Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie oprogramowanie do sklepu internetowego wybrać?

Utworzony przez Mirek76, 29 sierpnia 2014 r. o 15:13
Zastanawiam się nad założeniem sklepu internetowego z odzieżą wojskową. Ciepła i dobra, powinna się sprzedawać. Jaki sklep wybrać aby nie wpaść w pułapkę opłat . Jedna opłata za abonament i koniec. Przeszukałem chyba sporą część tych sklepów. I żaden mnie nie zaciekawił. Czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze sklepu internetowego. Proszę o jakieś propozycje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się nad założeniem sklepu internetowego z odzieżą wojskową. Ciepła i dobra, powinna się sprzedawać. Jaki sklep wybrać aby nie wpaść w pułapkę opłat . Jedna opłata za abonament i koniec. Przeszukałem chyba sporą część tych sklepów. I żaden mnie nie zaciekawił. Czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze sklepu internetowego. Proszę o jakieś propozycje.
Nie dawno założyłem sklep wędkarski. Przeglądałem wiele sklepów i żaden jak ten nie przykuł mojej uwagi jak sky-shop. Zapytasz. Co w nim takiego szczególnego? A to że nie muszę kupować dodatkowych skórek. Oprogramowanie zostało tak stworzone aby móc samemu ustawiać  layout strony. Zmienić tło, kolor belki a nawet  pozycje  slideru  i to wszystko w czasie rzeczywistym. Zobacz sam na stronie jak to działa          demo.sky-shop.pl/?setup_template=1. Drugą rzeczą  która przekonała mnie do tego sklepu to brak opłat za serwer. Wszystko jest wliczone w abonament, nie ma tzw. ukrytych opłat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zastanawiam się nad założeniem sklepu internetowego z odzieżą wojskową. Ciepła i dobra, powinna się sprzedawać. Jaki sklep wybrać aby nie wpaść w pułapkę opłat . Jedna opłata za abonament i koniec. Przeszukałem chyba sporą część tych sklepów. I żaden mnie nie zaciekawił. Czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze sklepu internetowego. Proszę o jakieś propozycje.
Jedna opłata i brak ukrytych kosztów? W takim razie musisz założyć sklep gdzie abonament jest w rocznym modelu rozliczeń. Dzięki temu nie musisz się martwić o opłaty podczas konfigurowania sklepu, gdzie jeszcze nie będzie sprzedaży.  W ramach abonamentu masz wliczony hosting. Zyskujesz również darmowe szablony dostosowane do tabletów i smartfonów.  Wypróbuj sklep na okres 14 dni całkowicie za darmo i przekonaj się sam jak prosto jest mieć funkcjonalny sklep internetowy na RedCart.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli chcesz na prawdę otworzyć sklep internetowy to proponuję skorzystać z porad profesjonalistów w tym zakresie, tutaj masz wszelkie dane http://projektowaniestronsacz.pl/oferta.html mam nadzieję że pomogłem.
Ostatnio edytowany 2 listopada 2014 r. o 11:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorientuj się w firmach robiących takie rzeczy. Napisz jednego maila z prośbą o ofertę i roześlij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że warto postawić na firmę, która ma ugruntowaną pozycję w sprzedaży rozwiązań internetowych. Z tego co przejrzałem na szybko niezłą ofertę znajdziesz np. tutaj: http://www.nazwa.pl/sklepy-internetowe/ Przede wszystkim ciekawe jest, że dostaje się naprawdę sporo możliwości za całkiem niewielkie pieniądze.
Ostatnio edytowany 19 listopada 2014 r. o 13:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że warto postawić na firmę, która ma ugruntowaną pozycję w sprzedaży rozwiązań internetowych. Z tego co przejrzałem na szybko niezłą ofertę znajdziesz np. tutaj: http://www.nazwa.pl/sklepy-internetowe/ Przede wszystkim ciekawe jest, że dostaje się naprawdę sporo możliwości za całkiem niewielkie pieniądze.
