Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedną ręką głaskała, drugą dusiła

Utworzony przez AlutkaN1, 11 maja 2009 r. o 22:50 Powrót do artykułu
Znam Dorote chodziłysmy razem do studium i kiedys też miała duży brzuch i tłumaczyła że to choroba watroby dopiero teraz zastanawiam się czy ona tez wtedy nie była w ciaży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W prokuraturze twierdziła, że planowała oddać dziecko zaraz po porodzie. Stało się inaczej. – Spanikowałam, bałam się, co ludzie powiedzą o wyrodnej matce, która pozbyła się swego dziecka – tłumaczyła " To lepiej było zabić dziecko???!!! Cóż za logika, jestem za karą śmierci w takich przypadkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wyszła! pracuje w urzędzie pracy podobno... no comment...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę. To z całą pewnością nie ona, chociaż w naszym kraju jest takie prawo, że i wszystko jest możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lata po ulicy i ma się całkiem dobrze, 12 dostała, a po 6 wyskoczyła i w bonusie dostała etat w urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat z przed czterech lat i Cię ciekawi.Szczekniesz burkniesz i czekasz na efekty.Może o Marchwickim napisz jaki był i co robił, zrobisz większe zainteresowanie.I Ty też idź do Urzędu, bo teraz będzie konkurs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wyszła! pracuje w urzędzie pracy podobno... no comment...
  A dla ciebie ~Twój Proboszcz~ to jest normalne, co tu piszą ludzie?... Dla mnie na przykład nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co jest nie normalne? Że dostała pracę w urzędzie pracy? Czy że po 6 latach wyszła? Bo nie rozumiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie rozumiem jak taka osoba może pracować w Urzędzie Miasta tam chyba powinien być wymóg niekaralności....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierze... wyszła???i jeszcze pracuje w jakims urzędzie? to jest prawo polskie, kuleje pod każdym względem....bez komentarza  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to super, a wie ktoś w którym urzędzie pracuje :-(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w urzędzie pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...