Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaki dj na wesele w puławach?

Utworzony przez Anka, 19 grudnia 2014 r. o 17:13
kogo polecacie jako dja na wesele w naszym mieście? planowany termin to lipiec 2017
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może dj z flesh agency? bardzo fajnie prowadził u nas imprezę firmową - zerknij na stronę djnaimpreze.info ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, tam jest Maciej Wilkanowski, więc warto się skontaktować i sprawdzić, czy nie ma wolnego terminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tak, u nas był dj Irek ze wspomnianej FleshAgency i było naprawde świetnie. On tez odpowiadał za oprawę ledową i animatorki zabaw dla dzieci - każdy mógł się pobawić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo, ja tez szukam didżeja:P a gdzie będziecie mieli ślub? Ja mam sale w Izabelli zarezerwowaną. Jakies opinie? Podawajcie jeszcze nazwiska dj jak ktoś zna, sama nie wiem czy wziąć pierwszego lepszego czy jak…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam o Izabeli bardzo dobra opinie bo tam robilam komunie mojego syna, za dwa lata corka będzie miala to tez planuje wynająć sale, oplaca się cenowo bo tyle co bym kucharke wynajęła i produkty pokupowala to w Izabeli niewiele drożej wyjdzie, no  a do tego ladna udekorowana sala i nie trzeba się było stresowac przygotowaniami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam o Izabeli bardzo dobra opinie bo tam robilam komunie mojego syna, za dwa lata corka będzie miala to tez planuje wynająć sale, oplaca się cenowo bo tyle co bym kucharke wynajęła i produkty pokupowala to w Izabeli niewiele drożej wyjdzie, no  a do tego ladna udekorowana sala i nie trzeba się było stresowac przygotowaniami 
Wesele to nie komunia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie już po temacie, ale zapraszam do siebie - www.graMrOz.pl, www.facebook.com/MrOzMr :). Pozdrowienia! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez mialam wesele w izabelli – super lokal dobre ceny, moja znajoma tam pracuje;) wiec mialam informacje z pierwszej reki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam DJ Pawła z Flesh Agency- ogólnie to jest dobra firma i pewnie kogo by nie wybrac to będzie ok, ale Pawła poznałam osobiście na weselu siostry- był DJ-em, wodzirejem i zajmował sie dekoracją światłem, czyli 3 w jednym. Dał radę na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecamy gorąco Dj Krisa (Krzysztof Staniak) z Agencji Hand Mix Puławy!! Wszystko było tak jak sobie wyobrażaliśmy - zabawianie gości, biesiada za stołami, oczepiny, zabawa taneczna, powitanie. wszystko pełen profesjonalizm. Jedna osoba a może tak dużo zdziałać. Gdyby nie Dj Kris goście mogliby być niezadowoleni z wesela, przez obsługe i jedzenie w domu weselnym. Można powiedzieć, że Dj Kris uratował nasze wesele, oczywiście reszte zrobili goście ;) Jeśli chcecie zajebistą zabawe przy dobrej muzyce do białego rana to tylko Dj Kris !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...