Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest drugi kandydat na prezydenta Zamościa

Utworzony przez jaś, 29 lipca 2014 r. o 20:48 Powrót do artykułu
A kto to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbasa przedwyborcza! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest?... to ten przez którego maść na ból du*y będzie się w Zamościu dobrze sprzedawała..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto waszym zdaniem powinien być prezydentem Zamościa i dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytania typu kto to jest, sa bez sensu! Czy sa to pytania o wysokosc urodzenia?Hrabia? Wazne sa pomysly i przyszla wizja miasta, wyksztalcenie i plan naprawy.TAK, NAPRAWY, BO W MIESCIE DOBRZE SIE ZYJE TYLKO URZEDNIKOM! To nie moja opinia, pokazal to sondaz.Wszyscy ktorzy w sondazu byli zadowoleni z zycia w Zamosciu, to urzednicy. Przeczytalem jakie sa glowne zamysly kandydata i sa to jak najbardziej pomysly trafione.Plusem jest rowniez wiek.Czas na zmiane warty.I nie wazne jaka przynaleznosc partyjna kandydata, wazne jest dobro zycia mieszkancow! Nie moze byc stagnacji miasta, a taka obecnie niestety jest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany Panie Kandydacie,   Na jaki przemysł? dlaczego nie na turystykę skoro tyle zainwestowano? Wielka prośba do Kandydata: zostań sobie za granicą, myj te gary w spokoju i nie wracaj do Zamościa.   Z poważaniem,   Iza Amaral-Ferenc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawełek Biłant uwiódł moją żone matkę 3 dzieci 46 lat i bawił z nią na sylwestra chyba w ich politycznym motelu w zamościu a byłem w domu sam a namierzyłem gościa po nr.telefonu z którego wydzwanial i pisał smsy od dawna myslał że jest taki cfany bo jestem za granicą----- mariusz1801@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...