Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zaradzić kolce niemowlęcej?

Utworzony przez nipe, 7 sierpnia 2014 r. o 01:38
Czy da się jakoś zapobiec kolce niemowlęcej? Nie chodzi mi rady typu, że trzeba po jedzeniu dziecko nosić, bo to wiem. Ale mimo wszytko u nas te kolki się pojawiają. A jak nie można w inny sposób zapobiec, to jak pomóc dziecku, które już dostało atak kolki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuu to nie dobrze. Metod na walkę z kolką jest pełno. Możesz masować brzuszek itp. Ja bardzo przystaje przy lekach homeopatycznych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są różne sposoby, moja bratowa ma w apteczce jakieś czopki bodajże i pomagały, ale nie pamiętam nazwy. możesz też się wybrać do rodzinnego lekarza, żeby pomógł coś wybrać.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czopki to Viburcol. Jedne z najbardziej skutecznych i naturalnych leków dostępnych w aptece. Uspokajają dziecko i pomagają mu zasnąć ale nie działają szybko. Naturalne składniki mają to do siebie że trwa chwilę nim przejdą przez organizm   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
metod jest bardzo dużo...a najlepiej poprosić pediatrę o jakieś kropelki na brzuszek na rynku tego pelno   ================= Tanie  formy do ciasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czopki czy kropelki pomogą. Warto pomyśleć też o butelce antykolkowej jeśli maluch nie je piersi, masaże brzuszka, ciepłe okłady. I spokój ze strony rodziców, nasze podenerwowanie działa na dziecko jeszcze dodatkowo stresująco, więc płacz jeszcze większy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My stosowaliśmy kropelki "Esputicon" i bardzo nam pomogły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku mojego dzidziusia kropelki takie specjalne pomagały i masowanie brzuszka. Tak naprawdę to każda mama ma jakiś inny sposób. U mnie nie sprawdziły się żadne smoczki antykolkowe czy inne tego typu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...