Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co to za rozważania? Stadion już jest i tyle. Tak samo jak niedoskonałe lotnisko. Teraz trzeba pomyśleć z czego spłacać długi i jak wyremontować wszystkie ulice i chodniki. A tak dodatkowo to co "mondrak" wymyślił ścieżki rowerowe na pofałdowanych jezdniach? Wczoraj jechałam po ul. Grabskiego - TRAGEDIA. Może też czas przemyśleć kwestię dbania o zieleń w mieście. Całym mieście, a nie pod Ratuszem. I niech ktoś w końcu zastanowi się nad wykorzystaniem terenu nad Zalewem pod domki wczasowe, siłownię na powietrzu, restauracje, kawiarnie, a nie takie coś co jest obecnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze drobiazg - połączenia kolejowe z dużymi miastami i wyeksmitowanie tirów z miasta. Towar do marketów między blokami !!!! powinien być przywożony samochodami dostawczymi, a rozładunek tirów powinien być  na granicach miasta w centrum logistycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Bosko ale ten Muszyński to niemota...Zupelnie jak Waldek...ale moze w tym jest i logika??? A propos...ale sobie PO wychowalo następce...chi,chi....Inwestowac nalezy w ludzi madrych i wiernych a nie Muszynksiego,Kaminskiego i pozostalych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISuarom to wszytko przeszkadza, najlepiej niech od razu powie ile ziemi da Kościołowi za darmo, ile dofinansuje krzyży i pomników i ile dachów koścciołów zreperuje. Jestem też ciekawy gdzie stana pommniki mordu smoleńskiego i wybitnego prawegi i sprawiedliwego Lecha ! Wielkiego. Już był jeden prawicowiec co tu rządził i doprowadził Lublin do ruiny, teraz drugi prawy i sprawiedliwy pcha się do koryta. Nigdy więcej PISu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos mnie ten muszynski nie przekonuje;/ sredni z niego mowca nie porywa i tylko krytykuje w sumie jak to czlowiek Pis;/ 0% konstruktywnej opozycji  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli stadion Arena Lublin i pływalnia Olimpiska za duże to panie Muszyński nie nadajesz się na prezydenta Lublina ,opwiadasz o drogach rowerowych ,?śmiech na sali -człowieku dla ciebie wszystko jest za duże lotnisko zmiejszone, stadion za duzy ,pływalnia za duza ,teatr w budowie  zmniejszony -czlowieku to miasto Lublin z dzielnicami Świdnik 400 tysieczne ,takie małe obiekty jak proponujesz to chyba Zamosc by sie nie zgodzil .Krótko glosujemy na Żuka ideałem nie jest ale doswiadczenie ma -czyli -nie Muszyński lepszy byłby chyba Czekaj lub jeden z profesorów Lubelskiej uczelni.Białystok ma opere dużą za 240-260 mil zł i stadion na 22.4 tys i tam nikt nie myśli aby zmienic prezydenta Białegostoku .Szacunek dla parti PIS ale nie dla ich kandydatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli stadion Arena Lublin i pływalnia Olimpiska za duże to panie Muszyński nie nadajesz się na prezydenta Lublina ,opwiadasz o drogach rowerowych ,?śmiech na sali -człowieku dla ciebie wszystko jest za duże lotnisko zmiejszone, stadion za duzy ,pływalnia za duza ,teatr w budowie  zmniejszony -czlowieku to miasto Lublin z dzielnicami Świdnik 400 tysieczne ,takie małe obiekty jak proponujesz to chyba Zamosc by sie nie zgodzil .Krótko glosujemy na Żuka ideałem nie jest ale doswiadczenie ma -czyli -nie Muszyński lepszy byłby chyba Czekaj lub jeden z profesorów Lubelskiej uczelni.Białystok ma opere dużą za 240-260 mil zł i stadion na 22.4 tys i tam nikt nie myśli aby zmienic prezydenta Białegostoku .Szacunek dla parti PIS ale nie dla ich kandydatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo prosta odpowiedź dla wszystkich blagierów z pe-ło i psl sld i filozofa z Biłgoraju. PIS ZNÓW PRZEGRA W REGIONIE JAK WSTAWIA TAKICH......................minimalna wygrana też jest przegraną prawicy. zamiast kłapać ozorem tylko syzyfowa pracą możecie wygrać nie krytykowaniem. PRZYKRO MI ALE PRZEGRACIE WYSTARCZY POSŁUCHAĆ TEGO PANA. BIERZCIE WZÓR Z EUROPOSŁA PIOTROWICZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże chroń nas przed populistami i karierowczykami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i za mały mózg kandydata, więc wszytko pozostałe jest za duże! Albo pomylił Lublin z Wólką Lubelską. Ale co się dziwić! Przecież nic nie może być większe od prezesa. A prezes niestety niewielkiego wzrostu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydał Pan ponad 400 mln na port lotniczy i zamiast terminalu powstał blaszka bez wyrazu i z lastrykowymi płytkami na podłodze jak w dyskoncie. Obiekt jest wizytówką miasta, a ma gorszą architekturę niż Biedronka czy Lidl. Dlatego nie bardzo ma Pan mandat żeby kogoś krytykować. Proponuję pozyskiwać wyborców konkretnymi pomysłami na lepszy Lublin, niż populistyczną krytyką.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:huh: Panie Kandydacie na Prezydenta   1. Jako główny budowniczy Portu Lotniczego Lublin S.A proszę podac jakie państwowe uprawinienia budowlane Pan posiada - proszę wyliczyć je - konkretnie.   2.  W związku z negowaniem wartości (stadionu, basenu itp) proszę powiedzieć czy budując lotnisko tak przejmował się Pan wartością i wydatkowaniem pieniędzy ?   3.  Co było zbyteczne ( niekonieczne) a kupiono na lotnisko za ok. 1,6 mln zł.   serdecznie dziekujemy za szczere odpowiedzi.   :ph34r:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O litości,co ONI biorą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temu panu juz dziekujemy niech tworzy swoje wizje w parczewie, jakby tym miastem rzdzil ten pan z pisu to bysmy mieli same koscioly, wynocha z lublina  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ludzie i takiego kandydata ma PiS? Daj Pan spokój - co on gada co on gada? Mam wrażenie że gościo jest z lekka nawalony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszczyński ma mój głos! Celnie wypunktował szkodnika zuka. Lublin traci ludność, wymiera! Potrzebne realne działania, a nie igrzyska. zuk zamiast chleba bredzi  o polu golfowym.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISuarom to wszytko przeszkadza, najlepiej niech od razu powie ile ziemi da Kościołowi za darmo, ile dofinansuje krzyży i pomników i ile dachów koścciołów zreperuje. Jestem też ciekawy gdzie stana pommniki mordu smoleńskiego i wybitnego prawegi i sprawiedliwego Lecha ! Wielkiego. Już był jeden prawicowiec co tu rządził i doprowadził Lublin do ruiny, teraz drugi prawy i sprawiedliwy pcha się do koryta. Nigdy więcej PISu
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszczyński ma mój głos! Celnie wypunktował szkodnika zuka. Lublin traci ludność, wymiera! Potrzebne realne działania, a nie igrzyska. zuk zamiast chleba bredzi  o polu golfowym.
  czemu nic nie piszesz gdy media donoszą o budowie fabryki ogniw fotowoltaicznych albo fabryki pszczółki w strefie? wtedy siedzisz cicho jak mysz pod miotłą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku nie zblizysz sie nawet do d... Żuka, nie kompromituj się i zdaj sprzęt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakieś konkrety? bo ja obiecywać złote góry to mogę całymi dniami, komentować to co wybudował konkurent też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...