Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a czy przypadkiem Topienie Marzanny nie jest zabronione ?  chodzi o zanieczyszczanie rzek ? jakaś ustawa była ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ci to mają doświadczenie w podpalaniu, a poźniej w gaszeniu. A co z zanieczyszczeniem środowiska, tyle śmieci i syfu do rzeki, w czasach, gdzie w sposób szczególny dba się o czystość rzek. Kto wydał pozwolenie na to zaśmiecanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerdyna atrakcja w Jeziorzanach to topienie marzanny.Bieda aż kwitnie.Sąsiednia miejscowość Ostrów nie ma dojazdu.Jak woda przybierze to są odcięci od świata.Stare przysłowie mówi:"nie ma chleba daj im igrzysk".I o jakim bezpieczeństwie mówi Komorowski?Ludzie nie mają za co żyć!Po prostu wegetują.Niech tam przyjedzie  bronokobusem,to go zgniłymi jajami przywitają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre to było, nie wyobrażałem sobie tego jak ten operator  koparki przednią łychą chciał tak wysoko podnieść ponad 10m, stałem obok i sie uśmiałem z tego co kombinują aby powstała. Tylną kopare miał zepsutą czy nie umiał sie obsługiwać?  to że sie złamie było do przewidzenia jeszcze jak pani ''M'' leżała, konstrukcja grubości mojej chudej ręki.ALE pomysł bardzo fajny opłacało sie jechać godzine czasu aby to zobaczyć.Mam nadzieje że za rok pójdzie wszystko ok.Pozdrawiam a i jeszcze dodam że ten koleś który pomagał w podnoszeniu co stał z przodu przy łyszce ''od strony pasażera'' miał szczęście że nie został inwalidą dwa razy łycha opadła do spodu dosłownie ''milimetry'' od jego stopy'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...