Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeszcze więcej zatrutych po imprezach w Parczewie

Utworzony przez walenty, 13 czerwca 2014 r. o 17:23
Dlaczego nie jest podawana nazwa tej "firmy"? W przypadku innego przedsiębiorcy z tej samej branży z Felina dziennik wschodni (luty 2014)  nie miał zahamowań w podawaniu pełnej nazwy !!! coś jest na rzeczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ta knajpa o której piszesz na felinie to prawdziwy syf, I w przypadku tego przybytku było wiadomo że zatruła kuchnia z tego lokalu. A tutaj jak widać nie wiadomo jeszcze kto, przecież są także gotowe produkty i nie zawsze winny jest lokal.   Jak tego nie odróżniasz to nie pisz o spiskach. Zastanawiam się czy jesteś normalny !!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie jest podawana nazwa tej "firmy"? W przypadku innego przedsiębiorcy z tej samej branży z Felina dziennik wschodni (luty 2014)  nie miał zahamowań w podawaniu pełnej nazwy !!! coś jest na rzeczy ?
Nic się nie martw. I tak już wszyscy ludzie z całego powiatu wiedzą gdzie to było. Już nikt normalny nie zje w tym lokalu. Każdy będzie ten przybytek omijał z daleka. Już wolę u sąsiada w oborze między krowami  jeść niż w tamtym lokalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłem kiedyś na felinie i nie dokończyłem, takie pyszne było. Nie polecam, radzę omijać z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie jest podawana nazwa tej "firmy"? W przypadku innego przedsiębiorcy z tej samej branży z Felina dziennik wschodni (luty 2014)  nie miał zahamowań w podawaniu pełnej nazwy !!! coś jest na rzeczy ?
  Szkoda że nie można zobaczyć kuchni w tym drewniaku. Czyżby sanepid się mylił i było czysto. Także były świeże produkty i nie przeterminowane ? Jeśli tak to biedaczki ktoś się uwziął i opisał i nasłał sanepid. Oj jak boli jak się oszukuje.   KROWY PAŚĆ a nie knajpę prowadzić jak się pojęcia nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na stronę focus-lublin.pl atrakcyjne ceny  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie myślcie sobie ze to było w restauracji O...N wbrew temu co myślicie tam jest wszystko tak jak trzeba a uprzedzenia schowajcie sobie dla siebie... To było w jednej uchodzacej za najlepsza pod względem jedzenia restauracje;)) i proszę stara "ciastkarnia" zawiodła... Bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle osób zatrutych i nie ujawniają nazwy lokalu , pamiętam że było kilka takich sytuacji w których było zatrutych wiele mniej osób  i zawsze podawali nazwę lokalu . Czyżby sąsiadujący sanepid ma jakieś znajomości czy korzyści że się boi ujawnic?  Jak mają się ludzie nie truć jak na poprawiny od osoby 30zł , czy to jest świeże ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie który to lokal??? Mam niedługo imprezę w jednym z Parczewskich lokali i chciałabym wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jest to że sanepid po sasiedzku z restaruacja owa jest:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już moja noga więcej w tym brudnym chlewie nie postanie a wcześniej tam jadłem z kolegami i to często. W poniedziałek idę do lekarza się przebadać czy aby jakiegoś łajna nie złapałem czy innego tyfusu. Jak myślę teraz o tym lokalu to na wymioty mnie bierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie sklada ze bylam na tej imprezie w tej niby to Restauracji i ..co to ma byc a pisza ze niby tylko 44 osoby smieszne ja naliczylam juz 120 osob...chore i niech te cholerstwo zamkna lub bardziej sprawdzaja bo oni sie niemecza tylko kase umia liczyc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podam nazwę moze mi komentarza nie wywala.. To sala Jarmułów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co oceniać skoro nie ma jeszcze wynikow. Po tych badaniach ja bym się nie martwila o ten lokal- skoro został zbadany to powinien być teraz najbezpieczniejszy w okolicy. A ktoś tu pisze o stawce za poprawiny- jak bedziesz robić wesele to ciekawe czy nie będziesz szukać tam gdzie taniej:)) a teraz komentujesz głupio bo byłeś gościem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze szpitalem w Radzyniu Podl, Warszawie i pewnie jeszcze innych miastach? Tam też leczyły się osoby zarażone tą bakterią. Skala zjawiska jest ogromna i mam nadzieję, że ktoś za to odpowie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już i tak nikt tam nie zrobi imprezy i nic nie zje. No chyba jakiś samobójca. :D  któremu nie zależy na życiu i zdrowiu. Ludzie myjcie się codziennie, dbajcie o higienę, zmieniajcie bieliznę, myjcie ręce przed przygotowywaniem posiłków a nie będziecie chorować na choroby zakaźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie sala Jarmułów tylko innej konkuręcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurecja podłożyła świnie...to pewne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest ta sala co piszecie przeciez sam wlasciciel jakby wiedzial to napewno by tego niezorganizowal bo jemu tez zalezy na dobrej opini tak sie sklada ze ja tez tam bylam i moj syn goraczkowal a inni z rodziny odchorowali bardziej w szpitalu i napewno guzik mu sanepid zrobi...ale cuz raczka raczke myje tylko szkoda ze myja jak tyle osob choruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie sala Jarmułów tylko innej konkuręcji
własnie ze sala jarmułów  jak nie wiesz to nie wypowiadaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...