Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
taaa. W pierwszej druzynie sami przyjezdni a w tzw.druzynie rezerw brak perspektyw. Gratki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się czyta takie wpisy na forum jaki stworzył Kibol to ręce opadają. Kibol to zapewne łysa tępa pała nie skalana samodzielnym myśleniem, co o współczesnej koszykówce na takie pojęcie jak świnia o gwiazdach...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nie prawda co napisałem ZNAWCO???? A może jednak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiobol hehehe ja piszę o zawodowym sporcie a nie o amatorszczyźnie w postaci motoru. a to, ze w drużynie mają grać tylko wychowankowie to czysty komunizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem, kto sie tu nie zna na koszykówce, ale na pewno nie ja. A ja mam takie właśnie zdanie o starcie- SAMI PRZYJEZDNI, BRAK DOBRZE WYSZKOLONEJ MŁODZIEŻY. tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...