Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jurkowski kontra-Busy

Utworzony przez ~gość~, 10 grudnia 2008 r. o 22:12
Bust jeżdzą z ludzmi wedłóg Pana J 120km na trasie między do Lublina , a ile Pan Inspektor jeździ ostatnio jechałem za Panem tylko z ta różnicą że jak stała policja zwalniałem a Pan nie . A praworzadnosci chce Pan uczyć . Ostatni numer w Słowie Podlasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19.04.2008, 19:19 Wpis #1 Goście Zamiast urządzeń lepiej byłoby aby inspektorzy wsiedli anonimowo do busów i wynotowali wszystkie wykroczenia i przedstawili je także właścicielom busów. I ich także przywołali do porządku Wpis po publikacji w dzienniku wschodnim Pan inspektor jest wielki i ma odpowiednie doświadczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto tego Pana tam wsadził czyzby poseł z PO z Miedzyrzeca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ten sam co szkolił kierowców do wyjazdu do Angli w internacie zawodówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie ten sam i dokładnie ten poseł go ulokowal. jeszcze jest szara eminencja miedzyrzeckiego PO Jerzy augustyniuk ktorego pan posel ulokowal jako dyrektora przejscia granicznego w koroszczynie. jak widac posel sporo moze ... szkoda tylko ze niewiele moze by wspomoc burmistrza w dzialaniach o dotacje........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co teraz robi Jurkowski że busy ściga , jaka ma władze ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W słowie podlasia pisali ze jest dyrektorem Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie taki awansik !!! a Lesiuk pasze kręci , popadł w niełaski posła z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oki napisał:
W słowie podlasia pisali ze jest dyrektorem Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie taki awansik !!! a Lesiuk pasze kręci , popadł w niełaski posła z PO
Czyżby P. Jurkowski otwożył szkołe jazdy ponownie w internacie pod szczytna nazwą "Podkowa" niby ma doświadczenie w szkoleniu kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten mały cwaniaczek co miał sklep mięsny na rynku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usługi Remontowo-Budowlane. Cezary Jurkowski http://www.zumi.pl/425085,Uslugi_Remontowo...aski,firma.html Wszechstronny ten Jurkowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MP napisał:
Usługi Remontowo-Budowlane. Cezary Jurkowski http://www.zumi.pl/425085,Uslugi_Remontowo...aski,firma.html Wszechstronny ten Jurkowski.
kładł kafelki posłowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
kładł kafelki posłowi?
Ehs jak jaki mi nie lubim tego hapskiego z hucznej prezygenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MP napisał:
Usługi Remontowo-Budowlane. Cezary Jurkowski http://www.zumi.pl/425085,Uslugi_Remontowo...aski,firma.html Wszechstronny ten Jurkowski.
Acz wielka osobowość z panteonu Międzyrzeca, trwale chce się wpisać na listę, a ta zaczyna być coraz dłuższa. Są to naprawdę ludzie z talentem i nie zastąpieni bohaterowie postsocjalistycznego tragikomizmu. Tak więc już mamy: Artura, Tadeusza, Stanisława, Przemysława, Jarka, Jarosława, Wojciecha, Cezarego - kto następny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
ten mały cwaniaczek co miał sklep mięsny na rynku?
TAK,TAK.TO TEN MAŁY CWANIACZEK CO MIAŁ Z p.T.G. JATKĘ W RYNKU.PRZYJECHAŁ DO NAS I ZROBIŁ "KARIERĘ"A POCZATKI JEJ BYŁY...............BYŁY RÓŻNE.ALE ZAUWAŻCIE,ŻE W NASZYM MIEŚCIE SWOISTE KARIERY ROBIĄ NAPŁYWOWI CZĘŚCIEJ NIŻ RDZENNI MIESZKAŃCY. A TAKI N. P. POSEŁ ŻMIJAN CIĄGNIE GOŚCI DO SWOJEJ PARTI,A GDY JUŻ ZASILĄ JEJ SZEREGI WTEDY USADZA ICH NA INTRATNYCH STANOWISKACH NÓŻ W KIESZENI SIĘ OTWIERA.DO D............Z TAKIM POSŁEM CO DBA O DOBRO JEDNOSTKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dłaczego wciąż głosujecie na tego pana.Pokażcie mu teraz w głosowaniu gdzie jego miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
TAK,TAK.TO TEN MAŁY CWANIACZEK CO MIAŁ Z p.T.G. JATKĘ W RYNKU.PRZYJECHAŁ DO NAS I ZROBIŁ "KARIERĘ"A POCZATKI JEJ BYŁY...............BYŁY RÓŻNE.ALE ZAUWAŻCIE,ŻE W NASZYM MIEŚCIE SWOISTE KARIERY ROBIĄ NAPŁYWOWI CZĘŚCIEJ NIŻ RDZENNI MIESZKAŃCY. A TAKI N. P. POSEŁ ŻMIJAN CIĄGNIE GOŚCI DO SWOJEJ PARTI,A GDY JUŻ ZASILĄ JEJ SZEREGI WTEDY USADZA ICH NA INTRATNYCH STANOWISKACH NÓŻ W KIESZENI SIĘ OTWIERA.DO D............Z TAKIM POSŁEM CO DBA O DOBRO JEDNOSTKI.
Gośću plujesz na posła i liczysz na to ,że tobie coś załatwi.Pukni się w ten durny łeb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Bust jeżdzą z ludzmi wedłóg Pana J 120km na trasie między do Lublina , a ile Pan Inspektor jeździ ostatnio jechałem za Panem tylko z ta różnicą że jak stała policja zwalniałem a Pan nie . A praworzadnosci chce Pan uczyć . Ostatni numer w Słowie Podlasia
https://bialski.netbip.pl/bip/pdf.php?id=2522
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi z tym linkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o co chodzi z tym linkiem
pozycja 81
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co on brał te pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...