Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaka była wasza studniówka?

Utworzony przez tomek, 14 stycznia 2009 r. o 10:19
Moja studniówka odbyła sie równo 20 lat temu. Pomimo ciężkich czasów zabawa była cudowna. Z pewnością było skromniej, ale każdy cieszył sie wspaniałymi chwilami oraz niezapomnianym towarzystwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja się nie odbyła, bo był stan wojenny i odwołali : ( Patrząc z perspektywy czasu i bieżących wydarzeń politycznych, to mogę się ubiegać o status pokrzywdzonego przez PRL ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moja się nie odbyła, bo był stan wojenny i odwołali : ( Patrząc z perspektywy czasu i bieżących wydarzeń politycznych, to mogę się ubiegać o status pokrzywdzonego przez PRL ; )
świetne, 10/10 ciekawe ilu mamy takich "kombatantów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moja była świetna w tym roku... znaczy to była mojej dziwczyny 100dniowka ale byo naprawde super; pozdr dla wszystich ktorzy bawili sie w zs2 w Puławach:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do studniowki w ZS2 w puławach to dyrektorka mogła by chociaż zmienić kiecke bo drugi rok w tej samej . To chyba ze nauczeyciele słabo zarabiają, ale bez przesady.....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ZS2 Puławy Dyrektor jest płci męskiej. A poza tym maturzysta nie pisze z błędami i głupot !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe. Ja moją miałam także 10 lat temu;) Było dość hucznie, bo sami zajęliśmy się przygotowaniami. Nauczyciele szybko nas opuścili i była impreza do rana, mocno zakrapiana ale kulturalna. Pamiętam, że następnego dnia startowałam w olimpiadzie filozoficznej i odpadłam;) Także musiało być fajnie. Miłe wspomnienia, szkoda że teraz już nikt nie zaprasza;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na swoja czekam jeszcze 6 dni:) mam nadzieje ze bedzie super:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro dla ZS1 lublin;) 100dniówka bez nas była by do dupy:) mielismy w domu kolejarza. Jedzenia mało,napojów o 3rano już nie było! i ogółem beznadziejnie. Dj to czaban który grał zbyt dużo piosenek Maryli Urszuli i takich "nie tanecznych" utworów. Ale ludzie wszystko uzupełnili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja studniówka ktora się wczoraj odbyła była super. Jestem bardzo zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja   tez   byla  fajna ale   poszlam   sama  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na swojej nie byłem, bo nie chcialem iść sam....teraz żałuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja była świetna, choć skromna - w szkolnym budynku. Dobrze to wspominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...