Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JAKI DJ NA WESELE?

Utworzony przez pina007, 27 listopada 2013 r. o 00:11
Witam!   Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś zna dj'a Jacka Marciniaka? szukam opinii na jego temat... a jeśli nie czy ktoś ma godnego polecenia dj'a na wesele? będę wdzieczna za waszą pomoc! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się lepiej wypowiadać nie będę :D Lol znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizowanie Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!   Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś zna dj'a Jacka Marciniaka? szukam opinii na jego temat... a jeśli nie czy ktoś ma godnego polecenia dj'a na wesele? będę wdzieczna za waszą pomoc! :)
Polecam Projekt Wodzirej - chłopaki grali u mnie na weselu.  Dobra muzyka, fajne zabawy. A Pana Jacka nie znam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!   Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś zna dj'a Jacka Marciniaka? szukam opinii na jego temat... a jeśli nie czy ktoś ma godnego polecenia dj'a na wesele? będę wdzieczna za waszą pomoc! :)
Powyższego Pana nie znam, ale mogę polecić dj Wilka lub/oraz dj Logana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie znam, ale podobno najlepsi dj'e są w Warszawie, więc ja ze swoim przyszłym mężem zaklepałam tego http://www.djnaimpreze.info/ byłam na weselu mojej kuzynki w stolicy i właśnie dj z tej firmy prowadził wesele i według mnie było rewelacyjnie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam ostatnio DJ na Wesele z Żywca DJ Rafał lat 31 Powiem tak Rewelacja Muzyka hmmm od nowości do najstarszej Muzyki A jaki głos szkoda co gadać (Dużo Rezerwacji )Ma własny sprzęt oświetleniowy Grający szkoda gadać jego Numer 517080964
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam DJ Focus, dobra zabawa w dobrej cenie :) Posiada dużo własnego sprzętu. Jeśli planujesz wesele, studniówkę, sylwestra czy inną imprezę i potrzebujesz profesjonalnej oprawy muzycznej, nie musisz więcej szukać. DJ FOCUS sprawi, że Twoja impreza będzie udana i jedyna w swoim rodzaju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji i prowadzeniu imprez potrafię dobrać właściwą muzykę do każdej okazji, grając wyłącznie z legalnych nośników i dysponując największymi przebojami od szalonego rock'n'roll'a lat 50-tych po najnowsze hity muzyki tanecznej. Poza odpowiednią oprawą muzyczną proponuję również atrakcje dodatkowe w postaci angażujących konkursów, kącików dziecięcych, dekoracji sal weselnych i bankietowych. DJ Focus Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam DJ Focus, dobra zabawa w dobrej cenie :) Posiada dużo własnego sprzętu. Jeśli planujesz wesele, studniówkę, sylwestra czy inną imprezę i potrzebujesz profesjonalnej oprawy muzycznej, nie musisz więcej szukać. DJ FOCUS sprawi, że Twoja impreza będzie udana i jedyna w swoim rodzaju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji i prowadzeniu imprez potrafię dobrać właściwą muzykę do każdej okazji, grając wyłącznie z legalnych nośników i dysponując największymi przebojami od szalonego rock'n'roll'a lat 50-tych po najnowsze hity muzyki tanecznej. Poza odpowiednią oprawą muzyczną proponuję również atrakcje dodatkowe w postaci angażujących konkursów, kącików dziecięcych, dekoracji sal weselnych i bankietowych. DJ Focus Lublin
djfocus.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, lepiej z polecenia, ale ważne, aby to była prawda, że ktoś jest dory. Dj wesele Poznań  - tu możesz zobaczyć :)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam VABANK DJ. Bawiliśmy na weselu, na którym grali. Grają super i potrafią rozkręcić każdą imprezę. Grają fajną muzykę i mają fajne zabawy. Znalazłam stronę, chyba to ich vabank-djs.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.MistrzowieCeremonii.pl polecamy siebie na wesela, poprawiny czy inne imprezy firmowe. Mistrzowie Ceremonii - Twój Wodzirej i DJ na wesele.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2015 r. o 14:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kto mil mistrzowie reminiscent na wesele ewentualnie jakiego links do ich kawalkow z weselem? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry dj to Maciej Wilkanowski, elastyczny, dopasowuje się do Młodych, naprawdę dba o to, by było co wspominać. Najbardziej podobały mi sie zabawy oczepinowe, miał fantazję i pomysły :) z tego co wiem, kontakt jest przez stronę internetową, djmw.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem na wielu imprezach firmowych i wielu weselach gdzie grał dj Banan.(Lublin, Warszawa) Powiem tylko że zabawa zawsze była genialna. Ludzie nie potrafili usiedzieć przy stołach. Chociaż już pod koniec imprezy straszliwie wszystkich bolały nogi, to z uwagi na genialnie dobraną muzykę nikt nie chciał siedzieć. Po prostu ten facet jest superrrrr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy Dj to www.winylparty.pl   gra z płyt analogowych (winyle), super atmosfera, swietnie wizualnie (taki retro styl) i przede wszystkim niezapomniana impreza. U mnie na weselu goscie mowili, ze najlepsze wesele w ich zyciu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wynajęłam DJ-a razem z wodzirejem, co wyniosło mnie trochę taniej http://duet-jic.wix.com/duet-jic duet nastawiony jest głównie na świętokrzyskie, ale da się z nimi łatwo dogadać, zgadzają się nawet na wyloty na drugi koniec Polski.Potrafią dobrze zaopiekować się gośćmi, bardzo mili ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dj z Playdjs grał u mojej znajomej ostatnio, dj Kuba, młodzi zadowoleni, goście również, wszyscy bawili sie do rana, super zabawa była. Muzyka dobrze dobrana, ładna oprawa zrobiona była też ze świateł, które robiły wrażenie. Dj to dobra alternatywa dla zespołu, coraz więcej osób zaczyna na nich się decydować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dj z Playdjs grał u mojej znajomej ostatnio, dj Kuba, młodzi zadowoleni, goście również, wszyscy bawili sie do rana, super zabawa była. Muzyka dobrze dobrana, ładna oprawa zrobiona była też ze świateł, które robiły wrażenie. Dj to dobra alternatywa dla zespołu, coraz więcej osób zaczyna na nich się decydować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ja również wynajęłam DJ-a z wodzirejem Grzegorza Świstuń, co wyniosło mnie trochę drożej ale zabawa na wysokim poziomie www.mediabox.info.pl, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam DJ Focus, dobra zabawa w dobrej cenie :) Posiada dużo własnego sprzętu. Jeśli planujesz wesele, studniówkę, sylwestra czy inną imprezę i potrzebujesz profesjonalnej oprawy muzycznej, nie musisz więcej szukać. DJ FOCUS sprawi, że Twoja impreza będzie udana i jedyna w swoim rodzaju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji i prowadzeniu imprez potrafię dobrać właściwą muzykę do każdej okazji, grając wyłącznie z legalnych nośników i dysponując największymi przebojami od szalonego rock'n'roll'a lat 50-tych po najnowsze hity muzyki tanecznej. Poza odpowiednią oprawą muzyczną proponuję również atrakcje dodatkowe w postaci angażujących konkursów, kącików dziecięcych, dekoracji sal weselnych i bankietowych. DJ Focus Lublin
www.eventoffice.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...