Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki materac kupić

Utworzony przez lenistka, 13 października 2014 r. o 10:28
Witam. Czy ktoś z Was kupował ostatnio materac? Gdzie można kupić wygodne materace? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem Ci, że ja jakiś czas temu zamawiałam sobie materac do mieszkania i również miałam dylemat jaki wybrać. Z jednej strony polecane są materace lateksowe,  z drugiej jest również tyle samo negatywnych opinii na ich temat w sieci. W końcu zdecydowaliśmy się z mężem na tradycyjny materac sprężynowy. Zamawialiśmy je w sklepie Black Red White: http://www.brw.com.pl/materace - tutaj możesz sobie przejrzeć jaki mają wybór. Z materaca jesteśmy zadowoleni . Bardzo wygodny, komfortowy. Wcześniej spaliśmy na kanapie i jednak różnica jest bardzo duża .... :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam lateksowy z FK Foam Koło i jestem bardzo zadowolona. Nie odkształca się i dobrze się na nim śpi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jysk bywają fajne promocje. Warto tam zaglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to nie wiem ile straciłam czasu, żeby kupić odpowiedni materac. Nasłuchałam się niesamowicie dużo na temat materacy od sprzedawców i nie wiedziałam w końcu co wybrać. Przez przypadek trafiłam do sklepu Comfortbe i pierwsze o co sprzedawca mnie poprosił to położyć się kolejno na każdym materacu. No i wybrałam tam gdzie było mi najwygodniej. Jestem zadowolona w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie przetestujesz w sklepie czyli nie położysz się, to nie będzie wiadomo który jest wygodny.Prosta sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mamy materac o średniej twardości, pozostałych parametrów nie podam, bo ich nie znam. Po prostu opisaliśmy wagę, wymagania i abcsypialni.pl nam zasugerowało konkretny materac. Mija trzeci rok i żadnych śladów użytkowania nie widać. To był dobry zakup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile płaciliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się oferta sklepu Fest (fest-materace.pl). Czasami idę do ich salonu we Wrocławiu, ale częściej zamawiam online, wygodniej po prostu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takimi się warto zainteresować, zobaczcie - http://abcsypialni.pl/materace/411-materac-select-plus-labyrinth-90x200.html Tj. całkowicie inna pianka, z ekstraktami naturalnej lawendy i alpejskich ziół. Wysoki, wygodny - najlepiej opisać doradcy oczekiwania to wam ocenią czy to rozwiązanie dla was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj popieram przedmówcę - nie ma sensu czytać te wszystkie opisy, bo w tym ciężko się połapać. Wiem jak to wyglądało w moim przypadku. Abcsypialni.pl jest ok, mają dobrych doradców i sam wiem po sobie jak łatwo można tutaj wtopić spore pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie  dobry materac to podstawa - ja mam akurat z Art Medic i sprawdza się idealnie. Jest dobierany indywidualnie, do preferencji i budowy ciała, posiada zmienną twardość, co jest ewenementem na polskim rynku. Powiem, że komfort jest bardzo wysoki - czuję też, że lepiej się wysypiam.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Losie, gdzie nie spojrzeć to te materace brw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry materac to inwestycja na lata ! Trochę kosztuje ale pewnie użytkowanie jest o wiele przyjemniejsze ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A spreżynowe są dobre, czy lepsza pianka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ten materac http://sensive.pl/wygoda-materace-premium/perfect-sleep.html# . jest genialny, oboje z mezem sie wysypiamy pomimo duzej roznicy wagi miedzy nami (blisko 60 kg!!   :mellow: ), nie czuje w ogole kiedy moj mezus przewraca sie na drugi bok   :) , nasz poprzedni materac to jakas porazka byla. i co wazne, dostawa do domu kurierem jest w cenie materaca. dla nas to wazne, bo przewiezc duzy materac nasza corsina to bylby nie lada problem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomocy! Moja znajoma kupiła na złotych wyprzedażach materac Jeslle. Zachwala go przy każdym spotkaniu. Czy wiecie gdzie można go kupić??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupowałam ostatnio dwa materace. Jeden dla mnie i męża, a drugi do pokoju dziecka. Świetne ceny mają na boogy.pl Ja tam kupiłam i materace i w sumie trochę wyposażenia do sypialni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja serdecznie polecam materac piankowo kokosowy, ja wolę materace twarde więc dla mnie jest idealny, dodatkowo materac jest dwustronny- jedna strona twarda, a druga średnio-twarda, nie wiem czy wszystkie wszystkie materace piankowo kokosowe są dwustronne, akurat ja kupowałam na stronie http://materacnawymiar.pl/ do tego jest on naprawdę w niskiej cenie, ale widziałam na tej stronie również ciekawe oferty materacy kieszeniowych i również nad nimi się zastanawiałam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupowałam w LM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...