Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie programy do prowwadzenia firmy polecacie

Utworzony przez arturo, 27 grudnia 2011 r. o 13:20
Zaczynam działalność , branża handlowa. Firma 3-osobowa Jakie programy moga mi pomóc? Mysle o takich do prowadznia biura czy ksiegowości, tanich, sprawdzonych i dobrych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Ci polecę coś takiego https://www.wirtualnebiuro-aliorbank.pl/ mnie polecił znajomy więc przekazuje dalej:)) Masz tu wszystko co potrzebne dla małej firmy - Microsoft office 365 czyli wszystkie narzędzia biznesowe do komputera , masz też program księgowosci internetowej szybkafaktura.pl w którym poprowadzisz KPIR, dokumenty magazynu i wystawisz faktury bo ma kilka modułów i jest ponoć bardzo dobry , sa aplikacje biznesowe do robienia różnych kartotek, rejestrów, narzędzia do stron www i nawet pomoc techniczna Ja zaczynam od stycznia i raczej z tych programów skorzystam bo lepszych nie znalazłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiegowośc internetowa jest korzystna,pomyśl o tym , na rynku jest wiele programów , można jakiś przetestować bo mają darmowe okresy na sprawdzenie, dema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam aplikację Madar7 - pełna księgowość internetowa. Może być zainstalowana na dowolnym serwerze www. Dzięki niej uzyskuje się dostęp do programu przez przeglądarkę, umożliwiając tym samym zdalną pracę spoza terenu firmy. Moduły wchodzące w skład Madar Mobile: 1. Księgowość - finanse, księgowość, rachunkowość zarządcza. 2. Kadry-Płace - kadry, płace, rozliczanie czasu pracy. 3. Magazyn - dostawy, zaopatrzenie, sprzedaż. 4. Produkcja - zlecenia produkcyjne, rozliczenie produkcji. 5. Kancelaria - obieg dokumentów. Zachęcam do obejrzenia dema programu http://emadar.eu:8001/ oraz do zapoznania się ze szczegółami na stronie www.madar.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam ten http://sklep.smartme...gramowanie.html nie jest to najtańszy program, ale bardzo łatwo dostosować go do potrzeb firmy, jest bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze, a przy działalności handlowej jest jak najbardziej wskazany, bo ułatwia obsługę klienta i sprzedaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Moja kancelaria korzysta z biura księgowego ifirma. Naprawdę super program pozwala prowadzić samemu księgowość - wystarczy podstawowa znajomość przepisów podatkowych. Naprawdę super sprawa wszystko pod kontrolą i w zasięgu ręki. W każdej chwili ma się dostęp do danych księgowych tak często potrzebnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdz na stronie www.pakietprzedsiebiorcy.pl korzytam z ich programu Faktura VAT oraz Księga i wszystko działa bez zarzutu, cena przystepna i nawet taki laik jak ja szybko opanuje program. Pomoc techniczna dziala bez zarzutu- zawsze chetnie udziela odpowiedzi i pomoga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwa w obsłudze i niedroga jest szybkafaktura.pl. W zależności od potrzeb możesz mieć całą księgowość internetową włącznie z programem do fakturowania, modułem do obsługi magazynu, ewidencji środków trwałych, towarów oraz usług (dobre szczególnie dla osób prowadzących sklepy), lub tylko program do wystawiania dokumentów. Dostęp do danych masz zawsze, wszędzie i o każdej porze i to bez instalowania czegokolwiek na swoim komputerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Moja kancelaria korzysta z biura księgowego ifirma. Naprawdę super program pozwala prowadzić samemu księgowość - wystarczy podstawowa znajomość przepisów podatkowych. Naprawdę super sprawa wszystko pod kontrolą i w zasięgu ręki. W każdej chwili ma się dostęp do danych księgowych tak często potrzebnych.
  Trzeba przyznać, że te pakiety dla kancelarii czy biur księgowych, jakie przygotowały w ostatnich latach twórcy księgowości internetowej są bardzo dobre i pozwalają znacznie zredukować koszty prowadzenia działalności. Klineci na ogół są z nich zadowoleni (nie licząc tych, którzy są z zasady na "nie" w kwestii księgowości internetowej). Falcon wspomina tu o programie szybkafaktura.pl. Oni także przygotowali bardzo ciekawą ofertę właśnie dla biur księgowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że te pakiety dla kancelarii czy biur księgowych, jakie przygotowały w ostatnich latach twórcy księgowości internetowej są bardzo dobre i pozwalają znacznie zredukować koszty prowadzenia działalności. Klineci na ogół są z nich zadowoleni (nie licząc tych, którzy są z zasady na "nie" w kwestii księgowości internetowej). Falcon wspomina tu o programie szybkafaktura.pl. Oni także przygotowali bardzo ciekawą ofertę właśnie dla biur księgowych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza programem do księgowości i do organizacji pracy biurowej zainteresuj się może jeszcze aplikacją envinet, to program pomagający w ewidencjonowaniu odpadów i wypełnianiu obowiązków środowiskowych, skoro to działalność handlowa to na pewno się bardzo przyda, bo sklepy są pod lupą i często są kontrolowaną, zerknij tu http://envinet.pl/front/#obowiazki jeśli temat Cię zainteresuje (a powinien :P).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałem zapytać, czy ktoś stosował w pracy takie narzędzia http://www.dalmec.pl/. Chodzi mi generalnie o opinię osób działających w branży związanej z transportem bliskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję korzystać  z  pomocy   biur  rachunkowych   w  końcu  zależy  Ci chyba   na tym by zrobić   wszystko  bezbłędnie http://biurofirma.pl/  takie biura  sie  sprawdzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w sieci jest bardzo dużo serwisów i portali, dzięki którym łatwiej jest prowadzić działalność. Na przykład jeśli chcecie oszczędzić na windykowaniu klientów to polecam platformę Vindicat http://vindicat.pl/ wszystko tam jest dokładnie wyjaśnione, przejrzysty cennik, za daną usługę etc. :)
Ostatnio edytowany 30 marca 2016 r. o 14:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość programów dla firmy należy dobierać pod kątem profilu działalności. Nie każdy program przyda się w każdej firmie. Wyjątkiem może być program do faktur i dokumentów afaktury.pl. Jest przydatny bez względu na to czym firma się zajmuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...