Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca w wojsku. Ale musisz wyjechać (oferty)

Utworzony przez erni, 6 października 2012 r. o 07:46
Na wojsko, zbrojenia, wojny nie nasze - jest kasa a na szpitale, leki, szkoły, pomoc w tworzeniu miejsc pracy w kraju - NIE MA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Wschodzie Polski powinno być zgodnie z planami kilka dywizji bojowych, bo ze Wschodu jest w tej chwili największe zagrożenie, niestety jak zwykle nasi politycy śpią i nie lobbują odpowiednio, nie trzeby by było wujeżdżać do jakichś Lęborków, Malborkó i Czerwińsków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to nie ma pieniędzy na tworzenie miejsc pracy? A wzrost liczby urzedników to nie jest efekt tworzenia miejsc pracy przez rząd??? Hę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ravajas@wp.pl napisał:
No jak to nie ma pieniędzy na tworzenie miejsc pracy? A wzrost liczby urzedników to nie jest efekt tworzenia miejsc pracy przez rząd??? Hę?
Nie do końca masz rację.W pewnym tylko sensie tak jest jak mówisz,to są specjalnie tworzone miejsca pracy,ale tylko dla SWOICH jak wiesz co mam na myśli,dzieci,wnuki,kolesie czy tylko dla samych swoich przydupasów.ŚITWA,ŚITWA,ŚITWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj zostali prawie sami narzekacze , reszta już wyjechała ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można się tak dać zhańbić aby być wojskowym... gardze ludźmi którzy tym się zajmuja, większy szacunek mam już do prostytutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
Jak można się tak dać zhańbić aby być wojskowym... gardze ludźmi którzy tym się zajmuja, większy szacunek mam już do prostytutki. [/quote] [quote name='ss' timestamp='1349517471' post='681177'] Jak można się tak dać zhańbić aby być wojskowym... gardze ludźmi którzy tym się zajmuja, większy szacunek mam już do prostytutki.
Masz rację. Alfonsi powinni obracać się w swoim towarzystwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Tutaj zostali prawie sami narzekacze , reszta już wyjechała ....
Też i ty możesz wyjechać,ale został tylko Afganistan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służyłem przymusowo dwa lata w komunistycznej armii, zarządzanej przez politruków. Na poligonach podobnie do karnej kompanii straciłem zdrowie , pytam dlaczego tym tzw. "zawodowym "płacić kasę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie kto z prawem jazdy na samochody ciężarowe idzie do wojska??? taka osoba trzepie kokosy na TIRACH w transporcie międzynarodowym, albo nawet w granicach polski. stąd zapotrzebowanie na kierowców TIR'ów. ale na zwykłych szeregowych zawodowych są poprostu tłumy ludzi. więc nie pitolcie, że jest BRAK CHĘTNYCH!!! sam byłem na rekrutacji w Przemyślu 10 wrzesnia i było tylko 5 miejsc do obsadzenia, a chętnych około 150 osób!!! więc autor tego artykułu niech sie poważnie zorientuje w tym ile osób staruje w rekrutacjach a ile mają etatów. I niech nie pisze, że zainteresowanie jest małe!!! Do policji jeszcze w maju jak sie składało dokumenty trzeba było czekać miesiąc czasu na egzamin. Teraz już trzeba czekać 4 miesiące - tyle chętnych jest do służb mundurowych... I to się nazywa BRAK CHĘTNYCH???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebują "świeżego mięsa" i tyle w tym temacie ! A tak apropo to rzeczywiście mają się czym chwalić ,że mają tylu chętnych. To akurat nie ich zasługa a skutek totalnego bezrobocia wśród młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest lipa z ustawą dlatego nie ma chętnych. Po 12 latach armia wywala szeregowych więc ci co są to wierzą w zmianę ustawy a chętnych nie ma bo nie chcą być frajerami....To tak jak by zwalniać górników pracujących pod ziemią a ich kierowników co są na powierzchni zostawiać bo mają duuuużo doświadczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes potrzeby w wojsku do 10lat sluzby pozniej kazdy ma cie w dupie ze jestes przeszkolony tracisz najlepsze chwile zycia wyrzucaja cie jak smiec do cywila i nie mozesz sie odnalesc szeregowy to popychadlo dzis jestes a jutro na twoje miejsce jest inny KOWALSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...