Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki samochód na początek?

Utworzony przez srokaa, 24 listopada 2014 r. o 16:01
Jaki samochód na początek? Witam, jako że od niedawna posiadam prawo jazdy rozglądam się za potencjalnym samochodem dla mnie. Najlepiej żeby samochód nie palił jak smok, bo chodzę jeszcze do szkoły i nie będę miał za co tankować zbytnio. Jeśli chodzi o sam koszt samochodu myślę, że dam rade zapłacić max. 7 tysięcy. Samochód będzie mi służył głównie w dojazdach około 25-30km od mojego domu 3x w tygodniu co daje około 150km/tydzień. Co myślicie o tym?:   http://moto.gratka.pl/tresc/mercedes-benz-klasa-c-w202-c-180-sport-17333179.html#191ba54eaa37c126,1  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kup sobie Hondę civic z 1999 r. w benzynie i będziesz zadowolony daj se spokój z tym  rupieciem bo nie bedziesz mial na remonty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukaj jakiegoś spoko auta na http://www.kuppanauto.pl/ jest sporo fajnych ofert w niskich cenach. Myślę, że napewno znajdziesz coś dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na początek polecam Mercedesa W168. Za tę cenę dostaniesz 1999-2002 rok. Silnik tylko 1.7CDI. Mój pali 6,5 w cyklu mieszanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej mały i tani. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze auto i tak zazwyczaj idzie do kasacji :p Lepiej coś używanego, wyrobionego i w miarę możlwości wygodniego w obsłudze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak do kasacji, z płaczem sprzedawałam swoje pierwsze auto, wiele zarysowań mu nie dołożyłam, marzy mi się kupno Infiniti, apetyt rośnie w miarę jedzenia a więc i wymagania co do auta. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeży kierowca często uszkadza sprzęgło, skrzynię biegów, wiadomo, trzeba nabrać wprawy. Honda Civic to dobry pomysł, ewentualnie jakiś Fiat Brava.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Punto lub astra z LPG. Tanie w eksploatacji i mało awaryjne (pierodły)    Studio Siedem Grzegorz Żółkiewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może faktycznie fiat? W tej kwocie możesz już kupić coś sensownego :) A jak chcesz by ładnie wyglądał, to polecam zamontowanie przyciemnianych szyb np. w http://www.tintmyride.pl/ wyglądaja naprawdę fajnie i są praktyczne :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ceny auta trzeba też doliczyć koszt obowiązkowego ubezpieczenia OC, jeżeli to pierwsze auto to aby nie przepłacić kosmicznie warto porównać składkę we wszystkich towarzystwach. Można dzwonić po infoliniach, albo po prostu doradzić się agenta który ma w ofercie 30 towarzystw. Jeżeli masz powyżej 24 lat i 2 lata prawo jazdy to cena nie musi być taka kosmiczna jak podają porównywarki. Z chęcią pomogę zapraszam do kontaktu telefonicznego albo do placówki CUK Ubezpieczenia, Chopina 45 w Lublinie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek to weź coś z niedużym silnikiem, np 1.4 + do tego lpg. Będzie palić tyle co i nic patrząc na ceny lpg. Zrobisz kupę km. Co do lpg to najlepiej jakąś sprawdzoną instalację, np Brc. Pojeździsz na tym długo, oczywiście jak będziesz o to dbał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...