Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie kwiaty kupić na Dzień Kobiet?

Utworzony przez rataana, 1 marca 2014 r. o 10:54 Powrót do artykułu
Dobry prezent dla kobiet? Tylko biżuteria, zawsze ucieszy:) Mnie najbardziej się podoba ta ze sklepu internetowego Galerii Artystycznej KuferArt:) Taka mała wskazówka dla Panów;) Polecam:)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biżuteria? Przecież każda kobieta ma tego masę. Lepszy prezent to manicure- prezentmarzen.com/manicure-spa-we-wroclawiu/ Takie coś bardziej jej się przyda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swojej kobiecie nigdy akurat nie kupuję kwiatów z okazji Dnia Kobiet... tylko robię innego rodzaju prezenty, typu: wyjścia, wyjazdy w fajne miejsca, itp. W tym roku chcę ją zabrać na Weekend w Dworze Elizy w Kotlinie Kłodzkiej. Prezent ten znalazłem na superprezenty.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie biżuteria, inaczej - na pewno nie tylko biżuteria. Na przykład ja mam wiele takich prezentów, które sprawiłyby mi ogromną radość, a są zdecydowanie mniej kosztowne. Czekoladki (a najlepiej moje ukochane Wedlowskie Ptasie Mleczko) + wino i ja jestem zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję dodatkowo jeszcze coś praktycznego :) Może takie patelnie Berghoff ? Bardzo dobry pomysł na prezent. Oczywićie kwiaty również są niezbędne. Ze swojej strony polecam sprawdzone róże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że takiego prezentu nic nie zastąpi - http://www.krakowpocztakwiaty.pl/ I nie ma nawet tutaj znaczenia, ile dokładnie na ten dodatkowy prezent wydacie. Poważnie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby kwiaty zachowały się na dłużej można je wydrukować na koszulce: 3dychy.pl :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiaty? A nie lepiej bilety na jakiś spektakl do teatru IMKA? Odrazu możecie sobie Warszawe zwiedzić, zjeść dobrą kolację itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam się, że w tym roku zaszalełem z zamówiełem kwiaty w kwiacairni online Kwiatowa Przesyłka. To było moje pierwsze zamówienie. Zawsze twierdziłem, że wysyłka kwiatów pocztą to strata kasy. Okazało się inaczej. To super gest, który kobiety uwialbiają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosmetyki Hildegard Braukmann - są świetne, w tym czasie robią dobre promocje, więc nie ma co kombinować. Możecie wymyślać dziwne prezenty, ale po co to robić, skoro one nie będą kompletnie praktyczne? A kosmetyk jednak na pewno będzie wykorzystany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy będzie "Manifa",o której i gdzie spotkanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...