Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki monitoring do domu?

Utworzony przez kajek, 1 października 2014 r. o 06:49
Szukam systemu do monitorowania tego co się dzieje wokół domu. Najlepiej gdyby rejestracja następowała tylko w przypadku wykrycia ruchu. Kamery najlepiej połączone bezprzewodowo, ale te przewodowe też wchodzą w grę. Do tego rejestrator obrazu który zapisze kilkadziesiąt godz. nagrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam systemu do monitorowania tego co się dzieje wokół domu. Najlepiej gdyby rejestracja następowała tylko w przypadku wykrycia ruchu. Kamery najlepiej połączone bezprzewodowo, ale te przewodowe też wchodzą w grę. Do tego rejestrator obrazu który zapisze kilkadziesiąt godz. nagrania.
  Napisz jeszcze jaki budżet jesteś w stanie na to przeznaczyć? Opcji masz wiele. Tutaj masz dobry zestaw do monitorowania nieruchomości z LC Security http://www.ctr.pl/produkty/zestawy-do-samodzielnego-montazu/zestaw-4-kamer-hd-z-rejestratorem.htm Składa się z 4 kamer analogowych, rejestratora i niezbędnych końcówek i okablowania. Poza tym tam masz konsultanta na stronie. Możesz popytać go o szczegóły. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam systemu do monitorowania tego co się dzieje wokół domu. Najlepiej gdyby rejestracja następowała tylko w przypadku wykrycia ruchu. Kamery najlepiej połączone bezprzewodowo, ale te przewodowe też wchodzą w grę. Do tego rejestrator obrazu który zapisze kilkadziesiąt godz. nagrania.
    Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie ale nie jesteś zdecydowany co do zestawu kamer poniżej przesyłam link do sklepu: http://www.eltrox.pl/monitoring-ip-c-484.html?zenid=b05f86ce83d3b63157843c771f9e14d5 tam masz wyszczególnione dla Twoich potrzeb od pojedynczych kamer po zestawy z rejestratorami i wszystkimi akcesoriami niezbędnymi do montażu. Sam prowadzę firmę i mam od nich jeden z systemów monitoringu , sprawdza się w 100% :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z monitoringiem jest ciężka sprawa większość firm proponuje świetne ceny ale biorą tyle co te profesjonalne tylko badziew sprzętowy wciskają i tu jest twój rabat. Podpowiem ci co ja zrobiłem. Skontaktowałem się z firmą http://ealarmsystem.pl odpowiedziałem im na kilka pytań co i jak chcem a oni wysłali mi wycene sprzętu dobranego do moich potrzeb. Sprzęt założyłem z kolegą który miał pojęcie :) . Firma może być dowolna ale nie wszystkie podają dokładny model sprzętu i ciężko zweryfikować co i jak. Troche to niewporządku ale właśnie się budowałem i każdy grosz sięliczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić Eltrox jak to zrobił użytkownik Technolog85. Gorąco polecam! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pisał o alarmie Etiger - poszperałem w temacie i wydaje się całkiem spoko, można go zintegrować z kamerą IP, alarm plus monitoring IP to najlepsze zabezpieczenie, warto zobaczyć sobie ten model: http://dmtrade.pl/p3943,alarm-etiger-s3-sim-secual-gsm-zestaw-z-kamera-ip-sac-cam2-komplet-x2-bezprzewodowy.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie najlepszą opcją są kamery do monitoringu z ivel.pl. Ja i kilku moich znajomych zamontowaliśmy je w domach i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obrazu, a także z faktu, że możemy oglądać obraz na urządzeniach mobilnych. Świetna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno sam szukałem dobrej firmy specjalizującej się w monitoringu, więc jestem w miarę na bieżąco. Radziłem się pracowników różnych sklepów z monitoringiem, ale w Rett-pol doradzili mi naprawde dobrze. Od razu było widać, że znają się na swojej branży i lubią to, co robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Electrosafe - ta firma specjalizuje się w zakładaniu monitoringu, mi zakładali i jestem mega zadowolony ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poszukując systemu monitoringu wraz z montażem przeglądałem wiele stron internetowych ostatecznie zdecydowałem się na formę z Bytomia www.monitoring24alarmy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, a co najważniejsze przydatne informacje na temat systemów lokalnego monitoringu cctv znajdziesz na blogach, np. na tym   www.monitoringcctv.blog.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi to polecam monitoring www.ascosecurity.pl/oferta/zakres-uslug/monitoring i uważam, że jest najlepszy. Jeśli ma się duży dom to trzeba wybierać sprzęt najlepszej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta strona jest rzeczywiście interesująca. Szkoda, że nie jest to sklep internetowy. Ale można zamówić praktycznie każdą kamerę ora inne elementy systemu monitoringu cctv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę z ciekawości a trochę z powodu tego, że rozglądam się za takim systemem wszedłem na tą stronę www.monitoring24alarmy.pl Muszę przyznać, że istotnie jest ciekawa. Najważniejsze jest jednak to, że okazało się że możliwe jest tez kupienie kompletnego systemu monitoringu cctv praktycznie skrojonego na miarę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam systemu do monitorowania tego co się dzieje wokół domu. Najlepiej gdyby rejestracja następowała tylko w przypadku wykrycia ruchu. Kamery najlepiej połączone bezprzewodowo, ale te przewodowe też wchodzą w grę. Do tego rejestrator obrazu który zapisze kilkadziesiąt godz. nagrania.
  Jak chcesz coś szytego na miarę to zgłoś się do firmy typu DeltaVideo - oni prowadzą sprzedaż i instalację systemów monitoringu i z przyjemnością doradzą coś odpowiedniego dla twoich potrzeb. Zerknij sobie na ich stronkę - http://deltavideo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Systemy monitoringu CCTV mogą skutecznie zabezpieczyć każdy obiekt. Jednak jak każdy system elektronicznej ochrony mienia przez zakupem konkretnego rozwiązania powinna nastąpić analiza ryzyka. Do dobrych praktyk należy sprawdzenie, przetestowanie pracy kamer CCTV w różnych warunkach. Zapraszam na stronę www.monitoring24alarmy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie kupiłam do monitoringu kamerkę xblitz Isee. Dobrze się spisuje bo jest niewielka i dyskretna, też w nocy daje dobry obraz (podgląd można sobie nawet na komórce zrobić).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem monitoring przy domu tylko kusi złodzieja. Raczej bym proponował klasyczny, subtelny alarm + wideodomofon by sprawdzać kto przychodzi. Zerknij sobie na adyton - montaż wideodomofonów Kraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako dostawca systemów monitoringu, służymy fachowym doradztwem, dobierzemy sprzęt na miarę Twoich potrzeb i zasobności portfela. Wyceny robimy za darmo i bez zobowiązań, zapraszamy! Zajrzyj www.sklepzkamerami.pl, napisz maila sklep@bispro24.pl lub zadzwoń: 536-246-870
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...