Hmm, i gdzie wybór??? Ja korzystam z www.sky-shop.pl w miare tanio, szybko i stabilnie. Panel administracyjny jest łatwy i niestandartowy mocny funkcjonał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niedawno zacząłem sprzedawać online i już widzę, że warto. Co do programów to ja mam teraz Red Cart - redcart.pl. Banalnie proste urządzenie, myślę, że każdy powinien sobie poradzić z obsługą, a w razie co to są konsultanci pod ręką, którzy pomogą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam z platformy idealnysklep.pl i jak na razie sprawdza się dobrze :) Dużo funkcji i wszystko fajnie ze sobą współgra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redcart mnie się nie podoba ze względów obsługi, mam kilka pytań do tej platformy, ale już korzystam z innej jestem zadowolony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam z platformy idealnysklep.pl i jak na razie sprawdza się dobrze :) Dużo funkcji i wszystko fajnie ze sobą współgra.
ile dostajesz kasy za swóje promocje sklepów na darmowej platformie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niedawno zacząłem sprzedawać online i już widzę, że warto. Co do programów to ja mam teraz Red Cart - redcart.pl. Banalnie proste urządzenie, myślę, że każdy powinien sobie poradzić z obsługą, a w razie co to są konsultanci pod ręką, którzy pomogą.
moim zdaniem sky-shop jest lepszy pod względem obsługi i komfortu pracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie oprogramowanie, które daje się połączyć ze wszystkimi programami istotnymi dla prowadzenia sklepu jak księgowe np. http://eimag.pl/. Można wten sposób uniknąć późniejszych problemów z oprogramowaniem, że coś nie działa, czy działa oddzielnie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to www.shoper.pl się nada. Masz wszystko w jednej abonamentowej opłacie. Nie musisz się martwić infrastrukturą i obsługą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto moje oprogramowanie. Poczytaj proszę trochę na jego temat: http://win4win.pl/sklepy-internetowe/zty/Może i Tobie przypadnie do gustu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zamiast szukać gotowego skryptu popytaj w agencjach inteaktywnych ile ksoztuje indywidualny projekt sklepu, według twoich wymagań. Potem możesz wspomagać zarządzanie sklepem korzystając z różnych platform dla e-handlu np. way2send, shoplo oraz inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie nad kwestią oprogramowania warto się dobrze zastanowić. Z doświadczenia wiem, że akurat na tym nie ma co oszczędzać, bo wszystkie potancjalne oszczędności rozpłyną się przy późniejszej pracy manualnej. Polecam szczególnie program http://newdatalabs.com/#jak_dziala_tableau służący do obróbki i analizy danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już ktoś tu wspomniał o redcart, ja osobiście nie korzystam z tego oprogramowania, ale przyjaciółka owszem. z tego co wiem, to jest zadowolona. szybciej korzystała z innych programów, ale tylko ten spełnia jej wymagania. oprogramowanie daję dużo możliwości, jest proste w obsłudze. według mnie warto lepiej zapoznać się z tym oprogramowaniem, wszelkie informacje można znaleźć tutaj redcart.pl/dotacja-na-sklep-internetowy
Ostatnio edytowany 24 maja 2016 r. o 19:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działam na ***s://sky-shop.pl/ i jestem zadowolona :) panel administracyjny może nie wygląda ładnie, ale jest funkcjonalny i pod pytajnikami można znaleźć pomoc. grafika mi odpowiada, ale chyba najbardziej jestem zadowolona z integracji z allegro oraz hurtowniami. są automatyczne, w sensie szybko ściąga mi wszystkie produkty i aukcje do sklepu i oszczędzam mnóstwo czasu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie na co jeszcze trzeba zwrócić uwage - na regulamin! bo tu sie można nieżle przejechac jak będzie źle opracowany. ja najpierw ściągnęłam ze sklepu konkurencyjnego ale jak przeczytałam na jakimś forum jakie błedy i jakie konsekwencje mogą z tego być to  kupiłam regulamin opracowany przez prawników z ich płną odpowiedzialnością za poprawność i zgodność z przepisami prawa ( ***solidnyregulamin.pl/ )   przynajmniej mam spokojne myśli i czuje się bezpieczniej a kosz niewielki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...