Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia, Kozienalia, Feliniada, Medykalia 2013 Lublin. Program, koncerty

Utworzony przez Mark, 6 maja 2013 r. o 19:12
ale bieda na medykaliach w tym roku ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie koncert klubowy?co roku coś było, a w tym co muzyka tylko dla metalów i rockowców... jak zwykle Lublin zaścianek jesli chodzi o trance, house....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karen napisał:
a gdzie koncert klubowy?co roku coś było, a w tym co muzyka tylko dla metalów i rockowców... jak zwykle Lublin zaścianek jesli chodzi o trance, house....
szkoda, że nie będzie muzyki klubowej ale fakt, że poprzednie koncerty były zlotem armii białych kaszkietów i połowy lubartowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
person napisał:
szkoda, że nie będzie muzyki klubowej ale fakt, że poprzednie koncerty były zlotem armii białych kaszkietów i połowy lubartowskiej
To tylko świadczy o jakości tej muzyki "klubowej". No niestety na juwenaliach nie użyczy takich klimatów: https://www.youtube....h?v=pf9Lo4rPfS0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FOX na Kozienaliach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie czasy - tacy studenci. jacy studenci - taki program imprez...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się wydaje, że widzę błąd. na prawdę Gruby jest w czwartek, a Ira w piątek? wydaje mi się, że odwrotnie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym programem UMCS nie ma co rywalizować z UP Wybieram Felin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS się w tym roku naprawdę postaral! Świetnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze koncerty na Politechnice i UMCSie reszta słabo, a Medykalia z roku na rok coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiej nędzy to już dawno nie było. Szkoda że Luxtorpeda "na tygodniu". Reszta warta przemilczenia. Drodzy studenci nie zapomnijcie pokazać na korowodzie jak świnia wygląda. Dobrze niżej ktoś napisał, że jakie czasy tacy studenci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale to prawda, że daleko nam do Warszawy. I m.in. w koncertach to widać: http://www.ursynalia.pl/line-up Motorhead, Him, Soilwork, Bad Religion, 3 Doors Down, ZZ Top !!, Bullet for my f... , a w zeszłym roku Nightwish i Slayer !!!! widać że koledzy ze stolicy są bardziej otwarci na kanony muzyczne. U nas co roku standard, tak aby nikomu się nie narazić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
julka. napisał:
a mi się wydaje, że widzę błąd. na prawdę Gruby jest w czwartek, a Ira w piątek? wydaje mi się, że odwrotnie jest...
nie ma błędu... Grubson w czwartek Ira w piątek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy sa bilety na koncert iry czy wstep za free?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rzeczywiscie, najlepiej pomieszac koncerty tak zeby w jednym dniu w tym samym miejscu zebrala sie ekipa Gimbodresów i Metali, a potem narzekac ze burdy byly...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Niestety ale to prawda, że daleko nam do Warszawy. I m.in. w koncertach to widać: http://www.ursynalia.pl/line-up Motorhead, Him, Soilwork, Bad Religion, 3 Doors Down, ZZ Top !!, Bullet for my f... , a w zeszłym roku Nightwish i Slayer !!!! widać że koledzy ze stolicy są bardziej otwarci na kanony muzyczne. U nas co roku standard, tak aby nikomu się nie narazić
Ursynalia są płatne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie szef tylko PRZEWODNICZACY ! wezcie to zacznijcie poprawiac bo az ten bład razi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam inne wieści, coś nie halo: KOZIENALIA 17 maja – ConfiturA, DrGree, THE TOOBES, INEKAFE, THE SUBWaAYS 18 maja – TaLLib, Miuosh, DonGURALesko, Vavamuffin 19 maja – mProjekt, BACKBEAT, BRODKA, AFROMENTAL KULTURALIA 18 maja - Shoot the Girls First, Helia, Eris is my homegirl, Eskimo Callboy 19 maja - My-key, Eddy wata, Infernal 20 maja - Rossa, Roots Defender&John, Sutton, My Riot, Carpark North
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy orientuje się ktoś kto pierwszy występuje jutro na koncercie na Błoniach i w jakich godzinach będą występować kolejni artyści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuzanka napisał:
Ja mam inne wieści, coś nie halo: KOZIENALIA 17 maja – ConfiturA, DrGree, THE TOOBES, INEKAFE, THE SUBWaAYS 18 maja – TaLLib, Miuosh, DonGURALesko, Vavamuffin 19 maja – mProjekt, BACKBEAT, BRODKA, AFROMENTAL KULTURALIA 18 maja - Shoot the Girls First, Helia, Eris is my homegirl, Eskimo Callboy 19 maja - My-key, Eddy wata, Infernal 20 maja - Rossa, Roots Defender&John, Sutton, My Riot, Carpark North
a to co na Kultulariach w programie to przypadkiem w tamtym roku nie było na Kozienaliach na Błoniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...