Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takiej śmierci się właśnie boję,coś strasznego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczne... może trochę nie czas to pisać, ale założę się, że wszyscy poniżej 30-tki. Tragedia dla rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kowal895 napisał:
Takiej śmierci się właśnie boję,coś strasznego...
A ja się nie mam czego bać,bo nie jestem na tyle głupi by znaleźć się w takiej sytuacji.Wypaść z drogi to trzeba być deb***em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądny napisał:
A ja się nie mam czego bać,bo nie jestem na tyle głupi by znaleźć się w takiej sytuacji.Wypaść z drogi to trzeba być deb***em.
co Ty to piszesz obys się nie zdziwił , każdemu może się to zdarzyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to uczniowie jechali do szkoły w ostrowie lub...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e nie powinni się wypowiadać !!! cześć ich pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądny napisał:
A ja się nie mam czego bać,bo nie jestem na tyle głupi by znaleźć się w takiej sytuacji.Wypaść z drogi to trzeba być deb***em.
Weź pod uwage ze nie tylko prędkość wchodzi w gre,bo mogło mu koło wybuchnąć ,badź cos w zawieszeniu nawalić i sciągneło go w rów :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY COS WIADOMO JUZ WIECEJ? KIM BYLY TE OSOBY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja... tyle razy tamtędy przejeżdżałem i nic podobnego nie widziałem... a dziś słyszałem rano w radiu o tym wypadku ... i powiem szczerze że jak widze to zdjęcie samochodu to aż ciarki przechodzą... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duch zabitych podstępnie żołnierzy wermachtu nadal krąży nad tym zakrętem - ludowcy zabili - Niemcy się wkurzyli i spacyfikowali jamy - a ofiary są do dzisiaj - podobno w mgliste noce można zobaczyć ja stoją przy tym zakręcie i patrzą na zachód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę nikogo szufladkować ale jak widzę rejestrację LPA to wolę puścić, niech jedzie, to jedni z najgorszych kierowców, jakaś palma im odbija ajk jadą, na oślep, starym czasami samochodem szaleje jakby był na torze wyścigowym. I teraz co? Warto było zabrać siebie i dwie pozostałe osoby z tego świata? Skoro aż kosił małe drzewka to 80/h nie jechał tylko pędził jak saleniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta miejscowość jest co najmniej dziwna i dziwne rzeczy tam się dzieją, wie ten kto tamtędy jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAXX napisał:
Nie chcę nikogo szufladkować ale jak widzę rejestrację LPA to wolę puścić, niech jedzie, to jedni z najgorszych kierowców, jakaś palma im odbija ajk jadą, na oślep, starym czasami samochodem szaleje jakby był na torze wyścigowym. I teraz co? Warto było zabrać siebie i dwie pozostałe osoby z tego świata? Skoro aż kosił małe drzewka to 80/h nie jechał tylko pędził jak saleniec
Proponuję ruszyć tyłek, wyciągnąć grata i pojechać ze swojej wsi do stolicy, tam dopiero zobaczysz jak się jeździ, LPA to przy tym pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boże, znałem te osoby. Młodzi ludzie, po 20stce. Straszne to co się stało. Wiele czynników mogło się przyczynić do tego wypadku. Dużo mógł bym jeszcze napisać na ten temat ale wolę pomilczeć. [*][*][*] łączę się w bólu. Wspaniałe osoby to były.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O Boże, znałem te osoby. Młodzi ludzie, po 20stce. Straszne to co się stało. Wiele czynników mogło się przyczynić do tego wypadku. Dużo mógł bym jeszcze napisać na ten temat ale wolę pomilczeć. [*][*][*] łączę się w bólu. Wspaniałe osoby to były.
prosze napisz kto to zginal, bo bo slyszalem ze to tez prawdopodobnie moi znajomi prosze napisz chociaz skad sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O Boże, znałem te osoby. Młodzi ludzie, po 20stce. Straszne to co się stało. Wiele czynników mogło się przyczynić do tego wypadku. Dużo mógł bym jeszcze napisać na ten temat ale wolę pomilczeć. [*][*][*] łączę się w bólu. Wspaniałe osoby to były.
Przykra i tragiczna sprawa ale prawdopodobnie osoby wracały z sobotniej dyskoteki i być moze za trzeźwe nie były. Dowiemy się lub nie. Jak myślicie dlaczego wielu młodych ludzi ginie na drogach w sobotnie noce? Przypadek czy głupota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O Boże, znałem te osoby. Młodzi ludzie, po 20stce. Straszne to co się stało. Wiele czynników mogło się przyczynić do tego wypadku. Dużo mógł bym jeszcze napisać na ten temat ale wolę pomilczeć. [*][*][*] łączę się w bólu. Wspaniałe osoby to były.
skąd byli Ci ludzie i ile mieli lat:(?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*] łączę się w bólu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 chłopaków było z Rudna za Parczewem i jechali z jedną dziewczyną. Jeden miał około 19-20 lat a drugi nieco starszy, nie wiem dokładnie, a o dziewczynie nic mi nie wiadomo. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze ale dlaczego wlasnie oni??!! Dlaczego?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...