Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie macie doświadczenia użytkując zmywarkę?

Utworzony przez Jones, 19 października 2012 r. o 12:04
Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami w trakcie użytkowania zmywarki? Na co zwracać uwagę aby było oszczędne i skuteczne mycie. Na co zwracać uwagę przy wyborze tej odpowiedniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że cena zmywarki i dobry producent zapewni skuteczność zmywania i suszenia oraz niskie zużycie wody. Z mojej strony polecam zmywarki Bosch . Mają świetne filtry i programy. Niestety za opcję połowa załadunku zazwyczaj trzeba dopłacić 200-300 zł, ale nie każdemu to potrzebne. Dla mnie była ważna funkcja strefy intensywnej, która pozwala myć naczynia na jednym z koszy mocniejszym strumieniem wodnym niż na drugim. Przydatna funkcja jeśli chcemy jednocześnie umyć np. brudne garnki oraz delikatne szklanki. Mi zależało aby przede wszystkim oszczędzić czas i faktycznie jest duża oszczędność czasu no i zużycie wody się zmniejszyło za to energii zwiększyło dlatego przyda się dobra klasa energetyczna no i dla komfortu niski poziom hałasu to ten parametr oznaczony w dB(decybele) im mniejszy tym lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avendo appena preso il grande passo e ho comprato un paio di super skinny jeans denim abercrombie milano Avendo appena Sono super chuffed ... fino a quando sono arrivato a casa e contemplato esattamente di cosa dovrei portare con loro senza guardare come un ritorno agli anni ottanta. Se siete in stessa situazione come me, allora vi suggerisco voce di Topshop saldi abercrombie milano casa e contemplato hanno acquistato majorly nel denim sbiancato. La mia prima raccomandazione per il denim sbiancato è quello di provare indossare un top che è leggermente più chiaro del denim, questo è abbastanza difficile dato che denim sbiancato è così pallido, ma indossa un bel top bianca distogliere l'attenzione dai tuoi commessi abercrombie milano un bel top verso l'alto, in secondo luogo, se come me si sono un po 'la coscienza del tuo sedere e fianchi poi indossare una maglietta lunga che si trova oltre i fianchi per nascondere un po', se la vostra fatica a trovare un look alto abbastanza a lungo in sezioni alte cime come store abercrombie milano trovare un look date non disponibili una lunghezza maggiore. Penso che il modo migliore per indossare questi jeans sarà con una delle due tendenze di questa stagione,. Il trend floreale e la tendenza nautico Se si opta per il floreale guardare, provare a mescolare stampe a fiori piccoli con accessori grintosi, Topshop hanno abercrombie paris ###### questi jeans buona bluse di chiffon e bustier, che in abbinamento con un paio di super skinny jeans e tacchi grattacielo nero e gioielli d'oro grosso creerà un aspetto molto rock festival di pulcino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukaj klasy energrtycznej A+ lub A++, W domu mam zmywarkęo szerokosci 45 cm, ale uważam, ze jest za mała. Zdecydowania polecam 60 cm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazur a co myślisz o tej zmywarce, dobra jest ? http://www.agd-market.pl/siemens-sn65l000eu-p10952a1.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam że lepsza jest 60 cm, bo w mniejszej nie umyjesz garnków, ja mam w domu zmywarkę Hotpoint Ariston posiada wiele nowoczesnych funkcji a przede wszystkim program intensywnego mycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmywarkę od solidnego producenta kupisz w http://www.megamarke...rki-do-zabudowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze są te z funkcją ECO, chociaż właściwie sporo zmywarek ją już ma. http://www.serwisagdlublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno 60cm i te droższe. Mam siemensa i jest bardzo dobry. Cichy i dobrze myje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam Siemensa i jestem zadowolona, aczkolwiek wykupiłam dodatkową gwarancję bo teraz ze sprzętem agd różnie bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam Whirpoola i jestem zadowolona, nie zostawia zacieków. Rozmiar - 60 cm, puszczam co 2 dni zanim naczynia zbiorą się,aby wypełnić zmywarkę do końca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minus zmywarek jest taki, że trzeba mieć spory komplet naczyń, bo faktycznie nie opłaca się puszczać niepełnej zmywarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj zawsze mnie to denerwuje. Często też trzeba opłukać naczynia, zanim je włożymy do zmywarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejszy jest odpowiedniej długości łańcuch dla zmywarki! Jak dasz za długi - to potrafi przyjść w połowie meczu i nawijać coś o śmieciach albo innych bzdetach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macho, nie wiem czy ten łańuch zawsze będzie za długi. Zmywarki mają donośne głosy :) Moja zmywarka mnie irytuje , mam Boscha, wiecznie niedomyte naczynia, białe zacieki, jakiś czas temu uznałam, że jest do zwolnienia. Co to za oszczędność na wodzie skoro musisz poprawiać mycie dodatkowym myciem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosch i Simens to to samo, możesz kupić jeszcze równie dobrego Electroluxa,lepiej kup 60 cm szer. Więcej miejsca na garnki, mam 45 cm za mała, trzeba kombinować przy załadunku.a wolnej przestrzeni nie musi mieć, mam w zabudowie i nie ma nic, wepchana na siłę.60 cm są tańsze :D i nie wiele więcej zużywają prądu i wody. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja posiadam Simensa i jestem bardzo zadowolona.Do firmy Boscha straciłam już zaufanie po kupnie paru rzeczy.Nie będę mówił już co kupowałam by nie oczerniać firmy,ale po prostu straciłam zaufanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele zależy od ciśnienia wody jakie masz w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam Elektroluxa i nawet z tabletkami z LIDLA i nabłyszczaczem  efekty są zadowalające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można ładować tam strasznie brudnych naczyń. Trzeba zeskrobać resztki jedzenia bo inaczej się będzie zapychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...