorów stacjonarnych. Internetowa wymiana waluty jest o wiele bardziej bezpieczniejsza. W dodatku kurs jest o wiele lepszy. Ja używam http://www.kantor.pl i nie narzekam, kurs dolara, euro czy nawet funta jest korzystniejszy niż w stacjonarnym, który jest 5 minut ode mnie.   Wkrótce kantory stacjonarne odejdą do lamusa, nie są dłużej potrzebne..
Ostatnio edytowany 20 stycznia 2015 r. o 13:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyłem że naprawdę coraz więcej osób na dobre przenosi się do e-kantorów. Słusznie, ja też podjąłem taką decyzję, bo dostrzegłem, że w tych tradycyjnych przepłacałem. Teraz wszystkie transakcje idą przez platformę Amronet.pl, do której mam pełne zaufanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...