Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia, Feliniada, KULturalia. Znamy gwiazdy koncertów

Utworzony przez piotr, 16 kwietnia 2015 r. o 10:33
jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juwenalia. Felinalia i Fekalia! A gdzie w tej rozpasanej studenckiej *"kulturze" miejsce na refleksje, na wyciszenie i na akt wiary tak kiedyś spajającej nasze polskie społeczeństwo? Ile nielegalnych aborcji będzie rezultatem tych imprezek? Czy w pogoni za chucią i rozpasaniem znajdzie się chwila dla Jezusa Chrystusa? Dla Matki Boskiej Królowej Polski? Dla głębokiego przeżycia myśli Pana Boga? PO-lacy zatracili tożsamość wolnego narodu i młodzi bez wskazówek nie wiedzą, co ze sobą począć! Gdzie w tym wszystkim wychowanie katolickie? Otóż nie ma tego, bo nieustanne ataki na Kościół i wyciąganie jakichś bzdur jest oklaskiwane przez pospólstwo. Edukacja religijna dyskryminowana, jak Polska długa i szeroka, a osoby duchowne narażane na agresję i prześladowania...ciągani po sądach oraz opluwani w mediach! Polska bez wyrazistego przywódcy pójdzie kompletnie na dno. I stad mój apel do wszystkich prawdziwych Polaków, aby z powagą podeszli do wyborów 10 maja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULwa Jego Mać - ale smród jak KURIA JEGO MAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym żeby takich świrów jak Ty zamykać w całkowitym odosobnieniu.  Serio, jak widzę takie posty to mam ochotę palić kościoły, ale z drugiej strony wiem że nie wszyscy katolicy są takimi odszczepieńcami jak Ty.
Juwenalia. Felinalia i Fekalia! A gdzie w tej rozpasanej studenckiej *"kulturze" miejsce na refleksje, na wyciszenie i na akt wiary tak kiedyś spajającej nasze polskie społeczeństwo? Ile nielegalnych aborcji będzie rezultatem tych imprezek? Czy w pogoni za chucią i rozpasaniem znajdzie się chwila dla Jezusa Chrystusa? Dla Matki Boskiej Królowej Polski? Dla głębokiego przeżycia myśli Pana Boga? PO-lacy zatracili tożsamość wolnego narodu i młodzi bez wskazówek nie wiedzą, co ze sobą począć! Gdzie w tym wszystkim wychowanie katolickie? Otóż nie ma tego, bo nieustanne ataki na Kościół i wyciąganie jakichś bzdur jest oklaskiwane przez pospólstwo. Edukacja religijna dyskryminowana, jak Polska długa i szeroka, a osoby duchowne narażane na agresję i prześladowania...ciągani po sądach oraz opluwani w mediach! Polska bez wyrazistego przywódcy pójdzie kompletnie na dno. I stad mój apel do wszystkich prawdziwych Polaków, aby z powagą podeszli do wyborów 10 maja!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nuuuuda, prawie wszyscy już byli w tamtym roku ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"o jk" Twój glos jest wołaniem na pustyni! Oni wszyscy mają  pusto w głowach, a w sercach w ogóle nicość. To nie ich wina, ale rodziców nie potrafiących wychować po chrześcijańsku. U mnie w klatce schodowej na 12 mieszkań, tylko do pięciu był wpuszczony duszpasterz chodzący z wizytą. Czy mamy szanse na przyzwoitą i normalną Polskę? Szerzenie rozwiązłości w Centrum Kultury już się rozpoczęło, a prawdziwi patrioci wyzywani od wszelkich oszołomów itp. Masz racje co do 10 maja! Wtedy okaże się gdzie zmierza nasza ojczyzna! Do bram piekielnych, czy tez do zbawienia dusz tych wszystkich, za których się modlimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się napracowali Coma i reszta to tylko powtórka powtórka powtórka. Ludzie co z wami :( KABANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mylcie chore świry katolstwa z patriotyzmem. Wielki mi patriotyzm, wysławianie żydowskiego króla i nazywanie żydówki królową Polski. Puknijcie się w czoło świry :)
"o jk" Twój glos jest wołaniem na pustyni! Oni wszyscy mają  pusto w głowach, a w sercach w ogóle nicość. To nie ich wina, ale rodziców nie potrafiących wychować po chrześcijańsku. U mnie w klatce schodowej na 12 mieszkań, tylko do pięciu był wpuszczony duszpasterz chodzący z wizytą. Czy mamy szanse na przyzwoitą i normalną Polskę? Szerzenie rozwiązłości w Centrum Kultury już się rozpoczęło, a prawdziwi patrioci wyzywani od wszelkich oszołomów itp. Masz racje co do 10 maja! Wtedy okaże się gdzie zmierza nasza ojczyzna! Do bram piekielnych, czy tez do zbawienia dusz tych wszystkich, za których się modlimy...
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coma! strachy! :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie Coma w Lublinie! <3 Tak dawno ich nie było... No i ten kabaretowy  powiew świeżości - Kabaret Pod Wyrwigroszem! Jak miło, że do Lublina docierają gwiazdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL promuje pijaństwo, burdelst... a później Księża na kazaniu opowiadają o zawracających się studentach ludzie gdzie to wszystko zmierza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko mi się wydaję czy to kopiuj- wklej z ubiegłego roku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo, dzien swistaka po lubelsku.Chyba najciekawiej bedzie na chodzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię te imprezy. Jak raz się spodoba, to można za rok pójść na to samo. I tak od x lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę zespoły takie ze będzie miło co niektórym przyjarac zielsko.. nieźle zespoły zapraszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektóre zespoły się powtarzają, ale takie zespoły mogą się powtarzać co miesiąc! :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku trafiliście zajebiście! Do 15 maja ! V ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio? znowu to samo.... żal dupe ściska że polibuda tak nisko upadła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Felinie disco polo z najwyższej półki. Sama elita. Zespoły naprawdę na topie. Wyczuwam jeszcze wyższą frekwencje niż zwykle. Brawo dla organizatorów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku Feliniadzie i na Polibudzie ciekawe ostatnie dni, a piątki i soboty to tak trochę słabo :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...