Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechał na studniówkę, zginął w wypadku. Rosjanin bez zarzutów

Utworzony przez ola, 22 kwietnia 2014 r. o 21:04
przecież ci ruskie na drogach to poruszają się jak krowy,nigdy nie wiadomo co może taki zrobić,czy raptownie wyjedzie na środek drogi czy skręci w lewo czy w prawo,jechałam raz za takim a on jechał od lewej do prawej to środkiem,strach było go wyprzedzić bo nie wiadomo było co on może zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ci ruskie na drogach to poruszają się jak krowy,nigdy nie wiadomo co może taki zrobić,czy raptownie wyjedzie na środek drogi czy skręci w lewo czy w prawo,jechałam raz za takim a on jechał od lewej do prawej to środkiem,strach było go wyprzedzić bo nie wiadomo było co on może zrobić.
  Taaaa... Zupełnie dokładnie opisałaś zachowania naszych wsiowych miszczów - zwłaszcza w weekendowe późne wieczory, ale nie tylko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O KURDE ASTRA ROZDUPCONA W PIEŃ :( po takich obrażeniach mam nadzieje ,ze ten młody człowiek nie umierał w bólu i cierpieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ci ruskie na drogach to poruszają się jak krowy,nigdy nie wiadomo co może taki zrobić,czy raptownie wyjedzie na środek drogi czy skręci w lewo czy w prawo,jechałam raz za takim a on jechał od lewej do prawej to środkiem,strach było go wyprzedzić bo nie wiadomo było co on może zrobić.
  Czyli całe życie na drodze spędziłaś, z domu do kościoła i ewentualnie do Tesco na zakupy. Przejedź te kilkadziesiąt tysięcy km, a dopiero potem się wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz chłopak jechał prawidłowo, ruski skręcał w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu i niewinny??? Ja się pytam kto i ile za to wzią???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz chłopak jechał prawidłowo, ruski skręcał w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu i niewinny??? Ja się pytam kto i ile za to wzią???
Nie można drażnić sowieckiego bękarta,nasi są już nauczeni bo wjedzie też i do nas z zielonymi ludzikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...